Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
244 odpowiedzi w tym temacie

#41 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:28

Dołączona grafika

odpowiada ? :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#42 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:28

PdM, co prawda lepiej
ale to jeszcze nie to :lol:
a gdzie ciacho jakieś
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#43 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:29

PdM, sliczna filiżaneczka :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#44 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:30

PdM, dla mnie bomba <zakochany></span>
Nie mam żadnych więcej wymagań.....narazie ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#45 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:35

no no tyle kobiet zadowolonych jednocześnie :lol: to dla asi jeszcze ---> Dołączona grafika

uff ale przy was to się człowiek narobi... 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#46 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:35

a gdzie bita smietana na wierzchu;>

:[
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#47 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:37

n :lol: to dla asi jeszcze --->[/url]


teraz to jest git majonez
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#48 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:39

a gdzie bita smietana na wierzchu;>

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

PdM, nie wiem czy dogodzisz wszystkim, ale dobrze Ci idzie..... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#49 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 09:41

haha... :roll: to ja tu jako rodzynek mam być rozpieszczany a nie! :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#50 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:38

Hallo hallo, witam sie ze wszystkim , zarowno babeczkami i jak kolegami :D
ja dzis sobie poleniuchowalam do 10 w lozeczku, no ale pozniej sprzatanie pokoju, odkurzanie mieszkania, teraz wstawilam ziemniaczki do obiadu i pranie robie.... ehhh uzbieralo sie przez tydzien.

#51 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:40

PdM, ja też poprosze kawke
Jestem w Peru...

#52 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:45

Witam babeczki, witam PdM :> :) - żeby nie było tej dyskryminacji.

Mnie się zbiera na jakieś choróbsko, grypsko - cokolwiek. Nogi mam jak lody <zimnoo></span> <zimnoo></span> <zimnoo></span> i przynajmniej 3 razy dziennie muszę zapodać niezłego kichacza :/ Wstrętny poniedziałek powoli przemija, o 16.00 będę biedne dziewuchy katowała słówkami z angielskiego :P, a potem może namówię K. na kakao gorące i wylegiwanie się w łóżeczku. I z lata od razu przeszło na zimę :-? Nie cierpię takich szybkich zmian.

#53 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:46

PdM, ja też poprosze kawke


jedna strona wstecz i kawa z ciachem jest. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#54 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:48

PdM, byś się trochę bardziej postarał :P

#55 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:48

kattie21, cześć
Elodi, cześć

zamarzam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#56 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:50

PdM, byś się trochę bardziej postarał :P


no przecież się postarałem 3 na 4 kobiety zadowolone! :mrgreen:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#57 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:50

PdM, dzięki, starczy kawa
Jestem w Peru...

#58 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:51

PDM a ja bym chciala cos wyjatkowego dla mnie na poprawe humoru... bo mi sie stresor zalaczyl ;(

#59 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:52

Nie Ty jedna jedyna... Ale trzeba się przestawić :roll: Już tak cieplutko nie będzie. Ja się poważnie zastanawiam nad kupnem grubego szala i w miarę solidnych rękawiczek, bo wieczorami niedość że ciemno, to przymrozek murowany.

Ale zrobiłam sobie maseczkę odżywczą o waniliowym zapachu i cudowną woń idzie wyczuć z kilometra :D Przynajmniej tak można się pocieszyć.

#60 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 10:52

PdM, dzięki, starczy kawa


proszę bardzo. :-P

PDM a ja bym chciala cos wyjatkowego dla mnie na poprawe humoru... bo mi sie stresor zalaczyl ;(


no no a może jakaś podp. ?:D
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych