Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Praca-czy trudno o nia w Waszych miastach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 19 styczeń 2008 - 23:46

Praca w zawodzie takim jak studiuję, bez problemu za całkiem ok kasę, jak dla uczącego się studenta na 4 dni w tyg po 8 h.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#22 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1757 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 13:40

Tu u nas pracy jest full tylko zalezy jeszcze za jaka kase!Bo nie sztuka pracowac po 12h i zarabiac tylko na czynsz!

A tu jest bardzo modne ciagniecie 2 etatow!Np przedszkolanka z Nicoli przedszkola rano pracuje z dzieciakami a wieczorami w sklepie! :roll: Moja sasiadka rano w szpitalu a wieczorami w domu starcow :roll:

[ Dodano: 2008-01-22, 13:41 ]
Nawet ja myslalam znalezdz sobie druga robote!Ale wtedy to kiedy z mala posiedze <bezradny></span>

#23 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 22 styczeń 2008 - 15:26

W moim miescie jest dosyc duzo pracy- sek w tym jakiej. Przyklad 12 godzin w hurtowni w magazynie za 880 zl.
Łapie chwile ulotne jak ulotka...

Dołączona grafika

#24 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1757 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 03:35

No wlasnie wszedzie jest ten sam problem pracowac to nie sztuka tylko za jaka kase <bezradny></span>

#25 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 11:58

ja wychodze z zalozenia ze praca sie zawsze znajdzie tylko za jakie pieniazki :roll: w moim miescie nie jest az tak bardzo trudno o prace zawsze sie tam cos znajdzie tylko nie zawsze to czego szukamy :-D

#26 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 12:05

U mnie to generealnie tylko w sklepach jest praca.

Dołączona grafika

#27 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2534 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 12:21

U mnie to generealnie tylko w sklepach jest praca.

u mnie jest dokladnie to samo. praca jest ale tylko w sklepach a na dodatek tylko spozywczych

#28 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 23 styczeń 2008 - 14:43

U mnie jest "branie" na warzywniaki :P

Dołączona grafika

#29 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 10:04

praca jest ale tylko w sklepach a na dodatek tylko spozywczych

U mnie też .Ale to praca od 5.30-6 rano i zawsze mam problem bo przedszkole jest czynne od 6.30 i co mam z córcią zrobić? <bezradny></span>

#30 Alex1511

Alex1511
  • Użytkownik
  • 577 postów

Napisano 24 styczeń 2008 - 12:58

Jak ja patrze jakie sa warunki tej pracy to mi sie plakac normalnie chce bo wiem, ze za dwa lata bede musiala gdzies zarobic na studia :(

Dołączona grafika

#31 blondynka

blondynka
  • Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 27 lipiec 2008 - 14:51

Raczej ciężko,bo to wschód:(

#32 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 06 maj 2009 - 19:02

mieszkam w niewielkim miasteczku więc rewelacji nie ma :-/
do pracy więc muszę dojeżdzać codziennie okolo 15 km no ale jak trzeba <bezradny></span>

ale chyba w większości miasteczek nie ma lekko z pracą i trzeba szukać w okolicach.
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#33 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 06 maj 2009 - 21:53

ja mieszkam w dużym mieście i wcale nie jest tak łatwo ;-)
Bo nie chce byle czego (ogłoszen jest mnóstwo)
no i konkurencja większa...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#34 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 07 maj 2009 - 20:43

Bo nie chce byle czego (ogłoszen jest mnóstwo)

a no to wiadomo,że do byle czego to wszędzie się prace dostanie ale jak człowiek chce czegoś konkretnego to tragedia jest :-/ tym bardziej teraz kiedy w kółko p*epszą o kryzysie <bezradny></span>
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#35 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:31

Ja od jakiegoś czasu rozglądam się za pracą wakacyjną w swoim rodzinnym mieście i lipa :roll: nie ma nigdzie miejsc albo przyjmują ostrożnie,bo kryzys :roll:
Jakby co to mogę jeszcze jeździć na zbiory,ale nie wiem czy będzie to opłacalne.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#36 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 12:59

Tilia, to witaj w klubie, bo w moim miescie tez o nia ciezko, ze tak powiem nikt nie chce osoby studiujacej, wiec chyba sobie wykresle w cv, ze studiuje i zobaczymy czy sie cos ruszy, wakacje nadeszly wiec kazdy weekend wolny mam
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#37 krochmalinka

krochmalinka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 19:00

a ja myślę, że dla chcącego nic trudnego.
no ale ja w Krakowie mieszkam, więc to inna sprawa..

#38 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 19:03

ja mysle ze u mnie w miescie to byłoby cięzko ale w ościennych to mysle ze łatwiej , oczywiscie zalezy jakiej pracy ktos szuka.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#39 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 19:26

a ja myślę, że dla chcącego nic trudnego.
no ale ja w Krakowie mieszkam, więc to inna sprawa..

moze nie tyle dla chcacego, choc tez, ale przede wszystkim trzeba posiadac pewne umiejetnosci- np znac bardzo dobrze jakis jezyk/program/umiec tanczyc czy miec jakies uprawnienia, wtedy z praca nie jest tak zle, tylko trzeba byc atrakcyjnym dla pracodawcy. no i nie wolno czekac az ktos sam sie do nas cudem zglosi, bo to nasza sprawa zeby znalezc sobie zajecie.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#40 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 19:35

trzeba posiadac pewne umiejetnosci

aha :mrgreen:

trzeba byc atrakcyjnym dla pracodawcy.

dokładnie...

sztuka sprzedaży samego siebie do najłatwiejszych nie należy, ale wszystkiego sie można nauczyć ... wystarczy poszperać w necie i na pewno znajdzie sie tysiące stron z radami ... wystarczy je zastosować ;-)

a poza tym wg mnie bardziej niż od miasta to czy prace znajdziemy zależy od tego jakiej pracy szukamy - nie na każdego pracownika jest popyt, zwłaszcza jeżeli udziela nam się"kryzys" i inne takie - w niektórych sektorach na prawde ciężko o pracę, dlatego warto myśleć o przekwalifikowaniu - to sie zawsze przydaje.a poza tym nawet jeżeli praca o którą chcemy sie ubiegaćjest jedną z tych gdzie szukają olbrzymiej ilości osób - nie każdąprace da sie wszędzie wykonywać ;-) przykład - kto pojechałby nad może szukać pracy w kopalni? hę :P więc tłumaczenie że u mnie w mieście z pracą ciężko to dla mnie śmieszne tłumaczenie - dodaj - z tą konkretną :) i się z tobą zgodzę ;-) :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.