Hejka,
słoneczko wpada oknem do domu to inaczej się od razu robi cokolwiek.
Wczoraj załatwiliśmy sprawy urzędowe związane ze ślubem i w końcu udało się naprawić kluczyć do auta, żebym mogła go otwierać pilotem. Dla mnie z dzieckiem to duże ułatwienie, więc się bardzo cieszę. Udało mi się też sprzedać kilka rzeczy po Antku, więc będę miała pieniądze na kolejne, bo ze wszystkich butów wyrósł. Dziś zrobiłam na obiadek zupę krem z pora i się zajadam. Szkoda, że nikt inny się do jedzenia nie kwapi, mają pecha Panowie.
A jutro odbiór obrączek ![]()
@karatetyka świetna wiadomość
Niech się wam razem dobrze mieszka.
@Aspirynkaaa strata pieniędzy boli, to fakt. Następnym razem może ci się poszczęści. A pytałaś np. ochrony?






Temat jest zamknięty













