Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Opinie o chwilówkach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:00

Brałyście kiedyś chwilówkę?? Jakie macie opinie?

#2 lilusia

lilusia
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 22:46

Pamiętaj jak ważne jest przeczytanie umowy. Chociażby ... ma ugruntowaną pozycję na rynku, ale i tak najlepiej mieć pewność co do terminowej spłaty zadłużenia. w końcu samemu wybierasz kiedy chcesz spłacić.

#3 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 12:14

też mi się wydaje że ... jest taką dojść znaną firmą. Każdą pożyczkę trzeba spłacić i przy każdej uważać aby nie przekroczyć terminu spłaty.

#4 CzeskaJ

CzeskaJ
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 14:42

W sumie to takie chwilówki stają się coraz bezpieczniejsze. Kwoty też zazwyczaj nie są tak wysokie jak przy standardowych kredytach więc i wszelkie "niespodzianki" mniejszego kalibru. Czytałam na ...link... o pozwie frankowiczów skierowanym przeciwko BZ WBK - sporo osób już się zgłosiło, a to pewnie nie wszyscy. Jak tak dalej pójdzie to chwilówki przejmą sektor mniejszych kredytów w całości, bo ludzie będą się dali przeliczania przez banki nawet najmniejszych kwot.

#5 koniesz

koniesz
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 15:49

Koniecznie trzeba przeczytać umowę przy chwilówkach, żeby potem nie było płaczu i żalu

#6 ania12

ania12
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 05:30

Najlepiej pożyczkę brać w banku, w którym masz konto.

#7 kasia2.0.

kasia2.0.
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaMława
  • Wzrost:168
  • Włosy:czarne
  • Stan:panna
  • Nastrój:Brak

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:49

To lepiej pożyczyć od znajomych. Chwilówki to pułapki.. Czasem nie wiesz nawet, co podpisujesz. Są zazwyczaj bardzo wysoko oprocentowane.

Chodź, pomaluj mój świat :)

#8 Laluna

Laluna
  • Użytkownik
  • 194 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:08

Cześć, chciałabym reaktywować temat. Czy ktoś z Was rozważał wzięcie pożyczki na szybkie oddanie. Właśnie chwilówki? Pilna potrzeba, trochę kiepska sytuacja i... Od razu mówię, że nie chce tutaj wałkować sytuacji gdzie Pan Edek zastawił dom pod lichwę lub ktoś wpadł w spiralę długów bo nie spłacał swoich zobowiązań. Mam na myśli sytuację, w której potrzeba jest pilna, sytuacja TU i TERAZ. Opcji na kredyt konsumencki czy kartę kredytową nie ma (z głupiego powodu, naprawdę głupiego). Za miesiąc mamy mieć przypływ gotówki (na koniec września będzie premia kwartalna) więc spłacimy to za jednym razem wcześniej nawet. Rozpatrujemy Hapi pożyczki (mają stosunkowo najniższe koszty ze wszystkich analizowanych). 

Jakie są Wasze doświadczenia (lub doświadczenia z Waszego otoczenia)? Z góry dziękuję za merytoryczną dyskusję i wsparcie :)

Mruczę więc jestem :)

#9 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 292 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 01:59

To ja powiem tak, jeśli powód jest ważny to jak najbardziej można się taką chwilówką ratować. Konkurencja jest coraz większa, więc i oferty coraz lepsze, naprawdę jest w czym wybierać. Co prawda dawno ofert nie śledziłam, ale teraz z ciekawości weszłam na te hapi pożyczki to rzeczywiscie nieźle to wygląda. Widzę, że nawet spory kwoty można wziąć i rozłożyć na dość długi okres, to rata nie powinna być obciążeniem dla domowego budżetu.