Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Fryzury

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
716 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nova

Nova
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 17:35

hej :) 29 wybieram sie do fryzka ;) do tej pory mam wlosy blond, z balejazem jakis tam ciemny kolorek ( braz) ... nie jestem zadowolona bo wiem ze mi do twarzy w jasnym kolorku ;) chce pofarbowac sie na jasno ;) pokaze Wam fotki fruzur ktore mi sie podobaja .... z tym ze zastanawiam sie ktora wybrac to po 1, a po 2 slyszalam ze fryzjerzy nie farbuja calych wlosow na jasno , bo mi wypadna czy cost takiego, ze bym musiala warstwami robic rozjasniaczem ... i teraz nie wiem to co zrobi mi troche a innym razme znowu troche ? - dla mnie to dziwna sprawa ... mam wlosy tak do piersi :) a nie wiem czy moje pomysly sa dobre ;)

Załączone miniatury

• 7fryzura.gif
  • 1fryzura.gif

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 17:49

Czy tylko ja nie widze zdjec? :roll:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3 Agulllka

Agulllka
  • Użytkownik
  • 198 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 18:07

ja tez nie widze :(

#4 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 18:27

Nova, wklej jeszcze raz zdjecia ;-)
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#5 Nova

Nova
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 18:48

nie wiem wlasnie dlaczego sie nie wkleily, zrobilam zaladuj i klops ;( cholera jasna jeszcze nie moge zapodac linkow bo jestem tu nowa, musze napisac 10 postow :( mam plik w formie gifa i dlaczego nie wskakuje ?

[ Dodano: 2007-11-23, 18:55 ]
sorki ze tak czesto pisze ale probuje dodac to zdjecie

[ Dodano: 2007-11-23, 18:57 ]
w koncu sie udalo ;) zrobilam gifa ;)
to jest fryzurka nr 1 , pierwsza klasa, tylko pytanie czy ta asymetria jest dobra, jak kolorek, co musialabym zrobic zeby taki uzyskac ;) co o niej sadzicie

wklejam fotke nr 2 tez fajna ale wydaje mi sie ze przy niej troche pracy ...

[ Dodano: 2007-11-23, 18:58 ]
fota nr 2

[ Dodano: 2007-11-23, 18:59 ]
gr

Załączone miniatury

• 1fryzura.gif
  • ikzjqq.gif
  • 6fryzura.gif
  • 6fryzura.gif
  • 6fryzura.jpg

#6 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 19:14

Nova, tylko 1 zdjęcie widać :(
Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić..

#7 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 19:18

1 ale ładne :D

#8 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 21:14

tak jedno sie pokazało ale mnie też sie podoba ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 23 listopad 2007 - 21:15

Jedno się pokazało, ale mnie osobiście podoba się średnio ;-)

#10 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 08:41

no fryzurka raczej do codziennego układania :-/ ale kolor świetny- taki rasowy blond :-D
:)

#11 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 09:06

Za bardzo ekstrawagancka na co dzień.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#12 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 10:07

Za bardzo ekstrawagancka na co dzień.

Zgadzam się, poza tym nie widzę wszystkich zdjęć.
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#13 Nova

Nova
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 20:59

wiec probuje podac 2 fotke ;)

a mnie sie podoba bardzo pierwsza i nie uwazam zeby byla na co dzien ekstrawagancka ;)

ale to Wasze opinie ...

Załączone miniatury

• fryzurki.styl.fm.STYL.2.jpg

#14 Anija

Anija
  • Użytkownik
  • 2822 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 21:11

jak dla mnie to ta fryzurka pierwsza (ta na wlosach blond) jest o wiele fajniejsza :)
No ale... prostownicy trzeba by bylo używać codziennie do uzyskania takiego efektu, ale jak dla mnie jest ona i tak boska

#15 Nova

Nova
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 24 listopad 2007 - 21:36

ale ja w zasadzie mam proste wlosy ;) musze skonsultowac to z fryzjerka ;) boje sie troszke tego kolorku bo kurcze jest taki inny a poza tym nie wiem cz zarezykuje naniesc mi na calosc od razu bo podobno robia to rozjasniaczem i pasemkami :(

#16 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 30 listopad 2007 - 13:57

jaki chcesz kolor?
Pierwsza fryzurka to platynowy bląd ( taka farba mocno zniczczy włosy) a druga to czarne włosy. Myślę,że z ułożeniem fryzury przy prostych włosach nie powinno być problemu. Trochę pianki i powinno się ładnie trzymać.
Ja osobiście wolę trochę dłuższe fryzurki
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#17 luna

luna
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 10:16

Dziewczyny popatrzcie na moje zdjęcie,chcę coś koniecznie zmienić i nie wiem na co.
Włosy mam do łopatek ,siano po złej trwałej.
Nie bardzo chcę mieć całkiem kruciutko. :-/

#18 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 16:17

hmmm to zależy co byś chciała zmienic...włoski i tak trza bedzie ściąc troche zeby je wzmocnic, dodatkowo radziłabym zaczac brac tabletki ze skrzypu polnego ( szybciej beda odrastac i beda mocniejsze i zdrowsze) to co zostanie wzmocnic np jedwabiem w płynie :D

a teraz o fryzurce :D
z tego co widac na fotce z galerii masz kwadratową twarzyczke wiec włosy długosci do lini szczeki odpadają zupełnie.... musza być albo dłuższe albo krótsze...inaczej poszerza Ci bużkę i nie bedzie to wyglądało efektywnie...

na fotce nie widac za bardzo :P więc napisz jak mozesz czy masz mocno kręcone, czy falowane ( chyba takie z tego co widze), czy bardziej proste.... noo i jaki kolorek i ew na jaki bys chciała zmienic :D i czy interesowałby Cie bardziej balejage czy jednolity kolor :D ufff to chyba wszystko :P nooo i dobrze byłoby jakbyś jakąś fotkę zapodała jeszcze gdzie lepiej widac włoski :) cóś wykombinujemy ;-)

#19 luna

luna
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 16:46

załaczam zdjęcie.
Włosy mam niestety po trwałej,lecz bardzo wysuszone,długość poniżej ramin (z tyłu sięgaja łopatek)
farbowane na granatową czerń.
Co bym chciała?nie wiem
wiem że muszę koniecznie dla poprawienia psychiki coś zmienić.
Będę wdzieczna za rady.
"C:\Documents and Settings\domowy\Pulpit\L[1]. S - foto.jpg"

[ Dodano: 2007-12-11, 16:47 ]
no i nie wiem,bożyczku,dlaczego nie wiem co z tym zrobić.

#20 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 17:37

ops fotka nie wśkiknęła i jej ni ma :P ale to nic :P

więc najpierw zastanówmy sie nad kolorkiem :D widzę ze przyszalałaś z deczka :D granatowa czerń to superowy kolor :D wiem bo miałam :D zajebiaszczo refleksy w tym kolorku sie na włoskach prezentują :D ale jak zmiąna to zmiana :D

ja proponowałabym coś jaśniejszego co by Cię odmłodziło i nadało buzi wyrazu odpowiedniego :D myślę ze ładnie byś śię prezentowała we wszelkiego rodzaju czekoladzie ( ale jasnej) jasnych ale wyrazistych brązach, odpowiednio dobranej miedzi lub balejagu stworzonego z wyzej wymienionych kolorkow :D

zapodam teraz kilka kolorow w których bym Cię widziała :D fryzurkami sie nie stresuj :P teraz tylko kolorkiem sie zajmujemy :D no i balejage jeden zapodam a ty napisz czy Ci Cos takiego odpowiada czy moze cóś ciemniejszego...jasniejszego...inny kolor jednak moze OK ???[/b]

Załączone miniatury

• g77_212.jpg
  • t_1231_gross_325.jpg
  • 2f_746.jpg