Bardzo fajnie to wymyślił.
I chyba bardzo dobry kontakt ma z Twoimi rodzicami
Gratuluję
Napisano 10 lutego 2010 - 10:58
Napisano 11 lutego 2010 - 09:20
mooniikaaa86, superancko
Żeby mój na takie cuś wpadł
Albo na coś równie niespodziewanego
Napisano 11 lutego 2010 - 09:39
Napisano 11 lutego 2010 - 09:42
Napisano 11 lutego 2010 - 18:49
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 12 lutego 2010 - 02:08
Napisano 14 lutego 2010 - 22:00
Napisano 14 lutego 2010 - 22:02
Nie dziwię się ani trochę- ja pewnie ryczałabym jak bóbrNo i łezki były
Napisano 14 lutego 2010 - 22:05
Napisano 14 lutego 2010 - 22:05
żeby mógł wyjść i wrócić z pierścionkiemtylko po o ta kłótnia na niby:P
Napisano 14 lutego 2010 - 22:12
Napisano 14 lutego 2010 - 22:13
Napisano 14 lutego 2010 - 22:24
Napisano 14 lutego 2010 - 23:23
Napisano 14 lutego 2010 - 23:25
Napisano 15 lutego 2010 - 10:44
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych