Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
244 odpowiedzi w tym temacie

#1 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 14 września 2008 - 23:12

Nowy tydzień - nowy dzień :-)

Załączone miniatury

  • poniedzialek.jpg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 15 września 2008 - 06:43

No i znowu poniedzialek :-/ , wiec nie dziwie sie, ze tu tak pusto ;-) Witam w nowym tygodniu. Ja juz w pracy i czuje, ze ciezko bedzie ;-) Na dodatek strasznie zimno <zimnoo></span> . Mam nadzieje, ze po pracy uda mi sie w koncu dotrzec na zakupy, bo czas cos zimowego kupic :-/ . Zycze wszystkim milego poniedzialku <buzki></span>
Dołączona grafika

#3 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 06:51

witam, ja również juz w pracy
zimno jest <zimnoo></span> i głodna jestem zaraz trzeba do sklepu wyskoczyć


Kita, cześć

No i znowu poniedzialek

no niestety
nie bede sie powtarzać <zly></span>

widze ze Donn wróciłam do swojego dawnego avatara
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 15 września 2008 - 06:54

asia21_87, jakas masakra z tym zimnem, szybko w tym roku zrobilo sie zimno. Niby mowia, ze w pazdzierniku ma byc jeszcze pare cieplych dni, ale z tymi prognozami dlugoterminowymi to wiadomo jak jest :-/
Dołączona grafika

#5 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 06:55

Kita, no to jak u mnie były już przymroski <zimnoo></span>
normalnie odkręciłam dzis kaloryfer w domku

pazdzierniku ma byc jeszcze pare cieplych dni,

oby sie sprawdziło
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 15 września 2008 - 06:58

normalnie odkręciłam dzis kaloryfer w domku

ja tez odkrecilam, bo kaza juz nam odpowietrzac, ale jeszcze nie grzeja, ale mysle, ze jak przez pare kolejnych dni bedzie tak jak teraz to juz w tym tygodniu powinni grzac :-) . No i tak samo mam nadzieje, ze im sie sprawdzi tym razem ta prognoza.

[ Dodano: 2008-09-15, 08:02 ]
Wlasnie wypisalam wniosek o urlop na piatek, chcociaz jedna pozytywna rzecz od samego rana :-D

[ Dodano: 2008-09-15, 08:07 ]
A teraz trzeba troche popracowac, wpadne w przerwie sniadaniowej.

asia21_87, trzymaj sie jakos w pracy w ten poniedzialek ;-)
Dołączona grafika

#7 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:13

Witam dziewczyny :-)
zaraz ide Wiki do busa zaprowadzic mala jedzie do przedszkola a ja moge polozyc sie jeszcze do lozka bo do srody na L4 jestem :-)

#8 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:25

trzymaj sie jakos w pracy w ten poniedzialek ;-)

dziekuje
Ty też sie trzymaj cieplutko

ja właśnie pije kawusie, ale pyszna mi wyszła
koleżance też smakuje

zaneta1, witaj
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:34

Witam wszystkich!
Ale nam się zrobiła pogoda. Ja jeszcze pod kocykiem i z kawusią. Wczoraj zrobiłam ogień w piecu i było cieplutko. Lada dzień wstawiamy kominek <jupi></span>
Jestem w Peru...

#10 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:35

Dzień dobry :-P

Ja już po śniadaniu i po wycieczce sklepowej... ;-) na dworze jak zwykle chłodno brrrr.

Miłego i spokojnego poniedziałku. :-D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#11 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:38

czesc, czesc babeczki ;-)
niestety nadszedl nastepny poniedzialek, ja juz w pracy, no i zimno jest, ale musze sie pochwalic, ze egzamin ten okropny zdalam na 4 no i jestem juz na 2 roku tym sposobem ;-) ale ulga :-D

#12 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:43

Widzę, że nie tylko u mnie zima się zbliża...
Zazdroszczę dziewczynom, które mają dziś pracę od rana, bo ja będę zaczynac , a wy już kończyc.

#13 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:46

Widzę, że nie tylko u mnie zima się zbliża...

no nie tylko u Ciebie
cześć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:53

Ale zimno dzis 13 stopni u mnie jest :shock: musze jakas cieplejsza kurtke z szafy wyciagnac 8-)

#15 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:57

czesc, czesc babeczki ;-)


znowu ta dyskryminacja... :roll:

gratki zdania na 4. :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#16 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 07:58

PdM, część, cześć Rodzynku
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#17 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 08:00

PdM, część, cześć Rodzynku


hej ho :mrgreen:

ja wracam do wyrka, zimnooooooooo brrrrr :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#18 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 08:01

a wracam do wyrka

też z chęcią bym poleżała
ale niestety w pracy sie jest
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#19 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 września 2008 - 08:02

Ja uciekam do mamy na kawe <zarazwroce></span>
Jestem w Peru...

#20 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 15 września 2008 - 08:04

PdM, upsss znowu mi sie zapmnialo o naszym rodzynku :-| ale to dlatego, ze statnio przyniosles mokre ciastka, a sam zostawiles sobie te, ktore ocalaly na dnie :mrgreen:

[ Dodano: 2008-09-15, 09:05 ]
dobra zmykam narazie, bo musze kilka spraw w urzedzie pracy zalatwic




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych