U mnie raczej by nie przeszły, bo mój mąż bez mięsa nie przeżyje.
o o właśnie tak jest...
Napisano 15 września 2008 - 11:20
U mnie raczej by nie przeszły, bo mój mąż bez mięsa nie przeżyje.
Napisano 15 września 2008 - 11:21
Napisano 15 września 2008 - 11:31
Napisano 15 września 2008 - 11:32
Napisano 15 września 2008 - 11:33
si segnioritatak jak kurczakowe kotlety?
Napisano 15 września 2008 - 11:37
Napisano 15 września 2008 - 11:38
przeca to dobre jestblech... wymyślanie takie.
Napisano 15 września 2008 - 11:40
Napisano 15 września 2008 - 11:40
Napisano 15 września 2008 - 12:06
Napisano 15 września 2008 - 12:07
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 15 września 2008 - 12:09
no tak mnie sie spałoerrata, o tej porze sniadanie
ja juz po obiedzie
A jak tam z Multikinem? udalo sie cos?
Napisano 15 września 2008 - 12:24
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 15 września 2008 - 12:36
Napisano 15 września 2008 - 12:41
Napisano 15 września 2008 - 12:46
Napisano 15 września 2008 - 12:47
Napisano 15 września 2008 - 12:50
bo mam lodowate palce
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych