Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda na sukces


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 monia_

monia_
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 lipca 2008 - 09:36

Wiem że to gupi filn, ale mnie kręci i ciągle oglądam :P

Lubi go ktoś jeszcze?
Każda z nas jest piękna, każda powabna:

#2 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 11 lipca 2008 - 13:18

Lubi go ktoś jeszcze?

he he,moja babcia :-D :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 lipca 2008 - 13:35

ja go nie oglądam ;-)
lubie seriale ale jakoś mnie taki tasiemiec nie kręci
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#4 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 11 lipca 2008 - 13:47

monia_, ja nie oglądam tego wcale.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#5 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 12 lipca 2008 - 14:02

moja babcia


moja tez <umieraam></span>
mama probowala ale jej wybilam z glowy hehe

#6 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 13 lipca 2008 - 21:52

jej...moja babcia to oglada:D beznadziejny ten serial...chyba z 4000juz odcinek leci albo i wiecej...;/ tandeta

#7 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 19:12

moja babcia tez to oglada :P ale najlepsze jest to ze jak juz sie zaczyna too ona zawsze mowi ze juz nie moze na to wszystko patrzec bo to takie bzdury... haha ale pozniej zapatrzona jest jak w obrazek :P

ja zawsze jak bylam chora to przez cale dnie wszystkie seriale ogladalam i powtorki ale ogolnie nie ciagnie mnie do tego wole np. wejsc sobie na BS :P

#8 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 16:05

Moja babcia też to ogląda. I próbuje mi wmówić, że ten cały Ridge, czy jak on ma, jest przystojny :/ Osobiście nienawidzę tego serialu.

#9 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 20 września 2008 - 12:11

Moja mama to ogląda. Robi zawsze obciach jak jest u ludzi [rodziny czy coś] i pyta czy to oglądają :lol:
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#10 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 20 września 2008 - 18:02

u mnie nikt nie jest fanem tego serialu . ja kiedyś jak wstawałam rano do szkoły i nie było nic innego to ogladałam , ale teraz to mnie tak drażni ,że wszystko inne co rano pokazuje tv jest lepsze od tego

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#11 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 20 września 2008 - 20:35

A ja was zaskoczę, bo ostatnio babcia mojego M. zachęciła go do oglądania tego i teraz siadają razem i z wielkim zaciekawieniem oglądają, a po filmie dyskutują co się wydarzy dalej lub kto jak powinien postąpic...

#12 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 września 2008 - 23:09

bosz... z tego co wiem to juz ostatni odcinej byl... a moze sie myle?

#13 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 20 września 2008 - 23:11

Jaki ostatni odcinek :-P my jesteśmy jakieś 6 lat do tyłu za Stanami :-P więc może w Stanach ostatni,ale nie u nas :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#14 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 września 2008 - 23:14

o bosz.... koszmarrr... nie trawie tego czegos ;-/ to jest kosmiczne...jak ciagle zyje tak ciagle leca te odcinki i lasuja mozgi babciom ....

#15 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 20 września 2008 - 23:16

krowka17 jak Ty będziesz babcią to mode na sukces będą powtarzać :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#16 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 września 2008 - 23:17

Donn, ojjj niee az taka babcia nie bede :)

#17 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:41

Moja babcia też to ogląda. I próbuje mi wmówić, że ten cały Ridge, czy jak on ma, jest przystojny :/ Osobiście nienawidzę tego serialu.

A wiecie ile ten cały Ridge ma lat? - 55!! on przeszedł już od cholery operacji plastycznych!! :mrgreen:

#18 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 września 2008 - 14:45

jak my zostaniemy babciami to zaczną powtarzać a jak skończą to bedziemy prababciami :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#19 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 23 września 2008 - 15:05

Oni się tam całują lub biorą ślub kilka miesięcy czyli jakieś 100 odcinków :mrgreen:

<ookk>


#20 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 23 września 2008 - 18:36

Oni się tam całują lub biorą ślub kilka miesięcy czyli jakieś 100 odcinków

Przynajmniej obejrzysz odcinek raz w miesiącu i wiesz o co chodzi :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych