Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[19.09.2008] piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
306 odpowiedzi w tym temacie

#181 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:02

Kahela, a Ty co myslisz o tym co napisalam? sa jakies szanse zeby cos z tego wyszlo....

#182 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:04

cerrata co do tego czym sie szczyce itp to juz moja sprawa.wiekszosc rzeczy pisze po to by sie posmiac a ty jak zazdroscisz to juz twoj problem :[ i nie pisz do mnie juz bo nie mam zamiaru klnac :[

#183 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:05

cerrata <piwo></span>


oo a z jakiej okazji to piwko dostałam? :)

kattie21, to dopiero 'początek' :) może być jedynie coraz lepiej ;-) myślę, że to "nie zakochaj się " było takie półżartem ;-)
widać, że mu zależy :) to jak pokazał smsa its :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#184 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:05

kattie21, na pierwszy rzut oka - jasne, że są...

Spotkacie się kilka razy, zobaczysz, czy będzie iskrzyć coraz bardziej, czy coraz mniej...
Jak nie spróbujesz - nie będziesz wiedziała...
Także...ja bym "brała" :-)
Raz się żyje, a może to ten..?
Umówcie się, tylko ja bym tak troszkę poczekała z tym "za późno"... ;-)
Nawet jeśli tak jest, to po co mu od razu wszystko mówić... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#185 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:06

a ty jak zazdroscisz to juz twoj problem

nie mam czego ;-)

i nie pisz do mnie juz bo nie mam zamiaru klnac :[

skoro nie umiesz inaczej, to klnij ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#186 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:07

katti nie wiem ja jestem zimny i nie mam serca... ;-)

coś w tym jest.... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#187 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:07

Kahela, została uznana przez kattie21 za namądrzejszą osobą na forum :P
no bądź co bądź najbardziej doświadczona :P

krowka17 looozik :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#188 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:07


cerrata <piwo></span>


oo a z jakiej okazji to piwko dostałam? :)


w nagrodę za bardzo dobre posty :mrgreen:


katti nie wiem ja jestem zimny i nie mam serca... ;-)

coś w tym jest.... :mrgreen:


haha na Ciebie zawsze mogę liczyć. <rozyczka></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#189 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:07

Kahela, ale on i tak musial wyczuc... zreszta jak zobaczylam sie w lustrze jak przyjechal to wszystko bylo widac... oczy sie swiecily jak przyslowiowemu psu jajka :P

A on taki delikatny, czuly, taki facet o jakim zawsze marzylam ....

#190 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:07

w nagrodę za bardzo dobre posty :mrgreen:

ej nie czepiaj się :!: :P

dobra ja mykam :)

papapappa

[ Dodano: 2008-09-19, 19:08 ]

A on taki delikatny, czuly, taki facet o jakim zawsze marzylam ....

miło się takie rzeczy czyta :!: :)
powodzenia kochana :!: :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#191 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:08

cerrata, ojjj watpie ze nie masz czego zazdroscic ^^ ale to juz swoja droga jua mam nadzieje ze sie odwaliz ode mnie i nie bedziesz czytala juz tego co pisze.

#192 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:08

no bądź co bądź najbardziej doświadczona :P

rozumiem...chciałaś być miła i nie napisałaś - najstarszą... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#193 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:09

cerrata, ojjj watpie ze nie masz czego zazdroscic ^^

daj mi 3 przykłady ISTOTNE ;-)

ze sie odwaliz ode mnie

jeszcze się nie przywaliłam ;-)

nie bedziesz czytala juz tego co pisze.

to nie pisz ;-) czytam, jak ktoś pisze ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#194 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:09

Kahela, to co o tobie pisza to maja racje ja to samo uwazam :)

#195 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:09

w nagrodę za bardzo dobre posty :mrgreen:

ej nie czepiaj się :!: :P

dobra ja mykam :)

papapappa


nie czepiam się poważnie, dobrze jedziesz. 8-)

pa :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#196 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:10

rozumiem...chciałaś być miła i nie napisałaś - najstarszą... :-P

oj ty :!: :)
ale za to jaka fajna baba :!: :)
normalnie lecę z nią z grubej rury jak z koleżanką a toż to Kasza starsza ode mnie o . kilka lat ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#197 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:10

cerrata, to czytaj aole nie komentuj tego!!!!!!!!

#198 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:11

kattie21, to jeszcze się pytasz..? :-D

krowka17, peace.....
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#199 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:11

nie czepiam się poważnie, dobrze jedziesz. 8-)

czepiasz się, nie czytaj tego co piszę, bo już zaraz chyba będę przeklinała :!: :P
hihi

krowka17, :* :* :* :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#200 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:11

chciałaś być miła i nie napisałaś - najstarszą...

eeee... no rzeczywiście zimno dziś i pada na polku <nuci5></span>
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych