Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#2081 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 13 września 2010 - 11:03

coś w moim guście

a w moim niestety zupełnie nie <bezradny></span>
nie przepadam za takimi 'pierzastymi' dołami sukni <jezorek11></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#2082 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 13 września 2010 - 12:11

Mira, chwal się sukniami :) na pewno już coś odlądałaś :P

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#2083 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 września 2010 - 13:02

anka1705, szczerze? To jeszcze nie oglądałam :-P Tyle co tam kiedyś. Jakiś swój typ mam, więc mniej więcej wiem czego szukam.

Został tylko rok, więc suknia jest jeszcze daleko w moich planach, bo nie mamy ważniejszych rzeczy załatwionych. :roll:

Madzik :), średnio mi się podoba, za dużo tego tiulu na dole. Wolę mniej skomplikowany dół.

#2084 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 września 2010 - 14:41

Madzik :), doł fajny ale to cos nad wyglada jak beza
srednio mi sie widzi
<bezradny></span>
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2085 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 13 września 2010 - 14:49

Madzik :), a mnie nie powaliła <jezorek11></span> góra sukienki szału nie robi, ten tiul bym przeżyła, ale to marszczenie jakieś dziwne :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2086 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 13 września 2010 - 15:35

Mi się nie podoba

doł fajny ale to cos nad wyglada jak beza

też tak pomyślałam jak spojrzałam na tą sukienkę .

#2087 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 13 września 2010 - 15:49

Przyznam że bardzo podobna była na mojej liście ale... odpadła.
Jednak dla mnie to nie to <bezradny></span>

#2088 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 13 września 2010 - 16:12

Fakt... jest troche "bezowata" ... ale tylko troche <jezorek11></span> jest waska, wiec az tak mnie nie razi, bo tez za "bezami" nie przepadam ;-) ;-)

Najbardziej mnie urzekl ten tiul na dole... <serduszka></span> <serduszka></span> z brokatem - tego na zdjeciu nie widac....

No nie wiem czemu.... ale jak na nia patrze, to widze ja teraz na sobie <serduszka></span> <serduszka></span>


:-P

#2089 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 14 września 2010 - 00:35

Pewnie Was zdziwię, ale jakoś nie lubię oglądać sukien ślubnych. <bezradny></span> Tzn. uważam że to trochę bez sensu szukanie czegoś na necie, bo zwykle kupuje się to co jest w dostępnych sklepach. No i niestety, mało które mi się podobają :lol: Jeszcze żadna mnie nie powaliła na kolana...

Znając swoje preferencje pewnie i tak wybiorę jakąś z gorsetem. Takie najbardziej pasują do mojej figury.. Podobają mi się też takie z jakimś kolorowym akcentem no i pomarszczone z boku (zwykle takie wybieram :mrgreen: ) I tu się zdziwiłam, bo okazuje się, że już wiem jakie mi się podobają.


Wrzucę Wam co bym dla siebie wybrała.
Z tego co mi się spodobało...

Załączone miniatury

  • 3.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg


#2090 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 września 2010 - 07:46

Mirabelka__22, trzecia jest bossssska <serduszka></span>
urzekło mnie w niej wszystko: kolor, krój, ozdobne koronki, kształt gorsetu <ookk></span>
jest taka bajkowa, szykowna, elegancja a do tego bardzo ładnie podkreśla kształty dzięki czemu wygląda się baardzo kobieco <zakochany></span>

reszta jest tylko ładna <jezorek11></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#2091 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 14 września 2010 - 08:00

Mira widzę, że masz podobny gust do mojego <ookk></span> Z tych, które wrzuciłaś, chyba nr 1 najbardziej mi odpowiada. Ma naciekawszy dół ze wszystkich, te marszczenia też są ok. Ogólnie nie przepadam za koronka, ale w tym wydaniu ładnie się komponuje :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2092 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 14 września 2010 - 08:07

trzecia jest bossssska <serduszka></span>

o tak, 3 jest śliczna :arrow: piękny gorset, plus za marszczenia i koronkę :lol:

2 też ładna, skromniejsza nieco, ale zdobienia na górze ładne :-> tylko ciut za szeroka na dole ;-)

reszta bez szału :-D
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#2093 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 14 września 2010 - 08:43

Mirabelka__22, podoba mi się pierwsza i trzecia. W trzeciej tylko był zmieniła kolor na idealną biel :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#2094 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 14 września 2010 - 10:15

Widzę,że 1 i 3 prowadzą :mrgreen: Tak naprawdę to ja z godzinę szukałam tych kilku sukienek :oops: :lol:

#2095 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 14 września 2010 - 10:27

bez sensu szukanie czegoś na necie, bo zwykle kupuje się to co jest w dostępnych sklepach


zgadzam sie z tym.... poza tym na zywo taka suknia wyglada inaczej niz na tych modelowych zdjeciach.... :-)

Z wrzutu Mirabelki zadna mnie nie zachwycila ;-)

1 z mojej ukochanej tafty <zakochany></span> ale dziwna :roll: bylaby o niebo lepsza, gdyby dol byl bez zadnych upiec po bokach :-)

Pozostale bez szalu... w kazdej mi cos nie pasuje.... glownie material z ktorych sa zrobione <jezorek11></span> ale ... to tylko zdjecie :-)

#2096 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 14 września 2010 - 10:37

bylaby o niebo lepsza, gdyby dol byl bez zadnych upiec po bokach :-)

A mi się właśnie te upięcia w sukienkach podobają :mrgreen: Jakoś te właśnie wybieram.

#2097 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 14 września 2010 - 11:21

a ja bede oryginalna i powiem ze 3 ktora tutaj wiekszosc zachwala mi sie nie podoba <bezradny></span> za duzo ma tego wszystkiego na sobie. Ozdoby i material. nie moj typ. moim typem zawsze pozostana skromne sukienki slubne. Taka jak ta na zdjeciu nr 4 <serduszka></span> i jesli na wlasny slub mialabym kupowac suknie to tylko taka ;-)
skromna,skromna i jeszcze raz skromna :mrgreen:

co kto lubi :-D

201407101662.png


#2098 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 14 września 2010 - 12:09

Posty bez uzasadnień usunęłam.

#2099 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 14 września 2010 - 12:34

Mirabelka__22,
pierwsza - za prostote i miałam podobna
trzecia- bo jest bardzo elegancka
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2100 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 14 września 2010 - 14:52

jakoś nie lubię oglądać sukien ślubnych. <bezradny></span> Tzn. uważam że to trochę bez sensu szukanie czegoś na necie,

ja uwazam podobnie

mozna sobie cos upatrzec i pozniej szukac czegos na wzor, ale moja kolezanka tak probowala a pozniej okazalo sie ze ten kroj wcale nie pasuje do jej budowy

takze ja sie nastawiam raczej na chodzenie po sklepach juz niedlugo bo od wrzesnia zaczynaja sie redukcje kolekcji 2010 i sa duze obnizki :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych