Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.10.2008] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#81 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:12

krowka17, no co Ty gadasz, zawsze sie spoźniasz
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#82 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:13

Dzień dobry. ;-)

Miłej niedzieli i luźnego poniedziałku. ;-)

ucieeeeekaju. ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#83 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:13

asia21_87, zawsze jezdze na 2 lekcje :P nigdy nie zdarzam na 1 :D

#84 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:13

asia ja też chętnie bym ugasiła pragnienie ;-)
Dołączona grafika

#85 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:14

MonikaK, Ty to akurat masz niedaleko do mnie
to dawaj na drinka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#86 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:15

a co ty mieszkasz niedaleko MonikaK, ? ile macie do siebie? kurde to co ja tak na odludziu sama mieszkam :(

#87 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:16

ile macie do siebie?

jakies 10 km, to moja znajoma jest ze szkoły
super koleżanka :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#88 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:17

z miłą chęcią ale R śpi
Dołączona grafika

#89 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:17

asia21_87, a tego to nie wiem bo i nie wiem gdzie ty mieszkasz :) ja na podkarpaciu :)

krowka17, ja do szkoły 5 minut miałam i nigdy nie wyrabiałam na 1 lekcję :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#90 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:17

Hello, widze, ze znowu picie sie zaczyna, chetnie bym sie dolaczyla, ale zoladek mnie boli i nie mam na nic ochoty :-/

Niedziela szybko mija, coraz blizej pracy :-( Pogoda tez sie psuje, rano bylo sloneczko, a juz od dluzszego czasu chmurki dominuja na niebie....
Dołączona grafika

#91 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:17

MonikaK, to go obudz, a czemu to śpi w dzień, w nocy pewnie spać mu nie dałaś

[ Dodano: 2008-10-12, 17:19 ]
[quote name="nie(d)oceniona"]asia21_87, a tego to nie wiem bo i nie wiem gdzie ty mieszkasz :) ja na podkarpaciu :)

oj to bardzo daleko, bo ja na warmi mieszkam, całą polske byś musiała przejść

Sylwia witaj no nietety coraz bliżej tej cholernej pracy, nie lubie ja poniedziałków
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#92 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:20

Kita toż wódeczka najlepsza na żołądek :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#93 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:20

to go obudz, a czemu to śpi w dzień, w nocy pewnie spać mu nie dałaś

zaraz go jula obudzi bo caly czs krzyczy a żebyś wiedziała noc była cudowna
Dołączona grafika

#94 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:20

hehe no to niech sobie spi a wy idzcie sobie drinkowac :P


a ja sobie teraz tak pobuszowalam po n-k na babskim no i widze ze roxi byla tam gdzie ja :P na basenach na slowacji :P

#95 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:22

asia21_87, to ja w takim razie lapka pod pachę i idę ;) może za tydzień dojdę ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#96 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:23

może za tydzień dojdę ;P

przez tydzien czasu mysle ze jeszcze coś zostanie

he he nie żart, nie to żebym była jakąś alkoholiczką :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#97 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:24

ja zw bo pies mnie juz nosem pyrga ze na dwor chce a ostatnim razem byl o 6 :D

#98 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:24

asia21_87, no ja myśle :) w razie czego zaopatrze sie po drodze ;)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#99 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:26

Kita toż wódeczka najlepsza na żołądek :)

hehe, dzisia chyba sobie jednak odpuszcze, wczoraj bylo martini, to dzisiaj juz nic nie pije, bo rano do roboty :-/
Dołączona grafika

#100 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 16:26

w razie czego zaopatrze sie po drodze ;)

ok spoko, bede Ciebie wypatrywać

krowka17, ok,
ja też chyba musze wyjść ze swoim
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych