Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TYLKO POLSKIE FILMY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#41 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 31 marca 2008 - 16:34

ja coś sobie przypominam,po tytułach to nie zawsze pamiętam,a o czym to?
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#42 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 31 marca 2008 - 21:22

Treść :
Kolędowa, energiczna pani naczelnik gminy, ściśle współpracuje z miejscowymi prominentami - komendantem MO, szefem służby rolnej i lekarzem. Od jednego z nich dowiaduje się, że jej córka - Dorota - jest w ciąży. Dziewczyna nie chce zdradzić, kim jest ojciec dziecka. Kolędowa, przerażona utratą autorytetu władzy, znajduje "wyjście awaryjne", polegające na "kupieniu" narzeczonego z jednoczesnym opłaceniem rozwodu. Komedia satyryczna ukazująca moralność i mentalność ludzi z prowincji, którzy zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych wciąż stwarzają pozory, by ukryć przed innymi swoje wady i słabości.

Obsada :
Bożena Dykiel - Jadwiga Kolęda 
Jerzy Michotek - Władysław Kolęda 
Maria Gładkowska - Dorota 
Andrzej Golejewski - Bronek Sikora "Szklarz" 
Krzysztof Kowalewski - Komendant MO

zrodlo onet.pl

#43 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 31 marca 2008 - 22:08

a to jak to jest stary film to ja widziałam :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#44 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 31 marca 2008 - 22:41

moje filmy- znachor, tato i panna nikt, bo nagrywana w Wałbrzychu :) a i komornik

#45 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 31 marca 2008 - 22:48

o panna nikt-kiedyś bardzo lubiłam,i skłonił mnie ten film do przeczytania myśli pascala :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#46 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 31 marca 2008 - 22:51

a to jak to jest stary film to ja widziałam :-D

z 82r chyba?No troche latek ma juz 8-) ale fajny :mrgreen:

#47 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 16:34

pannę nikt tyz lubię :D

#48 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 18:13

Wyjscie awaryjne ogladalam, fajny film :mrgreen:

#49 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 09:52

Ja zawsze oglądam film "poszukiwany, poszukiwana".
Widziałam go ze 100 razy ale za każdym razem śmieję się tak samo.
Dotyczy to także "sami swoi" i " nie mam mocnych". :-)
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#50 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 09:56

bylo jeszcze cos takiego "sprawa sie rypla" <co></span> :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#51 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 10:17

"sprawa sie rypla" <co></span>


oo nie znam tego :-P

#52 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 12:43

"sprawa sie rypla" <co></span>


oo nie znam tego :-P


kurcze slyszalam ale chyba nie widzialam??????Musze a onecie poszukac co to 8-)

#53 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 15:35

Misiek mi to puszczal na kompie.
To cos jak sami swoi itp. stary film :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#54 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 17:19

To cos jak sami swoi itp. stary film :-)


oo to fajowy musi byc :-D

#55 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 20:38

a tego to ci nie powiem,bo jak ktos katuje czlowieka 2 stycznia o 6 rano filmem to sila rzeczy niewiele sie kojarzy <hepi1></span> ...caly moj Mis kochany :-D
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#56 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 03 kwietnia 2008 - 03:46

:shock: Czy to to?
http://pl.youtube.co...feature=related

#57 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 03 kwietnia 2008 - 09:14

Tak to to :) Oni tam chyba będą przebierali dziadka za babcie, która umarała żeby dostać jakiś spadek czy coś takiego :P

#58 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 03 kwietnia 2008 - 09:14

ooo tak, teraz mi sie troche przypomina
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#59 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1 757 postów

Napisano 03 kwietnia 2008 - 12:52

aaa to tez chyba widzialam moze z raz aaale Wyjscie awaryjne bylo lepsze 8-) jak dla mnie

#60 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 20 czerwca 2008 - 11:38

Z nowszych polskich filmow zdecydowanie polecam Rozmowy noca. Ogladalam tez Lejdis i Jeszcze raz. Kumpelom Lejdis bardzo sie podobalo, wg mnie Testosteron lepszy byl... Spodziewalam sie czegos lepszego, choc nawet warto obejrzec...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych