Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

07.11.2008 Piateczek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
219 odpowiedzi w tym temacie

#121 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:33

nie(d)oceniona Ty również trzymaj sie cieplutko :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#122 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:33

Mirabelka__22, To dobrze że oki :-)
nie(d)oceniona, papatki a i dziękuje <buzi2></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#123 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:36

yo yo yo

wlasnie meza obcielam i wkoncu mam chwile,zeby na spokojnie sobie poczytac :-D

Jutro czeka nas wizyta u lekarza,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze w koncu moja ciaza zostanie na 100% potwierdzona :-D

a po wizycie jedzimey do mojej kuzynki,
nie tak dawno kupili domek i chcemy sie troche dowiedziec jak do konca te wszystkie formalnosci wygladaja i jak sie prezentuje miejscowosc, wktorej mieszkaja :-D
nam zostalo 3,5 tygodnia w tym mieszkaniu,a pozniej bye bye londyn najprawdopodobniej :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#124 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:38

ciaza zostanie na 100% potwierdzona

To jeszcze jej nie potwierdzili? :roll:

#125 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:38

angik1683, ba kochana napewno wszystko jest i bedzie dobrze z twoja ciążą :mrgreen: ale ja ci zazdroszczę fajnie mieć takiego małego bobaska pod serduchem :-D

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#126 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:40

To jeszcze jej nie potwierdzili? :roll:

no pisalam,juz ze moja pani doktor powiedziala,ze skoro dwa testy wyszly pozytywne to znaczy,ze jestem ...tyle bylo potwierdzenia
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#127 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:41

angik1683, a tak w ogole to jak sie czujesz ? :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#128 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:46

calineczka, zupelnie normalnie,zero typowych objawow,no poza brakiem okresu :-P

czuje,ze jestem w ciazy,ale troche mnie martwi ten brak objawow - niby powinnam sie cieszyc ze nie mam rzadnych dolegliwosci,ale jakos jeszcze do konca nie potrafie <bezradny></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#129 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:47

angik1683, rozumiem i na pewno jutro w końcu lekarz powie Tobie te upragnione slowa :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#130 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:51

calineczka, mam nadzieje :-D


rok temu mojego brata dziewczyna poronila w 8 tygodniu i teraz jakos tak....wszyscy o tym pamietaja ....straszne to bylo przezycie dla niej i dla nas wszystkich tez,dlatego tak troche sie obawiam tej wizyty i tych pierwszych miesiecy,ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#131 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:58

angik1683, to idziesz do tego polskiego gina, tak?
brakiem objawów nic się nie martw, też na początku kompletnie nic nie miałam.
a gdzie się wyprowadzacie? do jakiego miasta?

my po południu byliśmy na małych zakupach dla Małej - mamy w końcu przewijak, aspirator do noska, termometr, maść na odparzenia. zostało już naprawdę niewiele :) tylko z wózkiem małe komplikacje, ale damy sobie i z tym radę :)

teraz herbatka i relaksik.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#132 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:59

Madzia81, iiiiiiiiiiiiii coraz mniej dni do rozwiązania ..... pewnie czekasz juz z niecierpliwością :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#133 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:02

Madzia81, tak,idziemy jutro do polskiej kliniki do ginekologa,zaplace ale przynajmniej bede wiedziala co i jak :)

brakiem objawów nic się nie martw, też na początku kompletnie nic nie miałam

no to chyba roznie z tymi objawami bywa,ja sobie tlumacze ze odporny organizm mam :-P ale to juz 6 tydzien ..
zobaczymy
trzymac kciuki w kazdym badz razie ;-)

A u was juz widze prawie wszystko przygotowane dla Natalki :-D
fajnie,ja narazie tylko sobie ogladam i ceny porownuje :mrgreen:

[ Dodano: 2008-11-07, 21:03 ]

a gdzie się wyprowadzacie? do jakiego miasta?

najprawdopodobniej do Leicester,bo sa tam bardzo tanie domy,a zastanawiamy sie nad kupnem :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#134 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:10

coraz mniej dni do rozwiązania ..... pewnie czekasz juz z niecierpliwością :lol:

oj tak calineczko, nastawiam się psychicznie na poród teraz. czytam wszystkie możliwe artykuły, żeby wiedzieć, czego się spodziewać ;-)

zaplace ale przynajmniej bede wiedziala co i jak :)

ja całą ciążę płacę :) wolę nie liczyć ile to już kasy poszło na te wizyty, badania, leki...ale pewniej się czuję korzystając z prywatnych wizyt :)

ale to juz 6 tydzien ..

ja gdzieś tak w 6 tygodniu byłam na Zielonej Szkole z dzieciakami i ani przez moment nie poczułam, że jestem w ciąży wtedy :) a jak tylko wróciłam do domu zaczęły się mdłości, zadyszka itp. więc nie ma reguły kiedy co nas dopadnie :)

A u was juz widze prawie wszystko przygotowane dla Natalki :-D

tak chciałam, żeby w listopadzie zamknąć już listę wyprawkową. w grudniu święta, nad prezentami trzeba pomyśleć, kasy też więcej pójdzie, a potem to już tyko na porodówkę ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#135 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:11

a potem to już tyko na porodówkę

he he,boisz sie troszke porodu?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#136 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:22

boisz sie troszke porodu?

no troszkę tak, to normalne ;-) ale im więcej wiem, tym tego strachu jest mniej :) ważna jest dla mnie cała "otoczka" porodu, czyli wszystkie zabiegi, jakie mogą mnie spotkać (wiem już czego chcę i jak to ma wyglądać), wiem, że sale porodowe u nas w szpitalu są pojedyncze, a to też b. ważne. zastanawiam się co ze znieczuleniem. ale może zajęcia w szkole rodzenia trochę rozjaśnią i tą sprawę :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#137 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:28

Madzia81, ja wlasnie dzis czytalam jak porod tutaj wyglada,niby kobieta ma rozne opcje do wyboru,jesli chodzi o przebieg porodu i szpital tez mozna sobie wybrac,mozna tez rodzic w domu - ta opcja mi sie podoba,ale troche chyba za duze ryzyko,ze w razie "wu" nie ma lekarza pod reka

oj dluga droga jeszcze :-D

Tyle kobiet przez "to" przeszlo wiec nie ma sie co bac :-D

Moj Lukasz sie za zamolowywanie plam na scianach wzial :mrgreen:
Chcemy odzyskac depozyt w calosci,ale jak zwykle tylko my z Lukaszem sie staramy i robimy cos w tym kierunku :evil:
Oj,jak ja sie ciesze ze zaczniemy w koncu sami mieszkac
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#138 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:34

czytalam jak porod tutaj wyglada

teoretycznie w Polsce też jest wiele opcji itd. a jak w praktyce - to opowiem w styczniu ;-)
w domu na pewno nie zdecydowałabym się rodzić, za duże ryzyko.

ja sie ciesze ze zaczniemy w koncu sami mieszkac

a to się nie dziwię :) nie ma to jednak jak być całkiem sami i jeszcze na swoim :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#139 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:37

lece malowac szczebelki przy poreczy :mrgreen:

do pozniej <buzki></span>
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#140 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 22:42

lece malowac szczebelki przy poreczy :mrgreen:

i z kim ja będę plotkować teraz? :-(
ehhh, może za jakieś forumowe porządki się wezmę za to ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych