Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[12.10.2008] Niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
217 odpowiedzi w tym temacie

#161 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:08

Mirabelka__22, ja tez nie umiem dlatego pisze w komorce sciage :P

#162 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:08

ale ja to leniuch jestem :mrgreen:

dałabyś rade
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#163 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:11

Mirabelka__22, nie wiem na prawde... najlepiej gdybyś najpierw poszła sie popytać ludzi a dopiero potem zaniosła dokumenty

asia21_87, chcemy zagadke ! chcemy zagadke ! :D :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#164 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:12

asia21_87, dawaj:)

Nie dalabym.. chyba ze on by mnie motywowal. On w domu ma silke i sobie cwiczy. Takie miesnie ze ehhh...sexi :mrgreen: Choc miesniakow nie lubie.

#165 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:13

hcemy zagadke ! chcemy zagadke ! :D :mrgreen: :mrgreen:

juz jest
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#166 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:13

nie(d)oceniona, tak zrobie:) Dzieki.

#167 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:16

Mirabelka__22, nie ma za co :) jakoś dużo nie pomogłam <bezradny></span> choć chciałabym

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#168 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:20

nie(d)oceniona, blisko mam tesco to popytam. Studiuje dziennie wiec chce cos dorywczo tylko. A wlasnie, zaczynam studiowac program do rysowania do pracy:)

#169 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:22

Mirabelka__22, no i jak tam :) ja cały czas za ciebie kciuki trzymam żebyś opanowała go perfect :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#170 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:40

nie(d)oceniona, ee..podstaw nie wiem. Mam ksiazke ale oni i tak pisza jakby wiele rzeczy bylo oczywiste..a nie jest.. Zlosci mnie jak musze szukac prostych rzeczy..

#171 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:40

Witam :-D

Wrocilam z pracki.
Musialam zostac godzine dluzej.... taki ruch byl :-/
A umowilam sie z W na zakupy i musial sam isc... :-( nawet nie bylo kiedy przedzwonic :roll:
Z wtorku zrezygnowalam.... jestem zmeczona :!: :-(

malutka-iwonka trzymam kciuki, aby tym razem sie udalo :* :*
krowka powodzenia na sprawdzianach... umiejetnego sciagania :-P
Mirabelko jesli chodzi o wykladanie towaru w Tesco, to szczerze Ci tego nie polecam.... :roll:

#172 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:41

Madzik :), czemu?

#173 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:42

Madzik :), dzieki :D jak narazie to udaje mi sie bez problemu sciagac z komorki :D tylko ze teraz tego duzo jest :P a jak cos to powiem ze smsa dostalam z wazna sprawa i musze przeczytac ;P

#174 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:45

Madzik :), właśnie godzine temu wróciliśmy od lekarza, wszystko jest na dobrej drodze, teraz trzeba tylko czekać :roll:
To będą dłuuugie dwa tygodnie.
Jestem w Peru...

#175 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:45

Mirabelko bo to sie tylko wydaje takie lekkie i przyjemne.... a zapierdziel jest niesamowity.... nadzwigasz sie, najezdzisz tymi wozkami, paletami.... a jak jeszcze jest bajzer w pudlach, kartonach to do ladu dojsc nie mozna.... <bezradny></span>

i nastepnego dnia wszystko boli :-/

a kierownictwo tylko co chwile przychodzi i sie wydziera, ze to nie zrobione, tamto tez.... i masz to skonczyc, bo inaczej cie nie puszcza....

tak przynajmniej jest u mnie.... dlatego siedze na kasach..... no i wiecej placa na kasie

#176 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:48

Madzik :), musze do tego miec skonczony kurs na wozek?
Sama mam w domu sklep. Nanosilam sie towaru..

#177 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:50

ja zamierzam sie wciągnac na hostesse do jakiegos sklepu zeby sobie dorobic :P bo mam takie wydatki ze rodzice moi zbankrutuja :P

#178 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:52

U mnie zadnych kursow miec nie trzeba.... Jak sie przyszlo to pokazywali jak obslugowac tego paleciarza czy jak oni to nazywaja.... jak oklejac, jak ukladac.. plany masz i musisz sie tego trzymac, a to tez niekiedy trudno rozszyfrowac :roll:

#179 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 12 października 2008 - 20:52

dobra ja zmykam spac :) dobranoc wszystkim :) =*

#180 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 12 października 2008 - 21:15

Madzik :), ale to tak ze dzien w dzien trzeba chodzic?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych