[12.10.2008] Niedziela
#101
Napisano 12 października 2008 - 16:28
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#103
Napisano 12 października 2008 - 16:37
pewnie i tak wpadne tu w przerwie
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#104
Napisano 12 października 2008 - 16:37
no ja juz wróciłam z pieskiem
[ Dodano: 2008-10-12, 17:37 ]
kurde ale sciagi to jeszcze nie zrobilam
#106
Napisano 12 października 2008 - 16:40
#108
Napisano 12 października 2008 - 16:52
#110
Napisano 12 października 2008 - 16:55
#112
Napisano 12 października 2008 - 16:56
saja, niezle... to powodzenie mu zycze
nie dzieki zeby nie zapeszyc
ja ide zaraz sciage robic na sprawdzian jutro
no to rob rob..
[ Dodano: 2008-10-12, 17:57 ]
oj nie ladnie, a nie lepiej sie poczuczyc
![]()
tez o tym pomyslalam
#113
Napisano 12 października 2008 - 16:58
#114
Napisano 12 października 2008 - 17:02
#115
Napisano 12 października 2008 - 17:06
#116
Napisano 12 października 2008 - 17:07
38 stron
bez obrazy ale dla mnie to pikus... juz musialam po 800 stron sie uczyc i dalam rade.. wiec z tym tez bym sobie jakos poradzila haha
ale fakt jest taki ze rozumiem ze moze sie nie chciec
#118
Napisano 12 października 2008 - 17:17
#119
Napisano 12 października 2008 - 17:25
#120
Napisano 12 października 2008 - 17:43
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












