To się spisał, w sumie zaręczynki chyba bardzo w jego stylu
Wiadomo że szczere.
Domyślam się że jesteś bardzo dumna z pierścioneczka
PS. Dodaj koniecznie fotkę jak on na palcu się prezentuje bom ciekawa
Napisano 28 stycznia 2010 - 12:48
Napisano 28 stycznia 2010 - 18:23
Napisano 28 stycznia 2010 - 18:48
musialam przeczytac jeszcze raz jak to u was bylo i az mi sie milo na serduszku zrobiloa te Wasze śnieżne zaręczyny to coś mi przypomniały
no wlasnie w sumie mamy juz 2 terminy ale nie wiem jeszcze czy w kosciele i na sali (jaka wybierzemy) bedzie wolny, a to troche jeszcze za wczesnie prawda?to teraz jakiś termin musicie wybrać
nie wiem czy tak duzo tu o nim pisalam a ty kochana jestes dobrym psychologiemw sumie zaręczynki chyba bardzo w jego stylu
Napisano 28 stycznia 2010 - 22:24
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 30 stycznia 2010 - 09:39
Napisano 30 stycznia 2010 - 23:41
Napisano 31 stycznia 2010 - 12:27
Napisano 07 lutego 2010 - 18:38
Napisano 07 lutego 2010 - 18:49
Napisano 07 lutego 2010 - 19:34
Napisano 07 lutego 2010 - 19:37
Napisano 07 lutego 2010 - 19:44
Napisano 07 lutego 2010 - 19:52
Napisano 07 lutego 2010 - 19:59
w środę mamy 3 rocznicę, no i B. stwierdził, że nie chciał dłużej czekać z zaręczynami ii... dobrze zrobiłA to z okazji waszej którejś rocznicy też ?
ja nie wyobrażam sobie już życia bez B. Może dla niektórych wyda się to dziwne, że w tak młodym wieku jesteśmy tak zdecydowani...ale tak czujemy... i to jest najważniejszeP.S. Że też nie miałaś żadnych obaw przed powiedzeniem "tak"
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych