Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

gdzie kupujecie kosmetyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#21 aguska90

aguska90
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 18:52

a ja róznie w zależności czego potrzebuje i gdzie jakie promocje uda mi się wyczaić ;)

#22 babiszonek

babiszonek
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 23:20

Co miesiac w Hebe takie podstawowe rzeczy jak szczoteczka do zebow, plyny, zele itd. I co jakis kolorówka, ale z tym staram sie nie szalec :)

#23 magda906

magda906
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 21 październik 2015 - 18:27

Jakoś zwykle kupuję je w aptece. Mam wrazliwą cerę i nie zawsze w drogeriach znajdę cos odpowiedniego. Na /link/ czesto sa promocje, więc kupuje w pakiecie i oszczedzam (wydaję róznie, średnio ok. 70zł na balsam, kremy, tonik czy płyn micelarny - wiadomo starczaja na dłużej niż miesiąc).

#24 aniouek

aniouek
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 23 październik 2015 - 11:21

ja przeważnie w rossmannie

#25 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 27 październik 2015 - 14:25

Ja się już dawno temu przekonałam do kosmetyków z Biedronki. Wczytuję się w składy i odkryłam,że tak naprawdę to nie różnią się za bardzo od kosmetyków z drogerii ale za to są w o wiele niższych cenach. Szczególnie warto jest polowac na ich akcje tematyczne bo okresowo można znaleźć kosmetyki bardzo dobrych marek. Były na przykład kremy Tołpy, szczotki Tangle czy suche szampony Batiste

Teraz jest tam bardzo dobra promocja na kosmetyki do włosów z olejkiem arganowym Argan Professional. Mialam okazję je przetestować rok temu i były super tak wiec w tym roku ucieszyłam sie kiedy znalazłam je na koszach znowu.

Mam wersję do włosów suchych:

P1010069.JPG

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#26 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 październik 2015 - 16:59

ja kupilam na promocji krem z avonu i o dziow jest spoko, lekko tłusty ale na zime moze byc , nie uczula a to duzy plus. osatnio kilka rzeczy kupilam  avonowych , tylko do szmponów od nich nie moge sie przekonac 

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#27 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 28 październik 2015 - 23:58

Ja się już dawno temu przekonałam do kosmetyków z Biedronki. Wczytuję się w składy i odkryłam,że tak naprawdę to nie różnią się za bardzo od kosmetyków z drogerii ale za to są w o wiele niższych cenach. Szczególnie warto jest polowac na ich akcje tematyczne bo okresowo można znaleźć kosmetyki bardzo dobrych marek. Były na przykład kremy Tołpy, szczotki Tangle czy suche szampony Batiste

tolpe akurat w wiekszosci drogerii mozna dosatac. Ale np plyn micelarny biedronkowy ma prawie identyczny sklad jak ten tolpy wlasnie. Jak bylam oatatnio w pl mialam w planie zrobic zapas, bo uzywam juz od lat i jestem mega zadowolona, ale jak dopadlam biedrone, okazalo sie ze wszystkie plyny wyszly xD . Taka sytuacja :-P

(Podobnie Isana rosmanowa niby towar z nizszej polki a jednak niektore kosmetyki bija na glowe markowe odpowiedniki.)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#28 Melani_a

Melani_a
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 29 październik 2015 - 12:43

Ja raczej kupuję w drogeriach, jak wychodzę z pracy to zawsze mam je pod nosem. Lubię dotknąć kosmetyki, powąchać. Jak już mam jakiś wypróbowany to czasem zamawiam przez internet, wtedy jest taniej

#29 RóżaNiecko

RóżaNiecko
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 01 listopad 2015 - 13:34

Pracuję koło rossmanna, więc najczęsciej tam robię zakupy ;) patrzę, czy coś w promocji jest i biorę :)

#30 corei7

corei7
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 09:55

Ja kupuje w sklepach stacjonarnych. Nie lubię czekać na przesyłkę ;)

#31 Sikorka_91

Sikorka_91
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 20:50

W Rossmannie, naturze, hebe i superpharmie. Kupuję tylko na promocjach. Kosmetyki Sylveco, Bingo Spa, Fitomed tylko w internecie.

#32 roksi

roksi
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 22:32

U mnie każdy miesiąc jest inny, raz perfumy, więc od razu więcej wychodzi, jak tylko takie pielęgnacyjne to ok 140 zł, ja używam często kosmetyków z promocji, ostatnio trafiłam na tę /link/, nie przesadza, wolę kupować częściej, a tańsze nieco kosmetyki

#33 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 10:13

Ostatnio to coraz częściej w aptece (wczoraj nawet sobie zakupiłam krem qcera bo mi się skończył), a poza tym to standardowo w drogeriach, też czasami w necie.

#34 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 13:09

najczesciej w rossmanie, jakiś podklad czy tusz, a jak są rabaty to robie zapas :)

#35 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 29 listopad 2015 - 00:50

Ja nie staram sie kierować znizkami, mam już swoje lata i wiem co dzieje się ze skórą gdy zaczyna brakować jej jędrności. Kupuję kosmetyki w aptece, bo kometyki z apteki są lepsze, przebadane, mają udowodnione działanie. Wypróbowałam jakiś czas temu serum Neovadiol Vichy po zapoznaniu się z informacjami z badań. To serum jest dedykwane dla takiej skóry jak moja i ważne dla mnie jest, że dermatolodzy ocenili wysoko jego skuteczność. Ja go używam już miesiąc i nie żałuję, że kupiłam bez zniżki.

Użytkownik Basiencja edytował ten post 29 listopad 2015 - 00:53

#36 Appia

Appia
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 17:23

Różnie zależy jakie. Część w drogeriach, wspomnianym rossmannie też, a część w aptekach. :) 

#37 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 14:36

Ostatnio rossmann, skoro już mam pod nosem, ale nie raz kupuję też w sieci

#38 malaczarna

malaczarna
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 03 luty 2016 - 13:10

Często kupuję z avonu, często też atakuje rossman czy hebe. ale teraz mam projekt denko i zużywam co mam i staram się omijać drogerie :P

#39 Mimagala

Mimagala
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 15:04

Jeśli chodzi o standardowe kosmetyki do pielęgnacji to zazwyczaj rossmann, a ostatnio spróbowałam kilku fajnych kosmetyków naturalnych i np. jeśli chodzi o twarz, to chyba przerzucę się właśnie na nie. Zaczytałam się też w kilku fajnych artykułach na fanpage'u na fejsie ...

#40 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 10:13

tolpe akurat w wiekszosci drogerii mozna dosatac. Ale np plyn micelarny biedronkowy ma prawie identyczny sklad jak ten tolpy wlasnie. Jak bylam oatatnio w pl mialam w planie zrobic zapas, bo uzywam juz od lat i jestem mega zadowolona, ale jak dopadlam biedrone, okazalo sie ze wszystkie plyny wyszly xD . Taka sytuacja :-P

(Podobnie Isana rosmanowa niby towar z nizszej polki a jednak niektore kosmetyki bija na glowe markowe odpowiedniki.)

A co polecasz z isany? Ja ich tylko zmywacz w zasadzie kupuję :)