kocyk, gorąca herbatka i sie rozgrzejesz
[15.09.2oo8] poniedziałek
#221
Napisano 15 września 2008 - 17:49
kocyk, gorąca herbatka i sie rozgrzejesz
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#223
Napisano 15 września 2008 - 17:55
kasiulka, okres grzewczy ... chyba jeszcze pomarzyć mozemy tylko
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#224
Napisano 15 września 2008 - 17:55
nio kiedy się okres grzewczy zacznie w blokach ja chce już
U mnie w domku moim (wolnostojacym) sezon grzewczy zaczal sie w sobote hihihi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#225
Napisano 15 września 2008 - 17:58
#227
Napisano 15 września 2008 - 18:01
katti, przeprowadzam się do ciebie
no problem
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#228
Napisano 15 września 2008 - 18:04
#230
Napisano 15 września 2008 - 18:05
#231
Napisano 15 września 2008 - 18:07
katti,
for you
dziekowac hihi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#232
Napisano 15 września 2008 - 18:07
takie już zadanie wszystkich mamto masz fajnie, ja muszę sama o to zadbać
#233
Napisano 15 września 2008 - 18:08
[ Dodano: 2008-09-15, 19:10 ]
fajna babka, fajnie masz babeczko moja mama zmarła 7lat temutakie już zadanie wszystkich mam
#234
Napisano 15 września 2008 - 18:13
fajnie masz babeczko moja mama zmarła 7lat temu
[ Dodano: 2008-09-15, 19:14 ]
dni płyną i to bardzo szybko jak jesteśmy szczęśliwikiedy to zleciało
#235
Napisano 15 września 2008 - 18:16
takie życie...pod jednym wzgledem sprawiedliwe, że każdego Nas to czeka...
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#236
Napisano 15 września 2008 - 18:18
życze ci kochana żebyś jak najdłużej cieszyła się jej obecnościąwspółczuję ..... fakt mam mamę jest młoda (47lat) i sprawna i jeszcze zajmuje się z babcią całym domem a ja to tak jak dziecko mam mało zajęć typowo domowych ...
tak tak masz całkowitą racjędni płyną i to bardzo szybko jak jesteśmy szczęśliwi
[ Dodano: 2008-09-15, 19:19 ]
dzięki kochanakasiulka przykro mi
[ Dodano: 2008-09-15, 19:22 ]
mykam już po wolutku bo jeszcze kolacyjkę zrobie i ciepłą cherbatkę
miłego wieczoru życzę Wam wszystkim pa pa pa
#237
Napisano 15 września 2008 - 18:25
ja też uciekam ale tylko na chwilkę
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#238
Napisano 15 września 2008 - 18:35
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#240
Napisano 15 września 2008 - 18:38
katti, ledwo przyszłam a ty uciekasz
Ja
[ Dodano: 2008-09-15, 19:40 ]
tuptuniu wogole to witaj Slonko
Co tam u Ciebie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










