[12.10.2008] Niedziela
#161
Napisano 12 października 2008 - 20:08
#163
Napisano 12 października 2008 - 20:11
asia21_87, chcemy zagadke ! chcemy zagadke !
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#164
Napisano 12 października 2008 - 20:12
Nie dalabym.. chyba ze on by mnie motywowal. On w domu ma silke i sobie cwiczy. Takie miesnie ze ehhh...sexi
#166
Napisano 12 października 2008 - 20:13
#167
Napisano 12 października 2008 - 20:16
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#168
Napisano 12 października 2008 - 20:20
#169
Napisano 12 października 2008 - 20:22
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#170
Napisano 12 października 2008 - 20:40
#171
Napisano 12 października 2008 - 20:40
Wrocilam z pracki.
Musialam zostac godzine dluzej.... taki ruch byl
A umowilam sie z W na zakupy i musial sam isc...
Z wtorku zrezygnowalam.... jestem zmeczona
malutka-iwonka trzymam kciuki, aby tym razem sie udalo
krowka powodzenia na sprawdzianach... umiejetnego sciagania
Mirabelko jesli chodzi o wykladanie towaru w Tesco, to szczerze Ci tego nie polecam....
#172
Napisano 12 października 2008 - 20:41
#173
Napisano 12 października 2008 - 20:42
#174
Napisano 12 października 2008 - 20:45
To będą dłuuugie dwa tygodnie.
#175
Napisano 12 października 2008 - 20:45
i nastepnego dnia wszystko boli
a kierownictwo tylko co chwile przychodzi i sie wydziera, ze to nie zrobione, tamto tez.... i masz to skonczyc, bo inaczej cie nie puszcza....
tak przynajmniej jest u mnie.... dlatego siedze na kasach..... no i wiecej placa na kasie
#176
Napisano 12 października 2008 - 20:48
Sama mam w domu sklep. Nanosilam sie towaru..
#177
Napisano 12 października 2008 - 20:50
#178
Napisano 12 października 2008 - 20:52
#179
Napisano 12 października 2008 - 20:52
#180
Napisano 12 października 2008 - 21:15
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










