Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
244 odpowiedzi w tym temacie

#221 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:49

nie(d)oceniona, <pocieszacz></span>
kocyk, gorąca herbatka i sie rozgrzejesz :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#222 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:50

zazdroszcze .... u mnie ziąb

nio kiedy się okres grzewczy zacznie w blokach ja chce już :roll:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#223 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:55

Donn, ja to potrzebuję jeszcze ciepłego osobnika płci przeciwnej ... :(


kasiulka, okres grzewczy ... chyba jeszcze pomarzyć mozemy tylko <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#224 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:55

nio kiedy się okres grzewczy zacznie w blokach ja chce już :roll:


U mnie w domku moim (wolnostojacym) sezon grzewczy zaczal sie w sobote hihihi <jupi></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#225 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:58

katti, w moim w piątek :lol:
Jestem w Peru...

#226 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:00

U mnie w domku moim (wolnostojacym) sezon grzewczy zaczal sie w sobote hihihi

katti, przeprowadzam się do ciebie <flow1></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#227 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:01

katti, przeprowadzam się do ciebie <flow1></span>


no problem ;-) domek spory ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#228 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:04

u mnie też cieplutko :-) jak wystawię głowę z pokoju i zawołam mama zimno to juz za chwilkę słyszę jak się kaloryfery nagrzewają :-)

#229 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:04

no problem domek spory

katti, ;* for you ;-)
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#230 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:05

fajna babka, to masz fajnie, ja muszę sama o to zadbać :-/
Jestem w Peru...

#231 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:07

katti, ;* for you ;-)


dziekowac hihi

<buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#232 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:07

to masz fajnie, ja muszę sama o to zadbać :-/

takie już zadanie wszystkich mam :-) ja tam mam dobrze ale też sama sobie umiem ogień w piecu zrobić by jak zostaje sama to nie zamarznąć :-)

#233 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:08

dziewczynki właśnie popatrzyłam na mój suwaczek :shock: jesteśmy z moim misiem małżeństwem 100dni <serduszka></span> kiedy to zleciało ??? <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-09-15, 19:10 ]

takie już zadanie wszystkich mam

fajna babka, fajnie masz babeczko moja mama zmarła 7lat temu <chlipaj12></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#234 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:13

fajnie masz babeczko moja mama zmarła 7lat temu

<pocieszacz></span> współczuję ..... fakt mam mamę jest młoda (47lat) i sprawna i jeszcze zajmuje się z babcią całym domem a ja to tak jak dziecko mam mało zajęć typowo domowych ...

[ Dodano: 2008-09-15, 19:14 ]

kiedy to zleciało ???

dni płyną i to bardzo szybko jak jesteśmy szczęśliwi :-)

#235 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:16

kasiulka przykro mi <pocieszacz></span>
takie życie...pod jednym wzgledem sprawiedliwe, że każdego Nas to czeka...
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#236 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:18

współczuję ..... fakt mam mamę jest młoda (47lat) i sprawna i jeszcze zajmuje się z babcią całym domem a ja to tak jak dziecko mam mało zajęć typowo domowych ...

życze ci kochana żebyś jak najdłużej cieszyła się jej obecnością <buzki></span>

dni płyną i to bardzo szybko jak jesteśmy szczęśliwi

tak tak masz całkowitą rację <serduszka></span>

[ Dodano: 2008-09-15, 19:19 ]

kasiulka przykro mi

dzięki kochana ;*

[ Dodano: 2008-09-15, 19:22 ]
mykam już po wolutku bo jeszcze kolacyjkę zrobie i ciepłą cherbatkę

miłego wieczoru życzę Wam wszystkim pa pa pa <byebye></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#237 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:25

kasiulka, pa pa


ja też uciekam ale tylko na chwilkę :) dotlenić sie, raka dokarmić i małe zakupy :) więc powrócę ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#238 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:35

papapapapapapapap Babeczki <byebye></span> udanego wieczoru <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#239 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:36

katti, ledwo przyszłam a ty uciekasz ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#240 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 15 września 2008 - 18:38

katti, ledwo przyszłam a ty uciekasz ;-)


Ja :?: nieeeeeeee :!: zegnalam Babeczki :-P

[ Dodano: 2008-09-15, 19:40 ]
tuptuniu wogole to witaj Slonko <witeczka></span> <witeczka></span> <witeczka></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Co tam u Ciebie :?:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych