Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zdjęcie

Thermolifting Zaffiro - opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 hot32

hot32
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2010 - 13:02

Czy któraś Was próbowała zabiegów Zaffiro? Jakieś opinie?

#2 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 08 wrzesień 2010 - 13:36

Wszelkie zabiegi, które oferuje dział medycyny estetycznej to super sprawa, tylko nie ukrywajmy trzeba trochę pieniędzy sobie uzbierać. Z drugiej strony jednak żaden krem nas tak nie wyprasuje/wygładzi jak lifting czy to termiczny czy taki klasyczny. Choć przy takim klasycznym łatwo o wpadkę, a termolifting zawsze będzie miał naturalniejszy efekt.
Z tego co wiem to zaffiro polega na tym, że za pomocą szafirowej głowicy emitującej promienie podczerwone następuje podgrzewanie głębszych partii skóry co drażni włókna kolagenowe, które w efekcie się kurczą, za czym idzie zagęszczenie struktury skóry czyli lifting.
Ale nie poddawałam się takiemu zabiegowi, choć chętnie wyliftingowałabym się tu i ówdzie :lol: więc z własnego doświadczenia nic nie wiem.

#3 hot32

hot32
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 12:27

Fakt trochę pieniędzy trzeba uzbierać, a gdzie robiłaś?

#4 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 14:09

Ja nie robiłam, tylko sporo czytam na ten temat ciekawią mnie wszelkie nowinki tego typu.
Z tego co jeszcze wiem, to mogę Ci napisać, że trzeba mieć trochę cierpliwości bo całkowite efekty tego zabiegu nie są widoczne tak od razu. Na początku skóra zostaje trochę ściągnięta, bo włókna kolagenowe kurczą się z powodu mikrouszkodzeń. Następna faza to zaangażowaniu fibroblastów w produkcję nowych włókien kolagenowych co trwa do 4 tygodni. I ostatnia faza ponownego ukształtowania włókien - to stopniowe zanikanie komórek zapalnych, całkowite ukształtowanie się i utrwalenie włókien kolagenowych, przy jednoczesnym wzroście siły napięcia oraz pojawieniu się nowych włókien elastyny, a co za tym idzie uzyskanie efektu naprężenie skóry oraz jej skutecznego odmłodzenia.

#5 olga28

olga28
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 12:15

Czy któraś Was próbowała zabiegów Zaffiro? Jakieś opinie?

Si! Ja robiłam kilka miesięcy temu - generalnie zabieg rewela!!! Nie boli, nie trwa zbyt długo i nie pozostawia śladów na buzi:)

Osobiście chodzę w Krakowie do Centrum medycyny estetycznej ... - pasuje mi ta placówka - miło i przyjaźnie. Nie traktują tez klienta, jak potencjalny portfel tylko jest czas, by popytać. Polecam.

:roll: :lol:

#6 Yemen

Yemen
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 28 luty 2012 - 18:26

Laski chodząc do kosmetyczki uslyszalam od niej o zabiegu lepszym niz zaffiro - BIORAD
wrzucam opis ze strony (Klinika BBC w Warszawie)

BIORAD - BEZINWAZYJNY LIFTINGU SKORY

BioRad jest wysokozaawansowanym urządzeniem medycznym w walce z upływającym czasem i niedoskonałościami skóry. Z wiekiem spada drastycznie ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji.

Proces ten można jednak powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy BioRad. Odpowiednio dawkowane ciepło zmienia kształt włokien kolagenu. Na skutek ciepła kolagen przechodzi denaturację, powodującą obkurczenie i skrócenie włókien kolagenowych, co w konsekwencji doprowadza do powstania nowego kolagenu, a w następstwie tego, do przebudowy tkanek. Wykorzystując te właśnie zjawiska biofizyczne działa unikalny system ART BioRad. BioRad, w oparciu o zaawansowaną technologię ART (Automatic Resistance Test), działa na skórę za pośrednictwem energii o częstotliwości fal radiowych 1,15 MHz, w trybie pracy impulsowej lub ciągłej.

W CHWILI OBECNEJ NIE MA NA NASZYM RYNKU RÓWNIE SKUTECZNEGO URZĄDZENIA DO THERMOLIFTINGU A NASZA KLINIKA JEST PREKURSOREM WE WPROWADZENIU TEGO URZĄDZENIA NA POLSKI RYNEK.

Urządzenie BioRad powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągniecie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedz czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Unikalny system chłodzenia tkanki, regulowana częstotliwość emisji energii i podwójne katodowe elektrody bierne okazały się rewelacyjnym rozwiązaniem dla bezpiecznej, skutecznej i komfortowej redukcji zmarszczek, liftingu skóry i zabiegów modelowania sylwetki.

#7 basiulka070

basiulka070
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 10:05

ja robilam i zaffiro i biorad, ale ostatnio polecono mi termolifting CoaxMed RF. jestem z Krakowa i polecono mi Gabinet Estetica na ul. Sławkowskiej i moim zdaniem ten zabieg zadziałał najsilniej. pani wykonujaca mi zaffiro twierdzila ze efekt bedzie zaraz po wykonaniu zabiegu, ale ja roznicy nie zauwazylam. biorad tez nawet jest ok, ale najlepszy efekt mialam po Coaxmed RF zrobilam 4 zabiegi na twarz a teraz chce tez zrobic sobie brzuszek :) a najlepiej same sprawdzcie :)