Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Mam Talent...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
866 odpowiedzi w tym temacie

#861 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 26 październik 2014 - 10:27

A mnie się nowa fryzura Chylińskiej podoba...jest w porządku.No w końcu to poważna kobieta,żona,matka i bizneswomen...Włosy wiadomo odrosną jakby co. :mrgreen:



#862 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 15:03

Jakoś ta edycja do mnie nie przemawia.No, może jeden uczestnik jest ,co mi sie podoba.A pozostali to tak sobie. :-/ .Takie są moje odczucia.



#863 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 06 grudzień 2014 - 22:14

Wielkie rozczarowanie. Ja naprawdę rozumiem, że chłopcy ładnie śpiewali, ale jest tyle programów w których się śpiewa, że już w Mam Talent powinni wygrywać ludzie z innymi talentami. Tym bardziej, że i dziewczyna na rurze była świetna, i para na kole, i 3 facetów akrobatów - powinno wygrać któreś z nich ;-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#864 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 07 grudzień 2014 - 12:44

Tez jestem rozczarowana.... Nie wiem czy ludzie nie poszli na litosc. Fakt ladnie spiewal no ale sa tego typu programy. Ja bylam z ta co na rurze - Berenika chyba. To jest dla mnie talent na miare takiego programu.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#865 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 07:52

Też nie jestem zadowolona z wyników. Nie powiem, ładnie zaśpiewał ale właśnie..wszystko przez litość i jego historię, bo gdyby nie to, to myślę, że miałby małe szanse. Za to bardzo podobały mi się występy tej grupy tanecznej, tych chłopaczków (chyba z Czeczeni?)



#866 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 19:58


Też nie jestem zadowolona z wyników. Nie powiem, ładnie zaśpiewał ale właśnie..wszystko przez litość i jego historię, bo gdyby nie to, to myślę, że miałby małe szanse
pewnie duzo w tym racji , bo mnie tez na kolana nie rzucił, pierwszy wystep miał najlepszy . ale dzis słyszałam w faktach jak ludzie potrafia być podli i jak daja mu odczuć , ze nie zasłuzył. wyrzucaja mu ze nie zasłuzył , ze zrobił to wyrchowanie . no ale  tak sobie mysle, ze jakby poszedl i sklamał ze nie ma rodziców , to potem by było ze mu wstyd .

nie rozumiem zawiści ludzi i tego ze  anonimowo  potrafia nawrzucać drugiemu, nie myśląc o konsekwencjach.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#867 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 01 wrzesień 2023 - 19:11

Jak chodzi o mnie, to umiem śpiewać i grać trochę na  pianinie. Chociaż ostatnio  naszła  mnie myśl, żeby  nauczyć się grać na gitarze.  Nawet czytam stronę  http://desorient.pl    - gdzie jest sporo artykułów poświęconych właśnie  temu instrumentowi.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych