Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Mniej znaczy więcej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 02 maj 2014 - 12:54

Ja się przekonałam ile niepotrzebnych rzeczy mam jakieś dwa lata temu przy remoncie. Zdecydowanie liczba rzeczy mi się zmniejszyła bardzo, bardzo. Więc jakby teraz przyszło do pakowania to myślę, że kilka kartonów na spokojnie wystarczy ;)

 

Punkt 7, to chyba mogę podpiąć pod siebie. Ostatnio wynajduję co najtańsze, a to co zostaje idzie na oszczędnościowe konto tym samym zawsze tworzy się jakaś sumka na wakacje, czy chociażby na wyjazdy weekendowe.


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#22 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 05 maj 2014 - 14:27


jak będziesz miała ograniczone możliwości "pakowawcze", to i pozbywanie sie głupot i innych pierdół szybciej pójdzie.

Dokładnie! Przy każdej przeprowadzce pozbywałam się rzeczy, które wcześniej nie wiedzieć czemu wydawały mi się absolutnie niezbędne, a teraz przez ten rok z kawałkiem uczę się takich przedmiotów pozbywać - z całkiem niezłym skutkiem. Tylko ciuchów, których wiem, że już nigdy nie założę mam nadmiar :P Plusem kawalerek jest właśnie to, że na zbieractwo zwyczajnie nie ma warunków. I całe szczęście :lol:



#23 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 09:25

Umiar wskazany jest właściwie we wszystkim.W ubiorze i makijażu,w wydawaniu pieniędzy i urządzaniu mieszkania,w jedzeniu i piciu.I jeszcze wiele innych rzeczy by się znalazło,w których dobrze mieć umiar. :mrgreen:  



#24 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 12:23

U mnie minimalizm jak i w lodówce,tak i w ubiorze i wyposażeniu wnętrz.Żadnych bibelotów,zagracania.Luz i przestrzeń.



#25 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 160 postów

Napisano 26 styczeń 2022 - 10:34

Też jestem zwolenniczką minimalizmu, nie lubię zbyt dużej, czy błyszczącej biżuterii, ubrania mam raczej w stonowanych kolorach, bez wzorów.



#26 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 10 marzec 2022 - 09:47

Prawda, zwłaszcza, że można przyjmować rzeczy używane:)



#27 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 11 maj 2022 - 10:41

To prawda, jak chodzi o redukcję szafy to po prostu czasem należy zamknąć oczy i pozbyć się sentymentów:)







Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych