[15.09.2oo8] poniedziałek
#1
Napisano 14 września 2008 - 23:12
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#2
Napisano 15 września 2008 - 06:43
#6
Napisano 15 września 2008 - 06:58
ja tez odkrecilam, bo kaza juz nam odpowietrzac, ale jeszcze nie grzeja, ale mysle, ze jak przez pare kolejnych dni bedzie tak jak teraz to juz w tym tygodniu powinni grzacnormalnie odkręciłam dzis kaloryfer w domku
[ Dodano: 2008-09-15, 08:02 ]
Wlasnie wypisalam wniosek o urlop na piatek, chcociaz jedna pozytywna rzecz od samego rana
[ Dodano: 2008-09-15, 08:07 ]
A teraz trzeba troche popracowac, wpadne w przerwie sniadaniowej.
asia21_87, trzymaj sie jakos w pracy w ten poniedzialek
#7
Napisano 15 września 2008 - 07:13
zaraz ide Wiki do busa zaprowadzic mala jedzie do przedszkola a ja moge polozyc sie jeszcze do lozka bo do srody na L4 jestem
#9
Napisano 15 września 2008 - 07:34
Ale nam się zrobiła pogoda. Ja jeszcze pod kocykiem i z kawusią. Wczoraj zrobiłam ogień w piecu i było cieplutko. Lada dzień wstawiamy kominek
#10
Napisano 15 września 2008 - 07:35
Ja już po śniadaniu i po wycieczce sklepowej...
Miłego i spokojnego poniedziałku.
#11
Napisano 15 września 2008 - 07:38
niestety nadszedl nastepny poniedzialek, ja juz w pracy, no i zimno jest, ale musze sie pochwalic, ze egzamin ten okropny zdalam na 4 no i jestem juz na 2 roku tym sposobem
#12
Napisano 15 września 2008 - 07:43
Zazdroszczę dziewczynom, które mają dziś pracę od rana, bo ja będę zaczynac , a wy już kończyc.
#14
Napisano 15 września 2008 - 07:53
#15
Napisano 15 września 2008 - 07:57
czesc, czesc babeczki
![]()
znowu ta dyskryminacja...
gratki zdania na 4. :->
#17
Napisano 15 września 2008 - 08:00
PdM, część, cześć Rodzynku
hej ho
ja wracam do wyrka, zimnooooooooo brrrrr :->
#19
Napisano 15 września 2008 - 08:02
#20
Napisano 15 września 2008 - 08:04
[ Dodano: 2008-09-15, 09:05 ]
dobra zmykam narazie, bo musze kilka spraw w urzedzie pracy zalatwic
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











