Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak pozbyć się boczków???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#61 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 17:06

hula-hoop odpada. Nigdy nie umiałam nim kręcić

ja jak kupiłam tez nie potrafiła, ale sie wsciekałam :roll: ale po kilku dniach juz sie wprawiłam. :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#62 OsobistyT

OsobistyT
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 07 październik 2009 - 17:43

Na boczki czy obojętnie na jaką część ciała żeby schudnąć należy wykonywać trening aerobowy który spala niechcianą przez nas tkankę tłuszczową.
Polecam do tego sprzęty: Rowerek stacjonarny, orbitrek, bieżnia, stepper , które posiadają pełną opcję do wykonywania takiego treningu w prawidłowy sposób.
Pozdrawiam
Ewelina Jakubiak
Trener osobisty

#63 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4549 postów

Napisano 07 październik 2009 - 21:05

należy wykonywać trening aerobowy który spala niechcianą przez nas tkankę tłuszczową.

Możesz napisać coś więcej na ten temat?
Ja mam rowerek stacjonarny i jakoś nie widzę, by moje boczki malały <bezradny></span>
Jestem w Peru...

#64 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 08 październik 2009 - 09:45

malutka-iwona, bo rowerek chyba na to nie zadziala...
Coz..niektorzy maja wielkie tylki, inni boki..i ja niestety naleze do tej drugiej grupy. Ale dzis wypiore dywan i bede juz mogla nad tym pracowac. :lol: Bo tak nie mam jak cwiczyc brzuszkow itp.

#65 OsobistyT

OsobistyT
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 październik 2009 - 12:33

Na czym polega trening aerobowy?
Jest to jedyna forma treningu spalająca tkankę tłuszczową.
Polega na podniesieniu Twojego tętna do odpowiedniej wysokości i utrzymywaniu go przez około 50-60minut.
Spalanie tkanki tłuszczowej następuje dopiero po 35 minutach.
Podczas treningu aerobowego tętno powinno być utrzymywane na poziomie 60-65% tętna maksymalnego.
Tętno należy obliczyć właściwe dla siebie, gdyż to zależy od Twojej kondycji.
Trzy główne zasady treningu aerobowego:
1)Minimalny czas treningu to 50 minut.
2)Trening cały czas w tym samym tempie.
3)Tętno powinno być na poziomie 60-65% tętna
maksymalnego.
Pozdrawiam
Ewelina Jakubiak
Trener osobisty

#66 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 08 październik 2009 - 14:52

est to jedyna forma treningu spalająca tkankę tłuszczową.

Aha...to ja bez tych wszystkich

Rowerek stacjonarny, orbitrek, bieżnia, stepper

nie spale tluszczyku? Jakos nie chce mi sie wierzyc...ale niech bedzie. :roll:

#67 OsobistyT

OsobistyT
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 08 październik 2009 - 15:06

Możesz troszkę jaśniej co masz na myśli? <bezradny></span>

cytuj całość; Trening aerobowy jest to jedyna forma treningu spalająca tkankę tłuszczową. Nie mylmy treningu aerobowego z treningiem siłowym.
Trener osobisty

#68 Pi-neska

Pi-neska
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 09 październik 2009 - 15:50

Jest jeszcze trzecia kategoria: ci, co mają i jedno i drugie i ja, niestety, należę do tej właśnie kategorii. Jakiś czas temu postanowiłam wziąć się poważnie za siebie i przy pomocy przyjaciółki, która jest dietetykiem, ułożyłyśmy dietę i zaczęłam ćwiczyć. Do tego znalazłam sklep [reklama], w którym znalazłam coś takiego jak spalacze tłuszczu, pomogli mi dobrać odpowiedni dla mnie i już widać efekty.

#69 żaba

żaba
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 28 listopad 2009 - 16:37

Spalacze tłuszczu działają zawsze tylko przy wysiłku fizycznym...niestety więc po wydaniu pieniędzy trzeba wydac kolejne na siłownie...ale opłaca się! ;-)

#70 JeniFFer

JeniFFer
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 28 listopad 2009 - 22:02

:arrow: na boczki najlepsze są wszelkie skrętoskłony, dobre jest takie urządzenie zwane twisterem
:arrow: brzuszki skosne
:arrow: masaż najlepiej z kremem ujędrniającym + facet :hyhy: do robienia masażu

