Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Karmienie maluszka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 10:01

@Aspirynkaaa duma rozpiera, co? :D 

My też nadal blw, postęp jest taki, że w większości faktycznie je i rzuca jak już nie chce albo sygnalizuje, że kończył i nie rzuca jedzeniem! No i teraz całkiem na serio sadzam go z jedzeniemw  krzesełku i sama siadam do jedzenia i w dużej części przypadków jem na spokojnie :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#122 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3549 postów

Napisano 29 październik 2018 - 14:59

@elizabeth ja to nigdy z niczego tak dumna jak z dzieci nie byłam :)

Moje dwuletnie dziecko ma bardzo urozmaiconą, zbilansowaną dietę. Przedwczoraj suchy makaron, wczoraj sucha kasza jaglana, dzisiaj suche ziemniaki. Odmawia czegokolwiek innego. Tyle co na śniadanie i kolację zje kanapki, jeśli może sobie sama posmarować :lol: innych nie tyka :lol:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#123 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3549 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:20

Młoda chodzi do przedszkola. Że panie się dziwią, że je samodzielnie lepiej niż 3letnie dzieci, to się przyzwyczaiłam.
Ale dzisiaj mnie rozbroiła pani dyrektor opowieścią :lol:
Na obiad były kotlety. Młoda swojego zjadła zanim inne dzieci zdążyły złapać widelec. Młoda mówi pani, że chce jeszcze kotleta. Pani tłumaczy, że nie ma, bo dla każdego dziecka jest jeden. Młoda się rozgląda.. namierza dziewczynkę, która nie je kotleta... podchodzi..i pyta 'Lubisz to?' Dziewczynka odpowiada 'Nie'.. wtedy Młoda chwyta kotleta i odpowiada 'A ja tak'.. i odchodzi z kotletem :lol:

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#124 łania

łania
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 18:28

ja od niedawna od nowa zaczynam naukę karmienia maluszka - Łucja ma teraz 4 miesiące i zaczynamy wprowadzać jakieś tam marchewki, jabłuszka. Kurczę już nie pamiętam jak to było z moimi nastolatkami - śmieję się, że to drugi raz pierwsze dziecko

#125 adena

adena
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 19:34

Dawałyście ulewającym dzieciom mleko bebilon proExpert AR? Podobno dobry właśnie na ulewanie, znalazłam w aptece DOZ od ręki za niecałe 32 zł za 400 g, to chyba korzystna cena?

#126 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3549 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 20:15

Kończę karmienie piersią. Robiłam to nieprzerwanie od 3 lat. Przeżyłam rozkręcanie laktacji po cięciu, karmienie w ciąży i w tandemie, odstawianie starszego dziecka, gdy młodsze cały czas było karmione. Bywało lepiej, bywało gorzej. Łatwo i bardzo trudno. Najczęściej karmiłam w zaciszu własnego domu, ale też 'wywalałam cycka' w przychodniach, restauracjach, sklepach. Nad morzem i w górach. Ja nawet umowę kredytową podpisywałam z dzieckiem przy cycku! Czasami wątpiłam, czy to ma sens. Czasami mnie to męczyło. Najczęściej jednak był to dla mnie powód do dumy. Dawało mi to poczucie bezpieczeństwa, kiedy stawiałam pierwsze niepewne kroki w byciu mamą. Karmienie piersią było dla mnie najważniejszą terapią podczas traumy związanej z cesarką, pozwoliło mi skupić się na tym, że 'dam radę karmić' zamiast na tym, że ' nie potrafiłam urodzić'.
Karmienie piersią było dla mnie niesamowitą przygodą. Kończę, bo czuję, że to już ten czas. To moja decyzja, więc nie czuję żalu. Wspominam z sentymentem. Myślę, że te chwile zostaną w moim sercu na zawsze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych