[12.10.2008] Niedziela
#141
Napisano 12 października 2008 - 19:24
No ale wlasnie kogo mam pytac? Na informacji?
#142
Napisano 12 października 2008 - 19:33
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#143
Napisano 12 października 2008 - 19:45
#145
Napisano 12 października 2008 - 19:49
skonczylam robic pranie i skonczylam tez prasowanie, chwila na odpoczynek na BS
A ja cały dzień się lenię... I tak mi z tym dobrze
#147
Napisano 12 października 2008 - 19:57
#150
Napisano 12 października 2008 - 20:01
Probowalam wejsc na neta ale cos nie chodzil. A zreszta nie bylo czasu
#152
Napisano 12 października 2008 - 20:01
Mirabelka__22, cv powinno wystarczyć
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#153
Napisano 12 października 2008 - 20:01
ale podjelismy decyzje ze bedziemy chodzić trzy razy w tygodniu po godzince
[ Dodano: 2008-10-12, 21:02 ]
Mirabelka__22, a no nie dziwie sie ze ne było czasu
angik1683, witaj blue
nie(d)oceniona, nie wiem co wam mam wymyśleć
#154
Napisano 12 października 2008 - 20:03
nie(d)oceniona, tyle ze w cv nie napisze na jakie stanowisko chce... To nie wiem.
#157
Napisano 12 października 2008 - 20:03
#159
Napisano 12 października 2008 - 20:05
teraz ciagle pisze ta sciage na jutro i juz mnie palce bola
#160
Napisano 12 października 2008 - 20:07
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