:arrow: polecam odwrotne spięcia: ćwiczenia polega na tym ze kładziemy się na brzuchu i unosimy tulów do góry a nogi są nie ruchomo, ćwiczymy dolny odcinek kręgosłupa oraz boczki, przydają się tez maści typu lipoderm

internet

:arrow: świetne ćwiczenie na boczki!
Połóż się na boku, nogi wyprostowane. Ręka od strony na której leżysz wyciągnięta do góry, druga ręką z przodu podpierasz się o podłogę. Powoli unoś nogi 20cm nad ziemię (złączone i wyprostowane), wytrzymuj kilka sekund, powolutku opuszczaj. Zrób tak 10 razy na każdym boku, po 3 serie. Efekty po pewnym czasie są widoczne.

internet
Dołączona grafika

#71 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 13:54

[quote] :arrow: świetne ćwiczenie na boczki!
Połóż się na boku, nogi wyprostowane. Ręka od strony na której leżysz wyciągnięta do góry, druga ręką z przodu podpierasz się o podłogę. Powoli unoś nogi 20cm nad ziemię (złączone i wyprostowane), wytrzymuj kilka sekund, powolutku opuszczaj. Zrób tak 10 razy na każdym boku, po 3 serie. Efekty po pewnym czasie są widoczne.[/quote]
internet[/quote]



Mój boże- wczoraj coś podobnego ćwiczyłam a dziś nie czuje tyłka :D zakwasy straszne... jesli chodzi o mięśnie brzucha, to je również czuje- są lekko obolałe, ale nie tak jak tyłek!
Mruczę więc jestem :)

#72 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 09 grudzień 2009 - 14:18

Niezle cwiczenie na boczki-Stajemy w rozkroku na szerokosc bioder,nogi lekko ugiete w kolanach ;-) ,hantelka w dloni lub butelka z woda.Opuszczamy tulow do boku tak jakbysmy chcialy dotknac dlonia bokow stopy.Na kazda strone 3 serie po 15 powtorzen.Efekty widoczne za jakis czas,cierpliwosci.

#73 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 15 grudzień 2009 - 01:28

ja nigdy ni mialam z tym problemu poniewaz przez 10 lat ternwalam koszykówke wiec nie tyje,ale boczki mam a sposób na nie to robienie skosnych bruszków.pomaga

#74 ghana

ghana
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 16 grudzień 2009 - 23:54

U mnie też są boczki, które zwalczam wyszczuplającymi majtkami. Jak schudnąć dieta ćwiczenia brzuszków, skrętoskłony i sauna na wypocenia toksyn z organizmu. Robię tak od początku grudnia i powoli coś się z boczkami dzieję, jak by ich mniej było :)

#75 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 16 grudzień 2009 - 23:57

ghana, na forum obowiązuje zakaz wstawiania linków reklamowych! Zapoznaj się z regulaminem.
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#76 dwasiedem

dwasiedem
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 22:55

uuuuuu, walka z boczkami nie jest mi obca. sama jestem raczej szczupła, ale nad dżinsami mi zwisa. od powakacji chodze do super klubu i mam tam swietna trenerkę. doradziła mi dance aerobik i latino, czyli coś co jest połączeniem klasycznego aerobiku i bardzo energicaznego tańca. nie ma nic lepszego na odchudzenie boczków jak kręcenie tyłeczkiem :-) oprócz tego chodze na aqua aerobik, bo w moim fitness klubie jest też basen. i wiecie co? mam już pierwsze efekty. od października zeszło mi 3 cm w biodrach i kolejne 3 w pasie!!! bez diety - tyko ćwiczenia! do sylwestra tylko dwa tygodnie, ale moze jeszcze cos zgubię :-D

#77 desperados

desperados
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 23:09

Naprawdę???? A ja walczę z moimi wylewającymi się wałeczkami znów :) a najbardziej stresujący jest teraz okres świąt gdzie chciałoby się jeść i jeść, ale perspektywa Sylwestra stawia do pionu. :-)

#78 dwasiedem

dwasiedem
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 23:13

kurcze, do sylwestra za dużo już nie da rady zrobić, pozostaje bielizna korygująca. ale jesli przetańczysz cała imprezę, to boczki pewnie zmaleją. dance aerobik naprawdę działa cuda w moim przypadku, wiec normalny taniec też pewnie pomoze

#79 desperados

desperados
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 23:18

bielizna korygująca????to już standard :!: wkurzają mnie te wszystkie "koleżanki", które z troską w głosie mówią, że mi przybyło tu i ówdzie. Od dłuższego już czasu myślę czy by nie zapisać się do jakiegoś fitnessu, ale nie mam do nich zaufania

#80 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 20 grudzień 2009 - 23:25

offtopic
dwasiedem, przepraszam bardzo, takimi informacjami możecie wymienic się na PW. Od tego ono jest. Nie trzeba zaśmiecac tematu
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych