Lubi go ktoś jeszcze?
Moda na sukces
#1
Napisano 11 lipca 2008 - 09:36
Lubi go ktoś jeszcze?
#3
Napisano 11 lipca 2008 - 13:35
lubie seriale ale jakoś mnie taki tasiemiec nie kręci
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#4
Napisano 11 lipca 2008 - 13:47
#5
Napisano 12 lipca 2008 - 14:02
moja babcia
moja tez
mama probowala ale jej wybilam z glowy hehe
#6
Napisano 13 lipca 2008 - 21:52
#7
Napisano 15 lipca 2008 - 19:12
ja zawsze jak bylam chora to przez cale dnie wszystkie seriale ogladalam i powtorki ale ogolnie nie ciagnie mnie do tego wole np. wejsc sobie na BS
#8
Napisano 18 września 2008 - 16:05
#9
Napisano 20 września 2008 - 12:11
#10
Napisano 20 września 2008 - 18:02
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#11
Napisano 20 września 2008 - 20:35
#12
Napisano 20 września 2008 - 23:09
#14
Napisano 20 września 2008 - 23:14
#15
Napisano 20 września 2008 - 23:16
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#16
Napisano 20 września 2008 - 23:17
#17
Napisano 23 września 2008 - 14:41
A wiecie ile ten cały Ridge ma lat? - 55!! on przeszedł już od cholery operacji plastycznych!!Moja babcia też to ogląda. I próbuje mi wmówić, że ten cały Ridge, czy jak on ma, jest przystojny
Osobiście nienawidzę tego serialu.
#18
Napisano 23 września 2008 - 14:45
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#19
Napisano 23 września 2008 - 15:05
#20
Napisano 23 września 2008 - 18:36
Przynajmniej obejrzysz odcinek raz w miesiącu i wiesz o co chodziOni się tam całują lub biorą ślub kilka miesięcy czyli jakieś 100 odcinków
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
[WYWIAD] Kobiety, które odniosły sukces w sferze zawodowej |
|
|
|
Moda 2012 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych




















