Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

07.11.2008 Piateczek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
219 odpowiedzi w tym temacie

#81 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 16:30

Witam <hellooo1></span> <hellooo1></span> <hellooo1></span>

Zjadlam obiadek, przebieram sie i zmykam ;-) pozniej wracam przebieram sie, maluje, szykuje :mrgreen: i impra <tancza3></span> <drink1></span>
I 4 dni wolnego <jupi></span> wyspie sie wreszcie jutro :mrgreen:

Zycze wszystkim udanego wieczoru <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#82 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 16:32

Ja też przed chwilą wróciłam z zakupów...ręce mam do kolan, kupowałam spożywkę na weekend i nadźwigałam się troszkę...
Za to teraz siadłam do kompa...przede mną kawa i ogromny kawał ciasta - orzechowca... <jesc></span>
Oprócz tego kupiłam pomelo (owoc) i będę próbować... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#83 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 16:45

ja witam na chwile :) siedze na uczelni :) właściwie nie do końca wiem po co <co></span> ... ale nic :D coś was poczytam ... bedzie git :mrgreen:


Edit: a wywiad nam utknął znowu w miejscu <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#84 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 17:42

Witam i ja :-D teraz 4 dni wolnego :mrgreen: <tancza3></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#85 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 17:58

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy... Nadal chodze po domu i tak mysle dlaczego do mnie nie przybiega:(
Straszne uczucie:(
Mam jeszcze jedna suczke (corka tej zabitej) Taka ladna zwykly kundelek ale ten sie jej udal ma takie krecone wloski na uszkach i pod broda:) a na ogonie taki piuropusz dlugi:) i brazowe lapki a cala czarna:) sliczna LALUNIA sie wabi :) i ona mnie pociesza.

#86 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 18:16

Witam i ja ;-) Humorek dopisuje bo przede mna 4 dni wolnego ;-) Jeszcze 10 godz mam do wyjeżdzenia i egzamin niedługo :-? boje sie o tym myśleć :-( No ale jakoś to bedzie ;-) za 4 dni nasza 2 rocznica i już chyba mam pomysł jak spędzimy ten dzień ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#87 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 18:22

Załatwiłam sobie caaaaały tydzień urlopu --><tanczy7></span> ,pełen relaksior!!!!!! <zatancz3></span>
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#88 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 18:36

do pracy dopiero w środe!!!! hura!!!! <jamp11></span>
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#89 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 19:01

zmieniłam miejsce nadawania na dom :D

już wiem że w poniedziałek znowu w trase jade. nie wiem tylko jeszcze z kim ... obym nie trafiła na tego samego typa co ostatnio :-| bo kiepsko sie to mogłoby skończyć ... :evil:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#90 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 19:06

nie(d)oceniona, moze nie trafisz na niego

A ja sie przespalam, obejrzalam dwa filmy :mrgreen: Zaraz musze cos sprzatnac. P sam pisze dzis. :-P Bo ja sie nic nie odzywalam.

#91 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 19:08

Mirabelka__22, no mam nadzieje ... :roll: może jutro sie czegoś dowiem, chciażtu sie zmienia wszystko z minuty na minute :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#92 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 19:50

hello
wpadłam na chwilkę poczytać, zobaczyć co sie dzieje ;)
i lecę spać
jutro do szkoły.... uff
Na szczęście nie bd tłukła się tramwajem :P wyrobiłam sobie znajomości, kolega po mnie przyjedzie :P
Radek oczywiście o kolegę zazdrosny :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#93 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 19:51

Dziewczyny ale jestem wkur.... pojawie się za kilka minut tylko ochłone :cry:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#94 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 19:57

bosz co się Karolciu stało?? :shock:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#95 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:39

Ogłaszam dziewczeta i chłopcy
Znowu mam internet <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>

Fantastyczna sprawa :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#96 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:41

calineczka, ja nawet nie zauważyłam, że ciebie nie było, bo sama tak często na forum jestem, że nawet nie wiem co się dzieje :P

Ale cieszę się twoim szczęściem :)
Zabieraj się na nadrabianie :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#97 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:43

ja nawet nie zauważyłam, że ciebie nie było, bo sama tak często na forum jestem, że nawet nie wiem co się dzieje :P

:lol: :lol: :lol:

Zabieraj się na nadrabianie

troche tego jest ale dam rade :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#98 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:47

calineczka oj to trzeba sie napić z tego powodu, że masz necik :mrgreen:

Załączone miniatury

  • martini.jpg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#99 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:50

Oj chetnie chętnie

Załączone miniatury

  • winko.jpg

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#100 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:50

troche tego jest ale dam rade :lol:

ile ci się nazbierało? :)

o dobrze Donnka mówi :)

poproszę tyż :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych