Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.10.2008] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#181 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 21:27

Mirabelko ja grafik sama ukladam....tzn przychodze wtedy, kiedy moge/chce albo jest cos wolnego.... ale mnie zatrudnia agencja pracy tymczasowej dla uczniow i studentow ;-)

Wiec najlepiej przejdz sie do swojego Tesco i podpytaj.... i idz nie do kasjerek, tylko do recepcji ( :!: ) Tesco.... i powiedz ze szukasz pracy i jestes studentka... i tam juz wszystko Ci powiedza :-)

#182 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 21:38

Madzik :), czyli informacji? Znam laske ktora po prostu mowi ze dzwonia do niej i jak ma czas to idzie. Nie zalezy mi na kasie, chce sie zaczac rozwijac no i dorabiac troszke. Bo wiem ze kokosow tam nie zarobie.

#183 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 21:45

Recepcja to tam, gdzie pracownicy przychodza do pracy. Tam sa szatnie, stolowka itp. To bedzie gdzies z tylu Tesco ;-) Nie przy glownym wejsciu. Ewentualnie zapytaj w Punkcie Obslugi Klienta o recepcje, to tez Cie pokieruja ;-)

#184 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 21:52

Madzik :), aaaa:)
Ale myslisz ze to spalony pomysl? Lepiej zajac sie czyms innym?

#185 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:01

Czy spalony pomysl, to nie wiem ;-)

Mi wykladanie towaru wogole nie podpasowalo <bezradny></span> <bezradny></span>
Ianczej jest w malym sklepie, inaczej w wielkim hiper.... mam porownanie <bezradny></span>

Ale mozesz sprobowac... Moze Tobie bedzie tak dobrze :-)

Aaa... no i do pracy w hiper musisz miec ksiazeczke sanepidowska :-)

#186 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:02

Madzik :), no :) nie ma jak rada ekspercka :) <hello></span>


Mirabelka__22, a nie myślałaśżeby sie jako kelnerka gdzieś zaczepić ??

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#187 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:07

nie(d)oceniona, hej <hello></span>

nie ma jak rada ekspercka


tez w Tesco pracuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiec to tak po pierwszej linii :mrgreen: :mrgreen: choc i tak pewnie wszedzie jest inaczej, ale moze byc podobnie :->

ale sie najadlam :-/ :-/

#188 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:08

hej

kurcze nie moge zasnąć :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#189 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:13

Madzik :), no włąsnie coś kojarzyłąm ale nie byłam pewna ;)

asia21_87, ja tak mam od miesiąca ponad ( <wow></span> )

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#190 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:13

nie(d)oceniona, i co nic nie mozesz poradzić
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#191 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:15

asia21_87, chyba wszystkiego próbowałam oprócz "prochów" nasennych ... a tego sie nie czepie <bezradny></span> no i sie właśnie zastanawiam do jakiego lekarza sie z tym wybrać <hmm></span> bo mnie to już męczy po prostu <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#192 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:15

Dzień minął intensywnie :-) nie będe pisać szczegółów - było zaj*** 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#193 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:18

nie(d)oceniona, aha

ale ja tak tylko dzisiaj mam sama nie wiem czemu

Donn, no to super
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#194 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:22

Madzik :), wiem, mam ksiazeczke.

nie(d)oceniona, ale wlasnie kwestia w tym ze szukam pracy tak zeby nie musiec chodzic dzien w dzien, bo na to nie mam czasu..

#195 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:23

Donn, no taaaakk ... juz sie nastawiłam na ciekawą historyjkę a tu nic ...

nie będe pisać szczegółów

nie ładnie <jezorek1></span> :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#196 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:23

asia21_87 mylisz mi sie z Anią teraz przez blue :-D i tez na A nick macie
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#197 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:24

Mirabelka__22, ale na same weekendy ... bierzesz 2 nocki i z głowy <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#198 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:24

asia21_87 mylisz mi sie z Anią teraz przez blue :-D i tez na A nick macie

ale to źle <co></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#199 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:27

nie(d)oceniona, problem tez w tym ze musze kiedys do domu jezdzic i sie z chlopem widziec..eh :-(

#200 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:27

nie(d)oceniona zmęczona jestem, żeby szczegóły pisać.. ;-)
asia21_87 musze sie przyzwyczaić - bo widzę zmiane 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych