07.11.2008 Piateczek :)
#121
Napisano 07 listopada 2008 - 21:33
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#122
Napisano 07 listopada 2008 - 21:33
nie(d)oceniona, papatki a i dziękuje
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#123
Napisano 07 listopada 2008 - 21:36
wlasnie meza obcielam i wkoncu mam chwile,zeby na spokojnie sobie poczytac
Jutro czeka nas wizyta u lekarza,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze w koncu moja ciaza zostanie na 100% potwierdzona
a po wizycie jedzimey do mojej kuzynki,
nie tak dawno kupili domek i chcemy sie troche dowiedziec jak do konca te wszystkie formalnosci wygladaja i jak sie prezentuje miejscowosc, wktorej mieszkaja
nam zostalo 3,5 tygodnia w tym mieszkaniu,a pozniej bye bye londyn najprawdopodobniej :->
#124
Napisano 07 listopada 2008 - 21:38
To jeszcze jej nie potwierdzili?ciaza zostanie na 100% potwierdzona
#125
Napisano 07 listopada 2008 - 21:38
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#128
Napisano 07 listopada 2008 - 21:46
czuje,ze jestem w ciazy,ale troche mnie martwi ten brak objawow - niby powinnam sie cieszyc ze nie mam rzadnych dolegliwosci,ale jakos jeszcze do konca nie potrafie
#130
Napisano 07 listopada 2008 - 21:51
rok temu mojego brata dziewczyna poronila w 8 tygodniu i teraz jakos tak....wszyscy o tym pamietaja ....straszne to bylo przezycie dla niej i dla nas wszystkich tez,dlatego tak troche sie obawiam tej wizyty i tych pierwszych miesiecy,ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
#131
Napisano 07 listopada 2008 - 21:58
brakiem objawów nic się nie martw, też na początku kompletnie nic nie miałam.
a gdzie się wyprowadzacie? do jakiego miasta?
my po południu byliśmy na małych zakupach dla Małej - mamy w końcu przewijak, aspirator do noska, termometr, maść na odparzenia. zostało już naprawdę niewiele
teraz herbatka i relaksik.
#133
Napisano 07 listopada 2008 - 22:02
no to chyba roznie z tymi objawami bywa,ja sobie tlumacze ze odporny organizm mambrakiem objawów nic się nie martw, też na początku kompletnie nic nie miałam
zobaczymy
trzymac kciuki w kazdym badz razie
A u was juz widze prawie wszystko przygotowane dla Natalki
fajnie,ja narazie tylko sobie ogladam i ceny porownuje
[ Dodano: 2008-11-07, 21:03 ]
najprawdopodobniej do Leicester,bo sa tam bardzo tanie domy,a zastanawiamy sie nad kupnema gdzie się wyprowadzacie? do jakiego miasta?
#134
Napisano 07 listopada 2008 - 22:10
oj tak calineczko, nastawiam się psychicznie na poród teraz. czytam wszystkie możliwe artykuły, żeby wiedzieć, czego się spodziewaćcoraz mniej dni do rozwiązania ..... pewnie czekasz juz z niecierpliwością
ja całą ciążę płacęzaplace ale przynajmniej bede wiedziala co i jak
ja gdzieś tak w 6 tygodniu byłam na Zielonej Szkole z dzieciakami i ani przez moment nie poczułam, że jestem w ciąży wtedyale to juz 6 tydzien ..
tak chciałam, żeby w listopadzie zamknąć już listę wyprawkową. w grudniu święta, nad prezentami trzeba pomyśleć, kasy też więcej pójdzie, a potem to już tyko na porodówkęA u was juz widze prawie wszystko przygotowane dla Natalki
#136
Napisano 07 listopada 2008 - 22:22
no troszkę tak, to normalneboisz sie troszke porodu?
#137
Napisano 07 listopada 2008 - 22:28
oj dluga droga jeszcze
Tyle kobiet przez "to" przeszlo wiec nie ma sie co bac
Moj Lukasz sie za zamolowywanie plam na scianach wzial
Chcemy odzyskac depozyt w calosci,ale jak zwykle tylko my z Lukaszem sie staramy i robimy cos w tym kierunku
Oj,jak ja sie ciesze ze zaczniemy w koncu sami mieszkac
#138
Napisano 07 listopada 2008 - 22:34
teoretycznie w Polsce też jest wiele opcji itd. a jak w praktyce - to opowiem w styczniuczytalam jak porod tutaj wyglada
w domu na pewno nie zdecydowałabym się rodzić, za duże ryzyko.
a to się nie dziwięja sie ciesze ze zaczniemy w koncu sami mieszkac
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty














