Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.10.2008] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#141 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:24

nie(d)oceniona, oooo:) To musi byc dobrze:)
No ale wlasnie kogo mam pytac? Na informacji?

#142 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:33

Mirabelka__22, a niestety takiej wiedzy nie posiadam ... ja bym zagadała do którejś babeczki na kasie albo w informacji <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#143 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:45

Witam kobietki wieczorem :) Ja właśnie przebywam u znajomych i niedługo wpadnie do mnie hamburger i pizza :D Tak jak humor mi się spieprzył po 19, tak z piwkiem powrócił :) Zatęskniłam się za wami i muszę sobie trochę poczytać, zostawiając gospodarzy :P

#144 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:47

Ja tez na chwileczke wpadlam, wlasnie skonczylam robic pranie i skonczylam tez prasowanie, chwila na odpoczynek na BS :mrgreen:
Dołączona grafika

#145 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:49

skonczylam robic pranie i skonczylam tez prasowanie, chwila na odpoczynek na BS :mrgreen:


A ja cały dzień się lenię... I tak mi z tym dobrze :D Ale weekend niedługo się kończy...

#146 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:50

Elodi, no weekend jest od lenienia sie, wiec dobrze robisz ;-) , a ja juz mialam dosyc leniuchowania wiec zabralam sie za prace domowe :-P
Dołączona grafika

#147 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:57

nie(d)oceniona, i po prostu zostawic cv nie? A jakis list motywacyjny myslisz zeby pisac?

#148 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 19:59

hej hooo laski

Mirabelka__22, cześć, dawno Cie nie widziałam

a ja dzis byłam na siłowni godzine czasu i powiem ze czuje sie nie źle
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#149 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:00

asia21_87, brawo po raz kolejny, niezla jestes z ta silownia, ja jestem tylko ciekawa czy tak jak sobie postanowilam, zaczne chodzic na aerobik w tym tygodniu :mrgreen:
Dołączona grafika

#150 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:01

asia21_87, witam:) Bo ja w weekend u chlopa bylam:)
Probowalam wejsc na neta ale cos nie chodzil. A zreszta nie bylo czasu :mrgreen:

#151 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:01

asia21_87, witaj przyjacielu :-D

ja mam ochote isc spac,ale zanim dane mi bedzie spoczac w lozu to jeszcze prasowanie mnie czeka i kanapeczki dla L na jutro :-/
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#152 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:01

asia21_87, daj zagadkę ;)

Mirabelka__22, cv powinno wystarczyć

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#153 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:01

Kita, oj tam niezła, trzy dni nie byłam bo sobie odpusciłam

ale podjelismy decyzje ze bedziemy chodzić trzy razy w tygodniu po godzince

[ Dodano: 2008-10-12, 21:02 ]
Mirabelka__22, a no nie dziwie sie ze ne było czasu :)

angik1683, witaj blue :)

nie(d)oceniona, nie wiem co wam mam wymyśleć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#154 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:03

asia21_87, dziewczyny sie skarzyly ze zapomnialas zagadke dodac:)

nie(d)oceniona, tyle ze w cv nie napisze na jakie stanowisko chce... To nie wiem.

#155 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:03

Mirabelka__22, nie wiem co, chyba budowle dam <co></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#156 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:03

trzy razy w tygodniu po godzince

no tak chyba jest wystarczajaco, trzeba tez uwazac, zeby nie przesadzic, nie mozna sie przemeczac. zycze wytrwalosci w postanowieniu :-)
Dołączona grafika

#157 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:03

asia21_87, P pewnie tez chcialby ze mna chodzic na silke, ale ja to leniuch jestem :mrgreen:

#158 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:04

zycze wytrwalosci w postanowieniu :-)

dziekuje bardzo
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#159 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:05

toscie sie rozpisaly :P misiek byl na 2 godzinki u mnie posiedzielismy troche pogadalismy:)
teraz ciagle pisze ta sciage na jutro i juz mnie palce bola :-/ wlasnie zjadam sobie chrupki :D

#160 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:07

krowka17, ja tam nie lubie sciagac:) I nie umiem..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych