Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

gdzie kupujecie kosmetyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 alicjawrona

alicjawrona
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 09:14

Większość kosmetyków kupuję przez internet, ostatnio również perfumy, bardzo polecam /link/ i nowy zapach od Lancome - La Vie Est Belle Eclat :-)

#62 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4758 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 17:01

Ja ostatnio przez Internet i na targach kosmetyków naturalnych, bo używam tylko naturalnej pielęgnacji.

#63 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:03

Ostatnio znów Rossmann, czasem Biedronka, Natura lub internet

#64 nala1

nala1
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 06:15

cyt. Ja ostatnio przez Internet i na targach kosmetyków naturalnych, bo używam tylko naturalnej pielęgnacji.

Też poszukuję naturalnych kosmetyków wolnych od szkodliwych substancji i na warsztatypiekna.pl znalazłam to czego szukałam.Szczególnie zainteresowały mnie organiczne kosmetyki do włosów ,bo z włosami mam właśnie najwięcej problemów .Owszem cyklicznie bywam u lekarza ale chcę znaleźć coś dla siebie co będę mogła stosować stale w oczekiwaniu na pożądane efekty, pzdr

#65 Aguss89

Aguss89
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 10 maj 2018 - 14:04

Ja kupuję kosmetyki w sklepach zielarskich albo przez internet :)

Tutaj vectussopot.pl wykonasz skuteczną depilację laserową - sprawdź!

#66 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 02 czerwiec 2018 - 18:02

Ja uzywam emulsji micelarnej z firmy cetaphil oraz kremu cetaphil da ultra a one sa do kupienia tylko w aptece wiec nie mam problemu z dostepem do nich :D To najlepsze kosmetyki do pielegnacji twarzy i ciala z jakimi mialam stycznosc i zmiana ich na inne bylaby u mnie totalna glupota

#67 adena

adena
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 08:47

Różnie zależy czego szukam i w drogerii i w aptece, do douglasa regularnie zaglądam po maseczki do stóp byOlie, robię taką maske raz na kilka tygodni i właśnie po nią wpadam tam regularnie, bo jest rewelacyjna i nic na moje stopy nie działa lepiej.

#68 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 14:11

Głównie w sieci. No chyba, że akurat jest jakas dobra promka w rossmanie czy naturze ( w stylu minus 50% albo 2 plus 2). Ogólnie staram sie ograniczac ilośc kosmetyków do ciała i twarzy, bo zauważyłam, ze im wiecej sobie tych kosmetyków nakładam, tym mniej mi to służy. Wybieram kosmetyki naturalne, bez zapychaczy w składzie, takich jak wazelina, parafina czy inne tego typu skladniki.

W ostatnim czasie najbardziej lubię kosmetyki od Olivia Plum. Ich mydłami myje i ciało i twarz, szczególnie polecam tutaj mydło z aktywnym węglem do twarzy bo ograniczyło znacznie ilość wyprysków na mojej mordce. Ale tylko 2-3 razy w tygodniu, bo stosowane codziennie może wysuszać. 

No i mają boskie olejki do  ciała. Polecam używanie po kąpieli jak skóra jest jeszcze mokra

12956834_IMG_7665.JPG

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#69 Inatka93

Inatka93
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 13:22

Różnie to bywa, raz kupuję w punktach sieciowych, a znów innym razem w sklepach mniej badź bardziej znanych. Używam różnych marek, bo często zdarza się, że jedna przestaje działać, to znów trzeba wymienić, bo dany produkt uczula. A Wy? Macie jedną stał markę? Planuję też wypróbować Kosmetyki Kelly, bo słyszałam o nich wiele dobrych opinii, ale to dopiero jak pokończy mi się to, co mam. Nie lubię kupować na zapas, szkoda pieniędzy.