Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

TYLKO POLSKIE FILMY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#61 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 20 czerwca 2008 - 13:24

Mi tez " Testosteron" podobal sie bardziej niz "Lejdis" :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#62 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 20 czerwca 2008 - 13:27

No cóż, ja też fanka Testosteronu...
Uwielbiam polskie filmy, szczególnie te trochę starsze, z nowych nie wszystkie ;-)
Ale pamiętam, że kiedyś leciało Stare Kino, pamiętacie?
Filmy powojenne, rewelacyjne...szkoda, że teraz to nie leci. Chciałabym zebrać kolekcję takich filmów... :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#63 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 20 czerwca 2008 - 15:08

haha a ja jeszcze nie ogladalam ani lejdis ani testosteronu :-P ale mam Testosteron na kompie takze chzba dzisiaj zobaczymy go sobioe wieczorkiem ;-)

#64 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 20 czerwca 2008 - 21:56

mi sie podobały oba.korba mi moją koleżanke przypomina :mrgreen:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#65 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 20 czerwca 2008 - 22:19

:arrow: Job ostatnia szara komórka
:arrow: Kogel Mogel
:arrow: czas surferów
:arrow: Psy
:arrow: Chłopaki nie płaczą
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#66 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 29 października 2008 - 20:46

- kogel- mogel
- vinci
- nigdy w zyciu
- fuks
-poranek kojota
- tylko mnie kochaj
- ławeczka
- tato

#67 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 12 listopada 2008 - 13:01

- kogel- mogel

o tak,ten film się udał i zawsze chętnie go oglądam :-D
ogólnie nie lubię polskich filmów bo w więkrzości są puste i denne! ale jest pare wyjątków np.
:arrow: Młode wilki
:arrow: Poranek kojota
:arrow: Job
:arrow: Zakochani
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#68 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 18 listopada 2008 - 09:56

Ja jak narazie z polskich filmów lubię tylko "Ciało" i "Hi Way".
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#69 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 13:17

zapomniałam napisać "Wyjście awaryjne" :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#70 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 14:22

-Lejdis
- Nie klam kochanie ;-)

#71 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 12:51

Wczoraj byliśmy w kinie na "to nie tak jak myślisz kotku". W sumie całkiem całkiem jednak w pewnym momencie czułam że już za dużo tego zmyślania, trochę tak jakby na siłę już to robili. Ale ogónie film fajny, śmieszny. Najlepsza rola Bazyla, tego z reklamy simplusa :-P
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#72 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 12:54

kayen, o tak, smieszny fil, ale w sumie to nic sie w nim nie dzieje wyjatkowego, a jak ktos spozni sie na ten film chocby z 10 min to juz za nic w swiecie nie bedzie wiedzial o co chodzi
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#73 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 13:14

Fajny jest ten nowy film "To nie tak jak myślisz kotku"
Podoba mi się :-)

#74 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 13:15

666ilonka777, mój głąbek oglądał od początku a i tak mnie pytał "to oni są nad morzem czy w Warszawie?" <ojejkuu></span>
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#75 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 13:18

kayen, hehe, bo nie wolno ani na chwile spuscic oka z ekranu, na serio, jeszcze takiego filmu nie ogladalam :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#76 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 13:23

nie byłam na filmie to nie tak jak myslisz kotku, jakoś mnie nie przekonał
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#77 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 13:48

666ilonka777 rzeczywiście, trzeba było uważnie sledzić akcję.
W trakcie oglądania zastanawiałam się jaki może być koniec. W sumie takiego się nie spodziewałam ale i tak mi się nie podobał ;-)
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#78 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 19:35

Dziewczyny ogladalyscie film z Doda pl Serce na dloni ???
Co o nim myslicie ???
Szukam go ale nie ma go jeszcze w sieci.

#79 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 14:58

Ja słyszałam, że ' Serce na dłoni ' to film, który warto obejrzeć.

#80 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 15:03

Ja słyszałam, że ' Serce na dłoni ' to film, który warto obejrzeć.


Z tego co pamiętam Doda w tym filmie grała..
Nie oglądałam go..
Ale chyba go zaraz ściągne ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych