Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Torba/plecak dla mamy z dzieckiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 07:59

Witam, zakładam nowy wątek, gdyż nie znalazłam podobnego na temat który mnie interesuje. Przygotowuje się na przyjście maleństwa na świat, mam już większość akcesoria ale szukam jeszcze jakiejś torby, dobrej na spacery i do wózka, ważne jest dla mnie aby była praktyczna i pojemna ale dobrze by było, gdyby była też po prostu ładna i nie wiem czy wygodniejsza będzie torba czy plecak, bo wtedy mam wole ręce. Jeśli macie jakieś sugestie oparte na własnym doświadczeniu to proszę dajcie znać :)

#2 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 10:49

Witam, zakładam nowy wątek, gdyż nie znalazłam podobnego na temat który mnie interesuje. Przygotowuje się na przyjście maleństwa na świat, mam już większość akcesoria ale szukam jeszcze jakiejś torby, dobrej na spacery i do wózka, ważne jest dla mnie aby była praktyczna i pojemna ale dobrze by było, gdyby była też po prostu ładna i nie wiem czy wygodniejsza będzie torba czy plecak, bo wtedy mam wole ręce. Jeśli macie jakieś sugestie oparte na własnym doświadczeniu to proszę dajcie znać :-)

Wydaje mi się ze plecak będzie o wiele wygodniejszy, własnie temu że masz wolne ręce. Sama miałam torbę, a to coś sie wysypało, a to coś się urwało. Teraz wybrałabym plecak! :)

#3 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 13:02

Dziękuję za radę. No rzeczywiście plecak może będzie wygodniejszy, ale myślę też, że muszę poszukać taki który mogłabym zawiesić też przy wózku, jednak będąc gdzieś na mieście, to chyba lepiej mieć rzeczy, chociażby portfel z przodu i nie obciążałabym pleców przy dłuższych wyjściach...

#4 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 188 postów

Napisano 05 październik 2017 - 14:10

Plecak jest genialnym rozwiązaniem, bo masz dwie ręce wolne. Z torbą jest tak, że jednak ta ręka na której ramieniu zawieszasz torbę nie jest tak do końca swobodna. Do tego musisz się przekrzywiać jak chcesz coś podnieść z ziemi, czy dziecko chcesz podnieść. Dla kręgosłupa to jest bardzo niekorzystne a umówmy się, że i tak większość mam ma problemy z plecami po ciąży i porodzie.

Ja mam taki neutralny plecak, który ma też rączkę do zawieszenia na ramieniu. I bardzo polecam takie rozwiązanie, zwłaszcza przy dwójce dzieci.

edit: nie wiem czemu zdjęcie załącza się w poziomie; w oryginalnej wersji jest w pionie.

Załączone miniatury

• 20170927_110010.jpg

Użytkownik Laluna edytował ten post 05 październik 2017 - 14:11

Mruczę więc jestem :)

#5 Nastka02

Nastka02
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 08 październik 2017 - 06:52

Laluna, no rzeczywiście problemy z kręgosłupem rzeczywiście dają bardzo o sobie znać, ja jestem jeszcze we wczesnej ciąży, a już mi to doskwiera ból pleców.

Plecak jest bardzo ładny, modny i taki kolor idealnie pasowałby mi do wózka. Szczerze mówiąc bardziej myślałam o torbie, ale już któraś osoba z kolei uważa, że plecak jest poręczniejszy. A czy ten plecak ma jakieś przegródki i kieszenie?  żeby nie wrzucać wszystkiego w jedną dużą kieszeń, wtedy szybko robi się bałagan i trudno coś znaleźć.

#6 Magdalenka102

Magdalenka102
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2017 - 05:44

Hej, jak szukałam torby dla siebie to patrzyłam jakie torby mają inne dziewczyny. Niestety wszystkie wyglądają podobnie, jak typowe wózkowe torby :-/ co nie do końca mi odpowiadało, w końcu urzekły mnie eleganckie torby dla mam, może trochę droższe ale są naprawdę ładne i dobrze wykonane, a więc wybierając torbę pomyśl też o sobie, bo dzięki porządnej, modnej torbie możesz się poczuć elegancko i kobieco :-)