ale mam czytania
[ Dodano: 2008-09-15, 19:48 ]
I jak by tego bylo malo to ja pisze na kilku forach nie mam szans nadazyc za Wami
Napisano 15 września 2008 - 18:45
Napisano 15 września 2008 - 19:05
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Napisano 15 września 2008 - 22:35
szczerze? mam to gdzieścerratko chyba tego tak nie zostawiszbo ma Ciebie
![]()
Napisano 15 września 2008 - 22:40
Napisano 15 września 2008 - 23:37
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych