Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wypadanie włosów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 10:12

Chciałabym się Was poradzić jaki kosmetyk jest najlepszy na wypadanie włosów. Ostatnio mam z tym większy problem niż zwykle,i nic mi nie pomaga. Łykam cynk i pije pokrzywę a nawet smarowałam włosy olejkiem rycynowym. Wszystko bez efektu :((

#2 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 10:31

a może tabletki ze skrzypu polnego coś pomogą ?
ewentualnie szampony z vichy, ale one dość drogie są <bezradny></span>

#3 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 10:47

Mi pomogła odżywka WAX.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#4 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 11:40

Mi pomogła odżywka WAX.



nie znam tych odżywki- możesz Jewel powiedzieć coś więcej o niej?


a jeżeli chodzi o skrzyp polny to brałam przez 3 miesiące- bez większego efektu poza tym ...i szczerze mam już spore obrzydzenie do niego ;)

#5 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 11:42

a może są jakieś maseczki wzmacniające włosy, czy raczej cebulki ;-)

#6 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 11:44

Kasiarzyna_31, moja mama brala takie cukierki pokrzywowe i pomogły do kupienia w aptece bez recepty i raczej niedrogo
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 11:55

Kasiarzyna_31, moja mama brala takie cukierki pokrzywowe i pomogły do kupienia w aptece bez recepty i raczej niedrogo


o może się skuszę:)))

#8 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 11:56

raczej nie zaszkodza a moga pomóc
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#9 psychophazuś:*

psychophazuś:*
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 13:04

A ja brałam DERMOBON ... w ziolowych sklepach do kupienia. Genialne tabletki ^^ teraz mam włosy mocne i paznokcie sie nia łamia a bralam tylko 3 miesiace :D
"W tej chwili, jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami... ...wszystkiego czego potrzebujesz jest jedna."

#10 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2007 - 15:33

moje kumpele jak miały z tym problem to wiem że kupowały ten skrzypomax czy coś takiego w aptece :) bo są tez podobno takie ampułki z Vichy, ale to już droższy interes, ale podobno efekty są rewelacyjne i szybkie.

#11 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 15:38

Mi pomogła odżywka WAX.

Mi równiez pomogła a kudły to mi normalnie garściami wychodziły <bezradny></span> do kupienia w aptece cena od 18 -28 zł zależnie od wielkości. Nakłada się ją po umyciu głowy i owija głowę ręcznikiem , zostawia na 30 minut.Potem wystarczy spłukac efekty bardzo szybko są widoczne :-)
Dołączona grafika

#12 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 17:08

Oprócz Waxa łykaj tran rybi. Jest rewelacyjny.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#13 Agulllka

Agulllka
  • Użytkownik
  • 198 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 18:32

a ja zarzywam krzepowite czy jakos tak sie nazywa, 40 dni kuracji itd, ale dziala juz na moich wlosach po okolo 2 do 3 tygodni. pozdrawiam, a poze tym t sobie kupilam szampon i odrzywke dave przeciwko wypadaniom wlosow spowodowanym ich lamliwoscia :)

[ Dodano: 2007-11-06, 18:32 ]
SKRZYPOWITE :)

#14 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 06 listopad 2007 - 22:25

Mi pomogła odżywka WAX.


Mi ona też pomaga, ale bardzo podrażania skórę głowy :-| Ale widac różnicę ;) Kupisz ją w aptece.
Są różne rodzaje Wax-u, do blond, brunetów, eko itp ;)

Załączone miniatury

  • wax.JPG


#15 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 07 listopad 2007 - 07:37

Dziękuję bardzo za podpowiedzi- dzisiaj skieruję swoje kroki do najbliższej apteki.


a czy może. któś z Was słyszał o szamponie Dermena - zapobiegający wypadaniu włosów,

Załączone miniatury

  • popup_image_watermark.php.jpg


#16 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 07 listopad 2007 - 08:42

Słyszałam, że zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje odrost włosów. Opinii musisz poszukać na innych forach. Chociaż ja nic nie znalazłam :-/
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#17 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 07 listopad 2007 - 13:02

Oprócz Waxa łykaj tran rybi. Jest rewelacyjny.

o to prawda ja tam wole te tabletki,bo je tylko polykam i nie czuje tej woni rybki,poniewaz polecany takze jest tran(ale w plynie)tylko tyle ze tabletki sa drozsze od plynu takze duzo zalezy od naszej diety:powinnismy jes duzo rybek,orzechow,witaminek,oliwy z oliwek,picie naparu z pokrzyw,tluszcze roslinne,duzo owocow i warzyw

#18 Kasiarzyna_31

Kasiarzyna_31
  • Użytkownik
  • 130 postów

Napisano 07 listopad 2007 - 14:05

no ja jadam tonami oliwki zielone, piję herbatke z pokrzyw. To nie jest tak,że tonami mi wypadają włosy, ale ostatnimi czasami zaczęło mnie to niepokoić, ponieważ wcześniej w ogóle mi nie wypadały.

Heheh gubię teraz włoski razemz moim psiunkiem ;)

[ Dodano: 2007-11-08, 11:11 ]
dzisiaj kupiłam w aptece szampon + mgiełke z firmy Radical (Farmona) wzmacniający włosy z podwójną dawką ekstraktu ze skrzypu polnego, z zielonej herbaty, protein pszenicznych oraz prowit. B5.

Załączone miniatury

  • mgielka.jpg
  • szampon.jpg


#19 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 22:13

Radicala tez stosowałam i mi nie przyniósł dużych efektów. Ani nie nawilżył mi włosów :roll:

no tak, moje włosy wymagają specjalnej troski, bo kręcone są trudne w utrzymaniu :-x
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#20 martula

martula
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 16:06

Kasiarzyna_31 a czy Twoje włosy zaczęły wypadać tak teraz gwałtownie, nie wiadomo dlaczego, czy ten stan trwa dłużej? A może takie stany mają miejsce przed zimą i zaraz po - przed wiosną?? :>
Bo jeśli to drugi przypadek to nie ma się czym martwić, to normalne. Osłabienie włosów powoduje to, że przebywamy w ogrzewanych - suchych pomieszczeniach, często swetry które nosimy powodują ich elektryzowanie.
U mnie włosy reagowały nawet na zmianę wody(gdy mieszkałam na studiach w Rzeszowie, tam woda jest podobna najgorsza w Polsce, jest mocno chlorowana, i strasznie twarda, w domu miałam wodę ze studni, więc włosy zaczęły wypadać bardziej niż jak byłam w domu). :-/
Jeśli natomiast włosy wypadają Ci przez dosyc długo, to może przeżywasz stres, bo to także wpływa na nasze włosy. I powiem szczerze, że zbyt duża ilość kosmetykow wzmacniających na raz może przynieśc odwrotny efekt.
Kiedyś tez łykałam tablety ze skrzypem, na paznokcie, i szczerze, to nie widziałam żadnej różnicy, ani mi się paznokcie ne poprawiły, ani włosy nie zrobiły się ładniejsze. <bezradny></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych