Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zaręczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1043 odpowiedzi w tym temacie

#421 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 12:48

Olciia moje gratulacje:)
To się spisał, w sumie zaręczynki chyba bardzo w jego stylu :)
Wiadomo że szczere.

Domyślam się że jesteś bardzo dumna z pierścioneczka :D

PS. Dodaj koniecznie fotkę jak on na palcu się prezentuje bom ciekawa :D


#422 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 18:23

O wow Olciia gratuluje :mrgreen: :mrgreen:
Cudowne zaręczyny w cudownej romantycznej scenerii :-D
Pierścionek śliczny, subtelny bardzo i jedyny w swoim rodzaju :-D
Jak się cieszę gratuluję kochana :*
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#423 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 18:48

a te Wasze śnieżne zaręczyny to coś mi przypomniały

musialam przeczytac jeszcze raz jak to u was bylo i az mi sie milo na serduszku zrobilo :D romantyk z tego twojego mezusia piekne zareczyny ;-)

to teraz jakiś termin musicie wybrać :)

no wlasnie w sumie mamy juz 2 terminy ale nie wiem jeszcze czy w kosciele i na sali (jaka wybierzemy) bedzie wolny, a to troche jeszcze za wczesnie prawda?

jak sie wybiera date slubu? od czego jest ona uzalezniona ? :P <bezradny></span> <co></span>
matkoooo nie wiem jak sie za to zabrac :lol:

[ Dodano: 2010-01-28, 18:51 ]
malgonka, Ilonka dziekuje :D

w sumie zaręczynki chyba bardzo w jego stylu

nie wiem czy tak duzo tu o nim pisalam a ty kochana jestes dobrym psychologiem ;-) ale trafilas w dziesiatke nie moglam sie po nim spodziewac nic innego to musialo wygladac tak "normalnie" - (nienormalnie) bo inaczej nie bylby soba :mrgreen:

#424 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 22:10

wydaje mi się Olu, że najpierw powinniście wybrać salę i termin uzależnić od niej, zwrócić też uwagę na zespół i kamerzystę. kościół można później. a czy za wcześnie, to nie wiem kiedy zamierzacie się pobrać.

ale to chyba nie temat na takie porady ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#425 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 22:24

Gratuluje Olciiia

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#426 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 30 stycznia 2010 - 09:39

gratulacje dziewczynki!!! śliczny pierścionek Olccia :-D

#427 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 30 stycznia 2010 - 23:41

Olciiia, serdeczne gratulacje, bardzo sie ciesze, zycze duzo szczescia i milosci, a co do przygotowan slubno - weselnych to sluze pomoca ;-) ,bo ja to uwielbiam ;-) , to fajny okres w zyciu <dreams></span> . No i mysle, ze najpierw trzeba znalezc sale, tam zapytac o terminy i do tego dostosowac reszte. Chociaz my najpierw ustalilismy termin i pozniej wszystko dopasowalismy, ale nasz termin byl kwietniowy wiec malo popularny, a jaki Wy byscie chcieli,to nie wiem niestety ;-) .
Dołączona grafika

#428 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 31 stycznia 2010 - 12:27

magdaaaaa, Roxi, Kita, jeszcze raz dziekuje <serduszka></span>

#429 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 18:38

B. mi się oświadczył :->
zabrał mnie w góry, żeby się zaręczyć <serduszka></span>
byłam w totalnym szoku... poszliśmy na spacer, pięknie świeciło słońce, śnieg skrzypiał pod nogami a On jakby nigdy nic klęknął i zapytał "Kochanie wyjdziesz za mnie? zechciałabyś zostać moją żoną?" nawet nie wiem kiedy z moich ust wypadło TAK :-D
a potem rzuciłam mu się na szyję i poczułam się taaaka szczęśliwa!!!!! :-o
no i jestem narzeczoną mojego narzeczonego :mrgreen:
a pierścionek... śliczny, taki delikatny... wymarzony :-o
jestem szczęśliwa i bardzo zakochana <serducho></span> <serducho></span>
Dołączona grafika

#430 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 18:49

Lolka000, no no no! Ślicznie. Tego sie nie spodziewałam ;-)
Na pewno wielkie zaskoczenie!

Gratulacje! <flow1></span>
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#431 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 18:55

Lolka000, gratulacje!!!! ;*
Kompletnie się nie spodziewałaś?nie miałaś żadnych przypuszczeń? :-)
Bardzo romantycznie to zaplanował <dreams></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#432 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:24

Lolka000, gratulacje :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#433 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:34

Lolka000, gratuluję ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#434 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:34

Kompletnie się nie spodziewałaś?nie miałaś żadnych przypuszczeń? :-)

to znaczy wspominałam Wam, że kilka razy zaciągnął mnie do jubilera żeby pooglądać pierścionki czy zmierzyć palec ale myślałam, że to "tak na przyszłość" :-P

Olenka, Tilia, calineczka, dziękuję :mrgreen:
Dołączona grafika

#435 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:37

Lolka moje Gratulacje ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#436 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:44

Lolka000,extra,super ;-) .Na pewno jesteś szczęśliwa.

#437 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:48

Lolka000 kurcze ale super to wymyślił, tak romantycznie... GRATULACJE :*
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#438 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:50

dziękuję dziękuję dziękuję kochane :->
Dołączona grafika

#439 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:52

Łał, nie spodziewałabym się Lolka000 :) A to z okazji waszej którejś rocznicy też ?
Gratuluję :)
P.S. Że też nie miałaś żadnych obaw przed powiedzeniem "tak" ;-)

#440 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 07 lutego 2010 - 19:59

A to z okazji waszej którejś rocznicy też ?

w środę mamy 3 rocznicę, no i B. stwierdził, że nie chciał dłużej czekać z zaręczynami ii... dobrze zrobił :-o

P.S. Że też nie miałaś żadnych obaw przed powiedzeniem "tak" ;-)

ja nie wyobrażam sobie już życia bez B. Może dla niektórych wyda się to dziwne, że w tak młodym wieku jesteśmy tak zdecydowani...ale tak czujemy... i to jest najważniejsze ;-) wiedziałam, że jak B. zdecyduje mi się oświadczyć nie będę miała żadnych wątpliwości i po prostu będę szczęśliwa ;-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych