Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.10.2008] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#101 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:28

Kita, no to za tydzień popijawa u asia21_87, ---> jak dojdę :mrgreen: <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#102 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:29

Kita, no to za tydzień popijawa u asia21_87, ---> jak dojdę :mrgreen: <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

spoko zapraszam :mrgreen: :mrgreen:
czym chata bogata

[ Dodano: 2008-10-12, 17:30 ]
Karolina86, cześć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#103 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:37

a tak poważnie to idękolejne podejście robić do cv ... życzcie powodzenia :mrgreen:

pewnie i tak wpadne tu w przerwie :) no i wieczorkiem

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#104 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:37

Karolina86, witaj :)
no ja juz wróciłam z pieskiem :) i standardowo całą niedziele spędziłam na BS :D

[ Dodano: 2008-10-12, 17:37 ]
kurde ale sciagi to jeszcze nie zrobilam :-/ a tyle pisania jest :-/

#105 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:39

nie(d)oceniona, no to powodzenia, nie dziękuj :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#106 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:40

ja kurde bede musiala napisac CV i jakies zdjecie dolączyc ale wogule nie wiem jak sie CV pisze :-/

#107 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:46

powrocilam..

maz w ksiazkach.. nie dal sie namowic na spacer.. tylko w sklepei i zatankowac bylismy ehhh :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#108 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:52

saja, jejcia co on sie taK UCZY 0.O ja bym chyba psychicznie nie wyrobila jak bym miala tyle w ksiazkach siedziec.... masakra :P

#109 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:54

krowka17, jutro ma obrone pracy inzynierskiej.. przeciez pisalam...

trudno zeby do czego dojsc trzeba sie uczyc :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#110 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:55

saja, niezle... to powodzenie mu zycze :P ja ide zaraz sciage robic na sprawdzian jutro :D

#111 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:56

ja ide zaraz sciage robic na sprawdzian jutro :D

oj nie ladnie, a nie lepiej sie poczuczyc :?: ;-)
Dołączona grafika

#112 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:56

saja, niezle... to powodzenie mu zycze :P


nie dzieki zeby nie zapeszyc :P

ja ide zaraz sciage robic na sprawdzian jutro :D


no to rob rob.. :P

[ Dodano: 2008-10-12, 17:57 ]

oj nie ladnie, a nie lepiej sie poczuczyc :?: ;-)


tez o tym pomyslalam :P hiih
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#113 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:58

Kita, heh wiesz jak bys miala w jeden dzien wykuc 38 stron na jeden sprawdzian to nie wiem czy by ci sie chcialo :)

#114 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:02

krowka17, hehe, ja juz w swoim zyciu musialam sie wielu rzeczy nauczyc i dalo sie jakos przez to przebrnac i musialam nauczyc sie o wiele wiecej stron niz 38, poza tym mozna bylo sobie to jakos rozlozyc na wiecej dni prawda? Ale spoko, rozumiem ze nie chce sie uczyc, to normalne, dobrze, ze chociaz mozna sobie sciagi porobic ;-)
Dołączona grafika

#115 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:06

no taka prawda ze nie chce mi sie uczyc a nie zamierzam dostac jedynki czy tez 2 ... :)

#116 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:07

38 stron


bez obrazy ale dla mnie to pikus... juz musialam po 800 stron sie uczyc i dalam rade.. wiec z tym tez bym sobie jakos poradzila haha :P

ale fakt jest taki ze rozumiem ze moze sie nie chciec
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#117 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:07

krowka17, no to lepiej zmykaj robic te sciagi ;-)
Dołączona grafika

#118 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:17

nie chce mi sie wogule uczyc :P ja przywiazuje uwage bardziej do praktyk a nie do nauki w szkole :P

#119 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:25

Wrocilam:) Naladowana pozytywna energia i przeszczesliwa :mrgreen: A teraz fryteczki robie.

#120 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 12 października 2008 - 17:43

poleżałem... można wrócić na necik... ale postów... masakra kobietki. :roll: ;-) niestety trzeba oznaczyć jako przeczytane. ;-) Ale te niedziele są wyjątkowo nudne...
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych