
odpowiada ?
Napisano 15 września 2008 - 09:28

Napisano 15 września 2008 - 09:30
Napisano 15 września 2008 - 09:35

Napisano 15 września 2008 - 09:35
Napisano 15 września 2008 - 09:39
a gdzie bita smietana na wierzchu;>
Napisano 15 września 2008 - 09:41
Napisano 15 września 2008 - 10:38
Napisano 15 września 2008 - 10:40
Napisano 15 września 2008 - 10:45
Napisano 15 września 2008 - 10:46
PdM, ja też poprosze kawke
Napisano 15 września 2008 - 10:48
Napisano 15 września 2008 - 10:50
PdM, byś się trochę bardziej postarał
Napisano 15 września 2008 - 10:50
Napisano 15 września 2008 - 10:51
Napisano 15 września 2008 - 10:52
Napisano 15 września 2008 - 10:52
PdM, dzięki, starczy kawa
PDM a ja bym chciala cos wyjatkowego dla mnie na poprawe humoru... bo mi sie stresor zalaczyl
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych