Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[1.10.2oo8] Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
214 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:06

asia21_87, aaa rozumiem, fajnie, no mi dzisiaj jeszcze nawet polowa czasu nie minela w pracy, ale jest troche roboty, to szybko leci :-)
Asiu, zycze milego dnia, bo ja musze juz uciekac. papapa
Dołączona grafika

#42 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:07

Kita, również życze miłego dnia pa pa pa,
do później :*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#43 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:55

witam babaeczki moje kochane :)

dopireo wstalam.. :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#44 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:57

saja, witaj

a ja wlasnie wziełam psa do pokoju, miałam sie ubrac i isc na spacer o ona zasnęła
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#45 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 09:58

asia21_87, czesc piekna....

ja nigdzie nie wychodze dzis.. bo po wczorajszywm wypadzie na uczelnie i zakupy jeszcze bardziej chora jestem... chciaoam sie troche wyspac.. ale ile mozna... w lozku tez nie lubie tak dlugo lezec wiec wstalam... ale nie wiem czy to dobry pomysl.... do weekendu musze byc zdrowa ale cos sie nie zanosi...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#46 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:00

saja, to koniecznie musisz sie wygrzać
w łóżeczku trzeba poleżeć

ja zaraz uciekam do mamci, zobacze co tam u nich słychać
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#47 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:03

saja, to koniecznie musisz sie wygrzać
w łóżeczku trzeba poleżeć


wiesz nie lubie sama lezec w lozku haha....
a powaznie to strasznie mnie ot nudzi... :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#48 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:06

Cześć <witeczka></span>

Wstalam i jem sniadanko <mniami2></span> Do pracki na 14-ta :-) Troszke wolnego jeszcze... przejde sie do rossmanna i do fryzjera :lol: :lol:

1 pazdziernika dzisiaj... teraz siedzialabym na zajeciach... ojj jak dobrze ze mnie tam nie ma :lol: :lol: :lol:

#49 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:08

wiesz nie lubie sama lezec w lozku haha....

a powiedz kto lubi he he


Madzik :), hej :)

1 pazdziernika dzisiaj... teraz siedzialabym na zajeciach... ojj jak dobrze ze mnie tam nie ma

to jednak na zaoczne sie przeniosłaś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#50 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:09

a powiedz kto lubi he he


moze sa tacy co lubia.... nie wiem... kazdy jest inny...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#51 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:11

nie lubie sama lezec w lozku haha....

a ja lubię :mrgreen: mam wtedy dużo miejsca dla siebie
Jestem w Peru...

#52 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:12

jednak na zaoczne sie przeniosłaś


innego wyjscia nie bylo :roll: zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :->

#53 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:12

a ja lubię :mrgreen: mam wtedy dużo miejsca dla siebie


mnie to jakos nie przekonuje... nie potrzebuje az tyle miejsca... :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#54 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:13

mam wtedy dużo miejsca dla siebie

a no chyba ze


nnego wyjscia nie bylo :roll: zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :->

na pewno dobrze bedzie zobaczysz

tak przynajmniej mozesz sobie pracować a na dziennych nieda rydy
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#55 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:14

jak sama napisałać

kazdy jest inny...

:mrgreen:
Jestem w Peru...

#56 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:16

Babeczki robimy imprezę! Zaliczyłam historię i jestem na 2 roku studiów!

#57 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:18

na dziennych nieda rydy


daloby rade, bo zajecia mam tylko przez 3 dni.... ale wtedy z moim bym sie wogole nie widywala... albo spotykalibysmy sie bardzo rzadko.... wiec to zadne dobre rozwiazanie 8-)

a tak to mam tu prace, w koncu mieszkamy razem ( :mrgreen: ) tylko ze jednak szkola jest dosyc daleko :-/ a wiadomo jak to jest... czasem zeby cos zalatwic trzeba sie nachodzic po kilka dni z rzedu :-x wiec lepiej nie liczyc ile mi pieniazkow bedzie szlo na bilety :-/ ile czasu strace w pociagach czy autobusach.... ale coz... cos za cos <bezradny></span>

#58 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:18

Alisekai,
<bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span>
Jestem w Peru...

#59 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:22

Dzisiaj zamiast kawy i herbaty proponuje szklankę wody mineralnej. :mrgreen:

Dołączona grafika

Alisekai, gratulacje. :->

hej katti 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#60 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 01 października 2008 - 10:22

witam Was,
Alisekai, gratuluje




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych