Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda na sukces


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#41 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 12:01

Ej dziewczyny no wiecie co "Mody na sukces" nie lubicie?? <umieraam></span>
Ja ostatnio z koleżanką wpadłyśmy na youtube na 1 odcinek tego serialu nieemitowany w pl tv, kurde jaki ubaw, nie ma nic lepszego na poprawę humoru od mody <umieraam></span>
A to ten 1 odcinek polecam ludziom ze skrzywionym poczuciem humoru tak jak ja :mrgreen:

"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#42 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 25 września 2010 - 15:17

owszem..ogladałam :)
od chyba ...13 roku zycia :lol: zawsze razem z mama :)
pozniej już dla towarzystwa
teraz nie ogladam
ostatnio jakos właczyłam Tv a tu Moda jeszcze leci <umieraam></span>
Broke prawie sie nie stażej
moje dzieci beda to pewnie ogladać jeszcze :lol:
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#43 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 26 września 2010 - 07:31

To jeszcze leci?.Wow,już pewnie z 15 lat,albo i więcej.Tak namiętnie tego nie oglądałam,ale od czasu do czasu zdarzalo mi się zerknąć.

#44 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 26 września 2010 - 13:31

Nigdy tego nie oglądałam i nie mam zamiaru oglądać. Zapewne to będzie do końca mojego życia leciało, bo to trwa i trwa.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#45 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 29 września 2010 - 14:58

przestali juz krecic , ale spokojnie jeszcze dla naszych dzieci cos do ogladania zostanie <umieraam></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#46 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 29 września 2010 - 23:30

przestali juz krecic

naprawdę? :shock:
z ciekawości poszukałam jakiś info w google,ale nic nie znalazłam na ten temat <bezradny></span>

jak dla mnie Moda na sukces będzie istniała wiecznie <umieraam></span> chyba,że koniec świata nastąpi :-P
i naprawdę w jakiś sposób podziwiam ludzi,którzy oglądają ten serial od wielu lat regularnie ;-)

#47 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 września 2010 - 08:43

ciekawości poszukałam jakiś info w google,ale nic nie znalazłam na ten temat

jakies pol roku temu , była jakas feta na zakonczenie zdjec.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#48 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 30 września 2010 - 10:21

magdaaaaa, cos mi się wierzyć w to nie chce. Chyba dosyć głośno by o tym było.
Tak jak Tilia chciałam coś znaleźć na ten temat w necie i ... NIC ;-)

była jakas feta na zakonczenie zdjec.

Kojarzę takie imprezy, ale to bylo chyba z okazji nakręcenia jakiejś okrągłej liczby odcinków - nie wiem 10 tys albo 8 tys :P
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#49 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 września 2010 - 10:31

nie wiem 10 tys albo 8 tys :P

chyba 5 tys ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#50 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 30 września 2010 - 10:35

chyba 5 tys ;-)

Ojj. Chyba więcej. Bo w Polsce aktualnie lecą odcinki 5200 ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#51 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 30 września 2010 - 10:41

Olenka, to była gala z okazji 5000 odcinka. W Stanach jest odcinek 5911.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#52 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 30 września 2010 - 10:46

W Stanach jest odcinek 5911.

łeeee, ja myślałam, że oni są jakieś 2-3 tysiące do przodu od nas ;-) A tu TYLKO o 700 odcinków :lol: :lol:

No to się wyjaśniło, ale chyba kręcą serial dalej... ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#53 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 września 2010 - 17:42

łeeee, ja myślałam, że oni są jakieś 2-3 tysiące do przodu od nas

u nas leca po dwa dziennie i codziennie to troche nadrobilismy ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#54 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 03 marca 2012 - 11:17

Kiedy byłam w podstawówce, to oglądałam ten serial. Wtedy to była atrakcja. :mrgreen: Teraz już tego nie oglądam. Ciekawa jestem kiedy zostanie zdjęty z anteny. :roll: Leci on już tyle lat, że wielu wielbicieli tego tasiemca już poumierało, a ta opera mydlana nadal w telewizji. :shock:

Jeszcze taka mała ciekawostka. Wyczytałam kiedyś w jakiejś gazecie, że u nas w Polsce, "Moda na sukces", nie była emitowana od 1 odcinka, tylko od 200.

#55 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 05 marca 2012 - 11:57

Kiedy byłam w podstawówce, to oglądałam ten serial.

moja i mojego przyjaciela mama razem oglądały, gdy my bawiliśmy się w ogródku (mając może 5,6 lat) :->
I mój przyjaciel zawsze wołał moją i swoją mamę jak się zaczynało 'Mamo, RICZ leci' :mrgreen:

#56 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 23 marca 2012 - 21:39

Taki obrazeczek,który mnie rozłożył :lol:

Dołączona grafika
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#57 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 24 marca 2012 - 05:58

Tilia, WOW :shock: ile tych rzekomych śmierci było, kurcze czemu ja tego nie oglądam skoro tyle się tam dzieje <omg23></span>

#58 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 24 marca 2012 - 10:08

O ja, ale przebieg akcji. :shock: Jak nic, nasi scenarzyści wzorują się na tym serialu. <umieraam></span> <umieraam></span>

#59 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 24 marca 2012 - 15:59

aż się w głowie nie mieści, że ludzie mogą oglądać takie odgrzewane kotlety :P

#60 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 marca 2012 - 16:04

oni są nieśmiertelni <hoho2></span>
i te śluby hahahahahaa





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych