Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
244 odpowiedzi w tym temacie

#181 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:07

dzieki wam ;* ale póki co nie wiem czy bardziej jestem wściekła na niego czy mi smutno ...


do tego jeszcze mi net nawala .... pięknie ...:(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#182 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:11

cerrata kurde Ty to masz racje, dadzą miśka żeby wzamian co innego wysępić hehe, ale jakby nie było to miło dostać takiego śierściucha:)

#183 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:11

nie(d)oceniona, na taką chnadre najlepsze są lody...no a skoro tak zimno to lody...pod kocykiem <pocieszacz></span> , a jak jesteś zła na faceta to go tam wiesz <zonaleje></span> :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#184 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:11

ale jakby nie było to miło dostać takiego śierściucha:)

no pewnie, że tak :)

ale mam ochotę na słodycz jakiś.. mhmmmm :) :) :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#185 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:12

oo ja tez, to co po czekoladce? :)

#186 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:12

cerrata kurde Ty to masz racje, dadzą miśka żeby wzamian co innego wysępić hehe, ale jakby nie było to miło dostać takiego śierściucha:)

no nie, a niech sobie myśli że jesteśmy oszołomione :-P <ojejkuu></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#187 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:14

to co po czekoladce

tylko, że kurka nie posiadam :P

a niech sobie myśli że jesteśmy oszołomione

ale my swój instynkt mamy :P :P :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#188 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:14

oo ja tez, to co po czekoladce?


...ja poproszę <hihihi1></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#189 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:14

jak jesteś zła na faceta to go tam wiesz




<killer></span> ... tylko to pomoże ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#190 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:14

no jak ci ulży, to się nie ograniczaj :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#191 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:15

ale my swój instynkt mamy


dokładnie <jezorek11></span> ;-)
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#192 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:15

lepiej wyślij go na piwo... a nie strzelanie jakieś... :lol:
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#193 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:15

lepiej wyślij go na piwo...

no pewnie, a z jakiej okazji jeszcze przyjemności ma mu dostarczać? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#194 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:16

To ja stawiam dziewczynki:) mam wedla truskawkową, może być?;)

Załączone miniatury

  • czekolada.jpg


#195 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:16

... tylko to pomoże ...

nie(d)oceniona, no jak ci ulży :-P
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#196 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:17

seli19, ło jezu, ja na prawdę mam wielką ochotę na słodycz a ty mi tu ze zdjęciami wyjeżdżasz :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#197 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:17

cerrata, dzieki ... dokładnie to bym powiedziała ... :)

PdM, na piwo trzeba sobie zasłużyć

i taką czekoladkę bym zeżarła ... na poprawienie humorku ;) ile potrzeba kostek żeby aga się uśmiechnęła ?? duuużo :(

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#198 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:18

To ja stawiam dziewczynki:) mam wedla truskawkową, może być?;)

ooo a ja tą białą poproszę dawno nie jadłam :roll:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#199 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:18

a ja białą z wiórkami kokosowymi :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#200 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 września 2008 - 17:18

witam wszystkich :-) choróbsko mnie łapie ....jakaś nie dożycia jestem ..... chyba zaraz padnę na łóżko i będę spac :-)

nie(d)oceniona, <pocieszacz></span> nie martw sie faceci już tacy są że zawsze cos muszą powiedzieć zrobić .... taki ich parszywa natura ... :-/............. czy mi sie wydaje ale wczoraj pytałaś co zrobić jak sie ciągle je słodycze? spróbuj kupić w aptece chrom i do tego jakieś dobre witaminy ponoć pomaga warto tez zainwestować w chlebki ryżowe i podobne suche przekąski np. słoneczniki

seli19, śliczny piesek :-) oj ci faceci to kupić nas chcą i myślą ze my takie naiwne jesteśmy .... ale maskotkę chętnie bym zgarnęła :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych