Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda na sukces


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#21 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 24 września 2008 - 08:17

no też właśnie to nawet w praktyce się sprawdza ;-)

<ookk>


#22 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 24 września 2008 - 10:31

jak my zostaniemy babciami to zaczną powtarzać a jak skończą to bedziemy prababciami


A ja myślę że nie będą powtarzać ale nakręcą za to drugi sezon :-P
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#23 kremowa

kremowa
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 28 października 2008 - 16:36

Tam te sezony się ciągną jak tasiemiec z...nie powiem czego ;P Okropność!!! A serial jest tak przewidywalny, że aż do obrzydzenia!!! :evil:

#24 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 05 listopada 2008 - 20:14

ten horror nie ma konca,nie jestem fanką Mody na sukces bo boje sie że mogła bym nie dożyć jej końca <bezradny></span>
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#25 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 06 listopada 2008 - 21:52

Mój dziadek świetej pamieci to oglądał a teraz mój teściu i ja czasem spojrze
Dołączona grafika

#26 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 08 listopada 2008 - 18:37

a ja nie wiem dlaczego mój post dotyczący tego serialu został usunięty <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#27 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 08 listopada 2008 - 20:36

monika34 jeżeli dobrze kojarze to były to same emotki " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "
(same emotki zostają usuwane)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#28 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 08 listopada 2008 - 20:39

zgadza się :mrgreen: nie wiedziałam o tym :oops:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#29 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 15:03

Najlepsze w tym serialu jest to, że Brooke cały czas albo wychodzi za mąż albo rodzi heheheh

uwielbiam to oglądać, to jest tak głupie, że aż fajne :mrgreen:

#30 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 15:31

mogła bym nie dożyć jej końca

wielu juz poległo i nie było im dane poznać zakończenia i dalszych losów ich ulubieńców... :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#31 Peter

Peter
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 23:46

Rodzi się pytanie,czy ktoś ma wszystkie odcinki na VHS,bądz DVD ? :-D

#32 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 01 grudnia 2008 - 23:47

bosz,a nie pomieścił by tego w szafie :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#33 Danielu19

Danielu19
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:12

wszystko się kończy tylko nie moda na sukces xD
kto to w ogóle jeszcze ogląda :?:
jak dla mnie to już dawno powinni to skończyć a oni dalej nagrywają nowe odcinki :-P

#34 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:22

Jest sobie teleturniej i pada pytanie:
- ile moda na sukces ma odcinków? Można pomylić się o milion.
***
- Kto obejrzał wszystkie odcinki Mody na Sukces?
- Lektor.
***
-Co Bóg stworzył jako pierwsze? -"Modę na sukces"

***
Na świecie pewne są śmierć,podatki i... "Moda na sukces"

***
Szanowny Panie Prezesie Telewizji!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zwiększenie emisji mojego ulubionego serialu "Moda na sukces" do pięciu odcinków dziennie bo mam 40 lat i boje się że nie dożyję ostatniego odcinka.
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#35 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 15:58

Moja babcia ogląda Modę na sukces,nie wiem co ona w tym widzi.. :roll:
Nawet nie wiem czy to jeszcze wogóle leci w tv..
Totalna beznadzieja!

#36 irma

irma
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 14 października 2009 - 18:41

ja nie oglądam, ale wyczytałam ostatnio, ze jeden główny bohater jest młodszy od swojego serialowego ojca w rzeczywistości tylko 7 lat...to taka ciekawostka

#37 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 14 października 2009 - 18:43

nie oglądam dla mnie to głupota nie mająca sobie równych

#38 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 października 2009 - 18:44

no ja kiedys myslłam ze aktoe który gra jednego zgłownych bohaterów ma koło 40 a tu sie okazało ze jest duuzo starszy. :-?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#39 irma

irma
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 30 listopada 2009 - 14:28

Przesadzili trochę z tym wyborem

#40 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 00:49

ja nie ogladam tego tasiemca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!każda z kazdym sypia,wychodza za siebie za mąz i juz nie wiadomo kto kogo kocha!!!!!!!!!!!!!bleeeeeeeeeeeeee





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych