Wymarzone suknie ślubne
#2362
Napisano 16 kwietnia 2011 - 14:35
Z tego co mówia, to trzeba minimum 3 mies.przed slubem się zdecydować. Pewnie juz coś wybiorę w ciągu najbliższych 2-3 tyg
#2363
Napisano 16 kwietnia 2011 - 21:34
masz na mysle te tzw "Zoski" czyli podciete pod biustem i puszczone do ziemi ?podobają mi się te prostsze.
Tori twoja sukienka jest boska - bardzo mis ie podoba ale niespodziewalam sie ze nie bedzie mi tak ladnie w falbankach, a bardzo zaluje
przymierzalam kilka podobnych
#2365
Napisano 17 kwietnia 2011 - 08:01
Majorka słonko no jakos nie
#2367
Napisano 18 kwietnia 2011 - 18:31
#2369
Napisano 18 kwietnia 2011 - 22:06
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#2370
Napisano 19 kwietnia 2011 - 22:49
http://t1.gstatic.co...RCHf_aX7GxVkSEA
Nie spotkałam jeszcze tej wymarzonej. Są ładne, ale nie poczułam tego czegoś
#2371
Napisano 20 kwietnia 2011 - 06:49
natomiast sama chcialam taka w ksztalcie litert A
tylko pozniej ajkos tak mi sie w glowie poprzestawialo bo tak jak na poczatku chcialam jak najskromniejsza tak w miare jedzenia apetyt rosl
im bardziej bogata byla tym lepiej sie czulam
az te babki w salonie sie smialy
ale faktycznie delikatna sukienka "nie ubierala mnie" tak jak wzbogacona
juz za 6 dni pierwsza przymiarka mojej sukni
stanik mam juz upatrzony - specjalny
a buty poprosze z salonu na mojej wysokosci obcasu i bedzie dobrze
#2372
Napisano 20 kwietnia 2011 - 09:02
zaprezentujesz nam?juz za 6 dni pierwsza przymiarka mojej sukni
#2373
Napisano 20 kwietnia 2011 - 15:16
#2375
Napisano 23 kwietnia 2011 - 15:00
moja kolezanka wlasnie miala 1,5 miesiaca przed przymiarke , a rydzien przed miała przyjsc juz na dopasowanie i wtedy okazało sie , ze bardzo zeszczuplała i wtedy jej zwezyła, aby dobrze lezała.30 maja mi juz oddac suknie, ale jak dla mnie to za wczesnie, bo to bedzie prawie 1,5 misiaca do slubu i moge sie jeszcze zmniejszyc i powiekszyc ze stresu...
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2376
Napisano 27 kwietnia 2011 - 07:28
Suknia- stan surowy (gorset zszyty ze spodnica )
pani ustalila mi dlugosc sukni wysokosc obcasa i wprowadzila niewielkie zmiany szpileczkami tam gdzie bylo ciut za wiele materialu
dodatkowo wybralam juz welon i bolerko
2 lipca nastepna przymiarka beda juz warstwy tiulu
tak wiec zawiode was bo po raz kolejny nie mam co pokazac
#2377
Napisano 27 kwietnia 2011 - 11:04
mowilam, ze nie bedzie nic do pokazania, bo one tylko sobie cos zaznaczaja, u mnie bylo to samo, ale bede miala juz gotowa w sobote, cos tam Wam pstrykne jak sie damojej sukni to ona nie przypominala
#2378
Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:16
Jest po prostu cudowna, prosta a jednak zjawiskowa.
Aż szkoda, że nie ma z kim ślubu brać
[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2011-04-27, 20:30 ]
linki zmienione na zdjecia
#2380
Napisano 27 kwietnia 2011 - 19:23
Ja właśnie lubię takie proste
Każda ma swego gusta
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Buty ślubne - nude czy biel? |
|
|
|
Wymarzone podróże |
|
|
|
Prezenty ślubne |
|
|
|
Życzenia ślubne :) |
|
|
|
Suknie, buty, fryzury studniówkowe |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych























