Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

07.11.2008 Piateczek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
219 odpowiedzi w tym temacie

#101 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:51

Donn, ja poproszę 5 takich butelek, bo po tym co usłyszałam to tylko picie mi pozostanie

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#102 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:52

le ci się nazbierało? :)

ponad 5000 ale w czasami siadalam do czytania na necie u dzieciakow tylko mnie tam stale wywalało
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#103 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:55

winko winkiem ale lody? chcecie? :mrgreen:

Załączone miniatury

  • lody.jpg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#104 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:56

cześć. Ja w tym tygodniu tez miałam cały czas problem z netem i dopiero teraz sie naprawiło.
Cały czas mi net znikał, maksymalnie przez 2 minuty był i znowu znikał.
Ale na szczęście już jest.
A dzisiaj zaczyna sie długi weekend.
jak ja sie ciesze :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#105 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:56

Donn, chcemy chcemy <jupi></span> <jupi></span>

Jak dobrze posiedziec i nic mnie nie wyrzuca i jak fajnie szybko chodzi :lol: :lol: ciesze sie jak dziecko :mrgreen: :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#106 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 20:58

Karolina86 co sie podziało? bo przeczytałam, że masz doł jakiś <pocieszacz></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#107 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:02

http://www.dobre-rad...er.pl/index.htm

Przeczytajcie jesli chcecie.

#108 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:11

Donn, muszę trzymać emocje na wodzy bo inaczej to bym była niecezuralna.
Dobra zaczynam co mi sie przydażyło, a więc tak z moją "przpsiółką" zawsze wieczorkiem opowiadamy sobie co nam sie przydażyło w ciągu dnia itd., ja jej napisałam ze mam dołka, napisałam jej że czuje się samotna bo niernapotkałam jeszcze faceta z którym chciała bym być, a ona odpisała że chyba mnie poj...(to jej słowa cytuje sms) i że ja wkurzam taki gadaniem, po pierwsze to jak ktos potzrebuje pomocy to tak się go nietaktuje, więc ja jej odpisałaam że lepiej zakończmy temat bo się pokłócimy, to ona mi odp że to ja zaczełam., no jasne ja potrzebuje pomocy a ona mi takie coś odwala, teraz to ja ma to komplenie w <dupaaa></span> niech sobie sama radzi teraz , ja zawsze byłam kiedy ona mie potrzebowała, potrafiła zarwać noc chodź nastepnego dnia miała coś ważnego, nieumiałam jej zostawic samej zawsze byłam. Po raz drugi sie na niej zawiodła. I tak mineła przyjaź bo 17 latach i 2 miesiącach. Wiecie co nawet teraz już nie jest mi przykro bo ma was :-)

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#109 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:14

Karolina86, <pocieszacz></span>
Bo to glupia d..a byla.. :oops:

#110 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:15

no co ty, przez coś takiego koniec przyjaźni?
możę po prostu chodziło jej o to, że masz jakieś złudne wrażenie, żę jesteś samotna itd
bejbe nie działaj pod wplywem emocji, nie warto ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#111 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:16

Mirabelka__22, to co w tym likku jest pasuje do obecnej mojej sytuacj, To prawda największą bronią człowieka są słowa (nie gesty nie czyny lecz słowa) to one najbardziej ranią i pozostawiają blizny :cry:

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#112 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:19

Karolina86, do mojej tez..

Ale moze ta kumpela zly dzien miala?
Bo chyba zwykle Cie wspierala?

#113 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:19

Karolina86 ale numer no :-| żeby tak Cie potraktować? no nie rozumiem tej koleżanki... Tobie smutno a ona jeszcze Cie bardziej przygasza...zamiast pocieszyć <pocieszacz></span> Wasza rozmowa może była przeprowadzona pod wpływem emocji tak jak cerrata napisała.. przykro mi, że Cie jeszcze bardziej zdołowała <przytul></span> posiedz na babskim a poprawi Ci sie humor... ;-) gwarantujemy winko i lody :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#114 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:20

Karolina86, nie no ... rzeczywiście o głupotę poszło :roll: ... wiem że cośtakiego potrafi urazić i to baardzo, ale może jest jakieśwytłumaczenie takiego właśnie zachowania tej twojej przyjaciółki ...

chociaż przyznać trzeba że sie jak świnia zachowała

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#115 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:20

cerrata, wiesz to nie chodzi o to o co chodziło(troche zamotane) tylko o to że ja jej potrzebowałam i ona mnie olała, kompletnie zbagatelizowała całą sprawę ale w mnie to teraz ratatata, zobaczymy co bedzie jutro. To ona przekreśliła tą przyjaźń nie ja :-(

[ Dodano: 2008-11-07, 21:23 ]
Dziekuję wam ze mnie wspieracie, wiedziałam że jak tu dotrę to poczuje sie lepiej BARDZO BARDZO WAM DZIĘKUJE <buzi2></span> <buzi2></span> <buzi2></span>

[ Dodano: 2008-11-07, 21:24 ]
Mirabelka__22, a jak tam u cb?

[ Dodano: 2008-11-07, 21:25 ]
Ja pikole teraz piszę jak niby nic( ta moja była przyjaciółka) ona nic nierozumię <bezradny></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)


#116 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:26

To ona przekreśliła tą przyjaźń nie ja

jeżeli ktoś przekreśla przyjaźń to tak naprawde tej przyjaźni nie było.. przyjaciel by tak nie postąpił ;-)
Karolina86 bądź sobą i staraj sie być dobrą dla innych..a jak Cie poprosi o pomoc znów to przypomnij jej "a pamietasz jak ja Ci się wyżaliłam co czuje to Ty to zbagatelizowałaś i bardziej mi sie smutno zrobiło" i zobaczysz, że głupio jej sie zrobi ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#117 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:27

Ja pikole teraz piszę jak niby nic( ta moja była przyjaciółka) ona nic nierozumię

Podobnie jak z facetami..
U mnie ok. ;-)

#118 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:28

z chęcią bym jeszcze posiedziała z wami ale oczy już mam na zapałkach :roll: jutro weekend a ja znowu wstaćmusze koło 6 ... gdzie tu sprawiedliwość ??

nic to, uciekam <byebye></span> trzymajcie się cieplutko

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#119 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:30

BARDZO WAM DZIĘKUJE

<tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span> <tuptup></span>

Nie lam sie. Moze jej przejdzie. A jak nie to nie byla warta przyjazni.

#120 Karolina86

Karolina86
  • Użytkownik
  • 1 564 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 21:32

Donn, Dobrze mówisz(a raczej piszesz ;-) heh) ja to jestem taka że nieumie się odwrócić jak ktos potrzebuje pomocy, taka jest moja wewnętrzna natura, tylko nierozumiem jednego że ona nieumie wyciągnoć wniosków ze swejego postępowania, ostatim razem powiedziała że bardzo mnie zraniła nawet obydwie płakałysm z tego powodu, pogadałysmy o tym i odbudowłaśmy nasze relację na nowo, myślałam że wyciągneła wnioski, a teraz okazuję się że jest inaczej... <bezradny></span>

Co Nas nie zabije to Nas wzmocni :-)

COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ :-)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych