07.11.2008 Piateczek :)
#101
Napisano 07 listopada 2008 - 20:51
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#106
Napisano 07 listopada 2008 - 20:58
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#107
Napisano 07 listopada 2008 - 21:02
#108
Napisano 07 listopada 2008 - 21:11
Dobra zaczynam co mi sie przydażyło, a więc tak z moją "przpsiółką" zawsze wieczorkiem opowiadamy sobie co nam sie przydażyło w ciągu dnia itd., ja jej napisałam ze mam dołka, napisałam jej że czuje się samotna bo niernapotkałam jeszcze faceta z którym chciała bym być, a ona odpisała że chyba mnie poj...(to jej słowa cytuje sms) i że ja wkurzam taki gadaniem, po pierwsze to jak ktos potzrebuje pomocy to tak się go nietaktuje, więc ja jej odpisałaam że lepiej zakończmy temat bo się pokłócimy, to ona mi odp że to ja zaczełam., no jasne ja potrzebuje pomocy a ona mi takie coś odwala, teraz to ja ma to komplenie w
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#109
Napisano 07 listopada 2008 - 21:14
Bo to glupia d..a byla..
#110
Napisano 07 listopada 2008 - 21:15
możę po prostu chodziło jej o to, że masz jakieś złudne wrażenie, żę jesteś samotna itd
bejbe nie działaj pod wplywem emocji, nie warto
#111
Napisano 07 listopada 2008 - 21:16
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#112
Napisano 07 listopada 2008 - 21:19
Ale moze ta kumpela zly dzien miala?
Bo chyba zwykle Cie wspierala?
#113
Napisano 07 listopada 2008 - 21:19
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#114
Napisano 07 listopada 2008 - 21:20
chociaż przyznać trzeba że sie jak świnia zachowała
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#115
Napisano 07 listopada 2008 - 21:20
[ Dodano: 2008-11-07, 21:23 ]
Dziekuję wam ze mnie wspieracie, wiedziałam że jak tu dotrę to poczuje sie lepiej BARDZO BARDZO WAM DZIĘKUJE
[ Dodano: 2008-11-07, 21:24 ]
Mirabelka__22, a jak tam u cb?
[ Dodano: 2008-11-07, 21:25 ]
Ja pikole teraz piszę jak niby nic( ta moja była przyjaciółka) ona nic nierozumię
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#116
Napisano 07 listopada 2008 - 21:26
jeżeli ktoś przekreśla przyjaźń to tak naprawde tej przyjaźni nie było.. przyjaciel by tak nie postąpiłTo ona przekreśliła tą przyjaźń nie ja
Karolina86 bądź sobą i staraj sie być dobrą dla innych..a jak Cie poprosi o pomoc znów to przypomnij jej "a pamietasz jak ja Ci się wyżaliłam co czuje to Ty to zbagatelizowałaś i bardziej mi sie smutno zrobiło" i zobaczysz, że głupio jej sie zrobi
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#117
Napisano 07 listopada 2008 - 21:27
Podobnie jak z facetami..Ja pikole teraz piszę jak niby nic( ta moja była przyjaciółka) ona nic nierozumię
U mnie ok.
#118
Napisano 07 listopada 2008 - 21:28
nic to, uciekam
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#119
Napisano 07 listopada 2008 - 21:30
BARDZO WAM DZIĘKUJE
Nie lam sie. Moze jej przejdzie. A jak nie to nie byla warta przyjazni.
#120
Napisano 07 listopada 2008 - 21:32
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












