Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2361 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 15 kwietnia 2011 - 07:01

Dół od Torii1988, góra od Majorki i mamy przepis na super kieckę :-D
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2362 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 kwietnia 2011 - 14:35

Przymierzałam trochę sukienek i podobają mi się te prostsze. Wrzucę jednak foto jak już wybiorę:)

Z tego co mówia, to trzeba minimum 3 mies.przed slubem się zdecydować. Pewnie juz coś wybiorę w ciągu najbliższych 2-3 tyg :-P

#2363 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 kwietnia 2011 - 21:34

Mirabelka__22, czekamy z niecierpliwoscia :)

podobają mi się te prostsze.

masz na mysle te tzw "Zoski" czyli podciete pod biustem i puszczone do ziemi ?

Tori twoja sukienka jest boska - bardzo mis ie podoba ale niespodziewalam sie ze nie bedzie mi tak ladnie w falbankach, a bardzo zaluje ;-)
przymierzalam kilka podobnych

#2364 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 17 kwietnia 2011 - 00:44

Torii mi się nie podoba <bezradny></span> o ile góra "ujdzie",tak dół wygląda jak firanka :-/

Majorka a ta od Ciebie jest zbyt "pierzasta"....
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#2365 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 17 kwietnia 2011 - 08:01

skunia Tori - swietna, góra skromna, dól boski choc i ja nie jestem fanka falban suknia sliczna

Majorka słonko no jakos nie <bezradny></span> przekombnowana.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2366 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 17:03

Mnie ostatnio taka przypadła do gustu:)

Tylko zastąpiłabym ten niebieski białym :]

Załączone miniatury

  • 1556044055.jpeg
  • 1556044055_6.jpeg

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2367 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 18:31

prosta i delikatna :) piękna!

#2368 Kingusia

Kingusia
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 19:10

I te koronki na ramionach... ohh :D
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2369 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 18 kwietnia 2011 - 22:06

Kingusia, bardzo mi się podoba <dreams></span> Koronka i krój dołu sukni jest boski po prostu :mrgreen:

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#2370 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 19 kwietnia 2011 - 22:49

Olciiia, nie wiem czy masz te na myśli, ale gustuję w sukienkach w kształcie litery A.

http://t1.gstatic.co...RCHf_aX7GxVkSEA

Nie spotkałam jeszcze tej wymarzonej. Są ładne, ale nie poczułam tego czegoś:P

#2371 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 06:49

Mirabelka__22, chodzilo mi o takie jak wkleila wlasnie Kingusia,
natomiast sama chcialam taka w ksztalcie litert A
tylko pozniej ajkos tak mi sie w glowie poprzestawialo bo tak jak na poczatku chcialam jak najskromniejsza tak w miare jedzenia apetyt rosl :P
im bardziej bogata byla tym lepiej sie czulam
az te babki w salonie sie smialy :lol: :lol:

ale faktycznie delikatna sukienka "nie ubierala mnie" tak jak wzbogacona

juz za 6 dni pierwsza przymiarka mojej sukni <jupi></span> <huraaaaa></span>
stanik mam juz upatrzony - specjalny :roll:
a buty poprosze z salonu na mojej wysokosci obcasu i bedzie dobrze

#2372 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 09:02

Kingusia, kiedyś na puncie takich "chorowałam", super! Gdybym jednak teraz miała wybierać swoją suknię ślubną, to pewnie była by z takich bardziej "księżniczkowatych" :-P Ale do tego czasu, to pewnie jeszcze milion razy zmienię zdanie :mrgreen:

juz za 6 dni pierwsza przymiarka mojej sukni

zaprezentujesz nam? :-)

#2373 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 15:16

Olciiia, ja juz mialam 2 przymiarki, 30 kwietnia mam 3 i ostatnia i 30 maja mi juz oddac suknie, ale jak dla mnie to za wczesnie, bo to bedzie prawie 1,5 misiaca do slubu i moge sie jeszcze zmniejszyc i powiekszyc ze stresu...
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2374 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 23 kwietnia 2011 - 14:05

Kingusiabardzo podoba mi się sukienka wrzucona przez Ciebie :mrgreen: jest taka delikatna...boska wręcz <serduszka></span> jak dla mnie ta niebieska koroneczka mogłaby być delikatnie różowa
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2375 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 kwietnia 2011 - 15:00

kingusia jest przesliczna , fajnie by tez wygladała jakby miala takie króciutkie rekawki , no i jak piszesz: bez błekitu.

30 maja mi juz oddac suknie, ale jak dla mnie to za wczesnie, bo to bedzie prawie 1,5 misiaca do slubu i moge sie jeszcze zmniejszyc i powiekszyc ze stresu...

moja kolezanka wlasnie miala 1,5 miesiaca przed przymiarke , a rydzien przed miała przyjsc juz na dopasowanie i wtedy okazało sie , ze bardzo zeszczuplała i wtedy jej zwezyła, aby dobrze lezała.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2376 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 07:28

Dziewczyny wczoraj mialam przymiarke mojej sukni i powiem szczerze ze nie ma co pokazywac bo mojej sukni to ona nie przypominala :P

Suknia- stan surowy (gorset zszyty ze spodnica )


pani ustalila mi dlugosc sukni wysokosc obcasa i wprowadzila niewielkie zmiany szpileczkami tam gdzie bylo ciut za wiele materialu

dodatkowo wybralam juz welon i bolerko :D

2 lipca nastepna przymiarka beda juz warstwy tiulu :D

tak wiec zawiode was bo po raz kolejny nie mam co pokazac :lol:

#2377 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 11:04

mojej sukni to ona nie przypominala :P

mowilam, ze nie bedzie nic do pokazania, bo one tylko sobie cos zaznaczaja, u mnie bylo to samo, ale bede miala juz gotowa w sobote, cos tam Wam pstrykne jak sie da
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#2378 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:16

Ja wam pokażę najpiękniejszą suknie ślubną na świecie!!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jest po prostu cudowna, prosta a jednak zjawiskowa.

Aż szkoda, że nie ma z kim ślubu brać :P

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2011-04-27, 20:30 ]
linki zmienione na zdjecia
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#2379 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:19

malenka, no dla mnie najpiękniejsza na pewno nie jest :-P jest ładna, ale ja nadal uwielbiam bardziej okazałe suknie ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2380 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:23

kjujiczek, no dobra, DLA MNIE to najpiękniejsza suknia na świecie :mrgreen: :mrgreen:

Ja właśnie lubię takie proste ;-)
Każda ma swego gusta :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych