Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

gdzie kupujecie kosmetyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolajn

karolajn
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:10

gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki i ile na nie przeznaczacie np. w ciagu miesiąca?

#2 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 16:58

U mnie to różnie bywa...niekiedy z Avonu kupuję a ostatnimi czasy jestem fanką polskich marek, więc w sklepach kosmetycznych ich szukam, bądź w drogeriach typu Rossmann lub Hebe albo Natura :-D

Koszty są różne...kupuję kiedy coś się kończy nie wcześniej.W tym miesiącu kupiłam na przykład krem na noc witaminowy z Ziaji za jedyne 5,98zł

Użytkownik gogi edytował ten post 24 wrzesień 2014 - 17:02

#3 beżowa

beżowa
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 12:32

kupuję w marketach, przy okazji większych zakupów, bo jest taniej. lubię np. balsamy z nivea, fajnie nawilżają. w .... są teraz na promocji i liczę że jak odiwedzę sklep w przyszłym tygodniu to jeszcze będą bo muszę uzupęłnić zapasy.....

Użytkownik Olenka edytował ten post 25 wrzesień 2014 - 12:49

#4 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 23:24

gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki

Różnie. Przez internet, w drogerii, w zwykłych sklepach, u konsultantek.

ile na nie przeznaczacie np. w ciagu miesiąca?

Zależy od tego co i ile produktów się skończy w danym miesiącu. Bywa, że nie wydaję nic na kosmetyki, a są miesiące, kiedy wiele produktów naraz mi się kończy i muszę wydać fortunę. :D Ogólnie jestem maniaczką kupowania kosmetyków, szczególnie pielęgnacyjnych i muszę bardzo się powstrzymywać, żeby nie kupić kolejnej rzeczy w drogerii - dlatego staram się je omijać z daleka. :D

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#5 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 10:23

sporo mam z yves roche , kupuje w drogerii albo zamawiam przez neta.

szampon w aptece lub zwyklym niesieciowym sklepie , lakiery do paznokci tez w sklepie drogeryjno-chemicznym.

czasem zagladam do natury i tam cos kupie ,ale nie chodze po cos konkretnego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#6 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 27 wrzesień 2014 - 12:06

z yves roche

u nas nie ma:( tak samo Natura:(

iec w rosmanie i mam swoj drogeryjny sklep z kosmetykami

czasem przez neta jakis olejek albo ziolowa farbe do wlosow jak teraz a no i u kolezanki z avon czasem 

niedawno sie dowiedzialam ze jest u nas Hebe musze sie przejsc

Użytkownik Sajuri edytował ten post 27 wrzesień 2014 - 12:07

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#7 tylkomorze

tylkomorze
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 02 październik 2014 - 10:17

Głównie w Rossmanie;-)

"Głupstwo jest wielkie jak morze, wszystko w sobie pomieści"  - Bolesław Prus

#8 everetta

everetta
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 październik 2014 - 18:41

Ja też kupuję najczęściej w Rossmanie, a to czego nie mogę tam znaleźć kupuję przez internet.

#9 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 08 październik 2014 - 13:03

Zależy... Czasem jest to allegro, czasem sklep a czasem drogeria, zależy co potrzebuje i na kiedy :D

#10 monika088

monika088
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 02 luty 2015 - 10:47

Głównie w Rossmannie, czasem w Hebe w marketach lub przez internet.

#11 nimfa

nimfa
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 14 luty 2015 - 19:09

A ja na allegro i u kosmetologa. W te z Rossmana nie wierze.

#12 supercaro

supercaro
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 luty 2015 - 13:56

Bardzo polubiłam polskie marki kosmetyczne i albo poluję na nie w drogeriach, albo wybieram się do ich markowych sklepów. Ostatnio zdarza mi się także zamawiać kosmetyki przez Internet. Zazwyczaj zbieram zamówienie od kilku osób, przez co dostawa wychodzi znacznie taniej.

#13 sama solo

sama solo
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2015 - 14:47

ja swoje ulubione kremy sensilis kupuję w aptece. Poza tym robię zakupy w hebe i rossmanie. Na kosmetyki wydaję ok. 120-200zł miesięcznie - zależy co mi się kończy, czego brakuje. Są miesiące, że nie kupuję nic, bo wszystko mam, a są takie, że kończy się wszystko od pasty na fluidzie skończyszwy

#14 supercaro

supercaro
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 26 luty 2015 - 19:33

Ja mam blisko Naturę więć zazwyczaj chadzam właśnie do niej. A wydawana w miesiącu kwota to już zależy od tego co mi się właśnie kończy

#15 Ada26

Ada26
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 31 marzec 2015 - 17:02

Moja znajoma wiem że zamawia ze sklepu /reklama/. Ona ma swój salon i z tego co wiem jest bardzo zadowolona. Ostatnio wspominała, że kupiła fortki i lampy. Ceny mają bardzo korzystne także myślę że warto sprawdzić :-)

Użytkownik Olenka edytował ten post 31 marzec 2015 - 22:24

#16 Maona

Maona
  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:21

Odkąd przestawiłam się na kosmetyki naturalne z drogeryjnych to głównie z sklepach internetowych. A wtedy kupuję dużo i z zapasem, żeby nie płacić kilka razy za przesyłką, dlatego taka paka może być i za 200 zł.

He who asks is a fool for five minutes, but he who does not ask remains a fool forever.

#17 Jufka

Jufka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 15:41

Głównie w internecie, bo jest większy wybór i niższa cena, a miesięcznie no cóż nawet kilkaset złotych wychodzi ;) Staram się raz na jakiś czas odkrywać coś nowego np. teraz zinteresował mnie bardzo krem ze śluzem z ślimaka - ...

#18 ulanka

ulanka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 12:12

mialyscie moze taki przypadek ze w jakiejs drogerii na allegro zamowilyscie kosmetyki ktore okazały sie podróbkami mimo ze cena na allegro a np. w rossmanie nieznacznie sie roznila???

#19 milla77

milla77
  • Użytkownik
  • 212 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 07:44

Ja nie zamawiam kosmetyków na allegro :) przynajmniej do tej pory jakoś się nie przekonałam, kupuję w drogerii a ostatnio coraz częściej w aptece (mój ulubiony krem oeparol)

#20 czytelniczadusza

czytelniczadusza
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:01

w drogeriach stacjonarnych, internetowych albo na allegro czy /..../ - to wszystko zalezy od tego, czego akurat szukam. superpharma ma dobre promocje z tym, ze nie zawsze chce mi sie tam stac w gigantycznej kolejce i wtedy wole zamowic przez neta :-)