Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[15.09.2oo8] poniedziałek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
244 odpowiedzi w tym temacie

#141 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:35

cerrata dasz radę:) a swoją drogą, to też znam taka jedną Ewunie, co mi działa na nerwy... to jakies takie imię przeklęte chyba:-)

[ Dodano: 2008-09-15, 17:36 ]
PdM wiem,wiem rozumie:) to taki tylko żarcik był:)

#142 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:37

seli19, ona sama nie działa mi na nerwy, tzn może trochę, ale to dziewczyna mojego przyjaciela to muszę być grzeczna :P :P :P
Ona śpiewa po prostu przecudnie.. aż nie mogę jej słuchać :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#143 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:37

PdM ja wiele rzeczy potrafie 8-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#144 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:38

Ale wytrzymam

Pewnie że wytrzymasz babeczko, jesteś twarda <ookk></span>
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#145 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:39

jesteś twarda <ookk></span>

ale jakby ci ktoś piszczał nad uchem przed 2 godziny to też byś nie wytrzymała :P
Myślę, że często przerwy na papierosa mi pomogą :P
Ja nie wiem jak Radek wyrabia z nią :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#146 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:39

cerrata haha dobre, to jakieś takie fajne wtyczki do uszu sobie zkołuj i lux:)

#147 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:41

Korki z wina siedź spokojnie i delektuj się chwilą ;P

#148 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:42

PdM ja wiele rzeczy potrafie 8-)


wiem zdolna z Ciebie kobietka. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#149 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:42

seli19, co ty, właśnie nie mogę dać jej odczuć, bo to dziewczyna przyjaciela :P
A ona jest jeszcze jak dziecko (mimo iż teraz jest w maturalnej..... masakra.... rozpuszczona )
Będzie awanturnik :P Bo widzę jak się wkurza jak się przytulam ze Szczepanem na powitanie i pożegnanie :P i jak coś się z nim pokłóci itd to on od razu "Gdzie jest Weronika?" :P hehe zła zła zła :P hehehe

wytnę jakiś uśmiech z gazety, przykleję do gęby i będę tak siedziała całą próbę :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#150 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:42

ale jakby ci ktoś piszczał nad uchem przed 2 godziny to też byś nie wytrzymała


wiem jak to jest...przez dwa lata śpiewałam w chórze akademickim, i jak czasem jedna czy druga zawyła z tyłu to myślałam że pęknę :shock:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#151 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:43

Korki z wina

no pewnie, bo mi się zmieszczą :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#152 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:43

Kobitki a ja sie zapomniałam pochwalić, dostałam wczoraj od Mateusza misiaczka prześlicznego, zaraz mu zrobie fotkę i wkleję hehe, i szukamy imienia dla niego:-)

#153 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:44

i szukamy imienia dla niego:-)

nazwij go.. Gienek :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#154 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:45

A ona jest jeszcze jak dziecko (mimo iż teraz jest w maturalnej..... masakra.... rozpuszczona )

o kochana to witaj w klubie kolega mojego męża ma taką dziewuche, 20lat a dorosła chyba do 10ciu nic się z nia nie da ani pogadać ani pośmiać, robie się czerwona ze złości jak ją tylko widzę :evil:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika

#155 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:45

i szukamy imienia dla niego:-)


Wiesz co .. ? To oczywiste, że Jacqueline się będzie nazywał :P:P

#156 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:46

Widzę, ze pomysły jak mój chłop, bo on wymyślił- Gerwazy:)

#157 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:47

nic się z nia nie da ani pogadać ani pośmiać

nie no z tamtą się da, ale sztuczna na maksa.... i taka.. jakaś zamknięta, nie da sie siąść i se po prostu po babsku pogadać . Bo ja coś gadam, ona nie odpowie i koniec ;-)
z nią to dziwnie ;-)
Ja to sie Szczepkowi dziwię, że z nią wyrabia :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#158 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:47

Jacqueline to śliczne imie, ale to piesio jest:)

#159 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:47

seli19, bardzo ładne imię :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#160 kasiulka

kasiulka
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 15 września 2008 - 16:48

seli, masz na ime sylwia to może misia nazwiesz sylwuś :mrgreen:
Cierpliwość...to spokój, że przecież się stanie!
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych