Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Instynkt macierzynski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#41 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 15 wrzesień 2008 - 05:52

netka2, a jakies wstepne plany z partnerem juz sa?
Ja wczoraj na zakupach pokazalam miskowi wozek. Mowie zobacz ten jest ladny a on, ze ten drugi...pozniej zobacz jaka wanienka malutka, jaki nocnik <hepi1></span> a on na to, no niedlugo to ci naprawde bede musial dzieciaka zmajstrowac :-P ;-)
Na razie juz go niczym nie drecze. wczoraj uzylam argumentow, zwiazanych z tym, ze jest w koncu ode mnie starszy... :-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#42 netka2

netka2
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 15 wrzesień 2008 - 07:41

Jakieś plany są... Sami w żartach mówimy "choc zrobimy dziecko " :P Moj ma już 29 lat więć pragnie tego tak ja ja. No ale ślub dopiero za jakieś 2 latka ...
Dołączona grafika
" Tylko Miłość jest sensem istnienia..."

#43 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 15 wrzesień 2008 - 11:14

a on na to, no niedlugo to ci naprawde bede musial dzieciaka zmajstrowac :-P ;-)

Madziunia, to trzymam kciuki, żeby to nie były puste słowa :!:

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#44 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 02:34

Z mojej strony to będzie chamskie, prymitywne fuu i w ogóle, nie dzieci, ale sama ciąża i poród wydają mi się obrzydliwe. Jeśli miałabym się związać z mężczyzną, który chciałby dziecko oczywiście będziemy mieć, ale zaadoptujemy. Nie wiem dlaczego, ale jakoś zawsze miałam takie podejście do sprawy, znam siebie i wątpię, że to się zmieni ..

#45 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4549 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 07:48

sama ciąża i poród wydają mi się obrzydliwe

nie rozumię ciebie, bo nosić dziecko pod sercem to najpiękniejszy cud. Nie ma większej więzi niż matki z dzieckiem.
Jestem w Peru...

#46 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 10:48

a u mnie o dziwno ROSNIE...

i mozliwe ze juz niedlugo bede musiala go podlewac bardziej intensywanie;/
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#47 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:07

sama ciąża i poród wydają mi się obrzydliwe

nie rozumię ciebie, bo nosić dziecko pod sercem to najpiękniejszy cud. Nie ma większej więzi niż matki z dzieckiem.

No właśnie niby tak, a jednak ja uważam zupełnie inaczej. Ale to oczywiście nie ma żadnego związku z tym, że jeśli patrzę na kobietę w ciąży to mam jakieś negatywne odczucia nic z tych rzeczy.

#48 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:57

Jacqueline, zaczekaj aż będziesz w ciąży :mrgreen: kiedy poczujesz poruszające się maleństwo nie będziesz umiała wyobrazić sobie czegoś piękniejszego...
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#49 Pianka

Pianka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 16 wrzesień 2008 - 23:07

piękne jest wtedy kiedy je usłyszysz.... tego sie nie da opisać...

#50 inwersja

inwersja
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 11:17

Osobiście jakbym zaszłą w ciąże to załamałabym się całkiem. Pomijam już fakt, że nie mielibyśmy z chłopakiem gdzie mieszkać (teraz wynajmujemy pokoik mały, ale z dzieckiem nikt nie trzymałby nas w pokoju, w mieszkaniu gdzie mieszkają inni współlokatorzy). Tylko, że nawet jeśli mielibyśmy gdzie mieszkać nie skakałabym z radości. Ja zwyczajnie nie nadaję się na matkę. Nie wiem czy któraś czytała książkę lub oglądała film "Godziny". Ja jestem jak ta Laura Brown z powieści.

#51 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 19:41

a ja bardzo pragnę dziecka i im dłużej jestem z B. tym bardziej nie mogę się doczekać chwili kiedy już spokojnie będziemy mogli się zdecydować. uważam, że macierzyństwo to najpiękniejsze co może spotkać kobietę zaraz po wielkiej miłości ;-)

Jacqueline, cóż Twoje podejście... dla mnie, przepraszam, że tak to napiszę... jest nienormalne. Rozumie, że można nie chcieć dziecka, bo nie, ale żeby się brzydzić ciąży... <bezradny></span>
Dołączona grafika

#52 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 19:49

Ja zwyczajnie nie nadaję się na matkę.

kiedys tez tak uważałam , ze nigdy dzieci , nie rozumiałam dlaczego ludzie sie tak rozczulaja nad niemowlakami , a teraz z wiekeim postnowłam ze chce miec dzieci klkoro ale nadal nie rozumie co tak ludzi roztkliwia w niemowlakach :mrgreen: u mnie usmiech na twarzy wywoluja takie dzieciaki 2-4 lata ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#53 inwersja

inwersja
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 20:39

Nie czuję się kobietą, a co dopiero matką. I nie chodzi mi o to, że bym sobie nie poradziła, czy nie umiałabym zająć się, bo z takimi umiejętnościami nikt się nie rodzi, każdy tego się uczy. Raczej o to, że psychicznie cierpiałabym. Musiałabym na siłę wtłoczyć się w jakąś rolę, grać i udawać, że ja to ja. "Ona została uwięziona tu na zawsze, upozowana na żonę."

#54 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 21:00

u mnie pojawia się ten instynkt, uwielbiam dzieci :D na pewno chciałabym je mieć.
dzieciom koleżanek zawsze matkuję :D i myślę że wtedy pojawia się ten instynkt, kiedy one się przytulają, chcą na ręce... uwielbiam to uczucie.
i wszystkie mnie uwielbiają :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas

#55 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 21:28

u mnie pojawia się ten instynkt, uwielbiam dzieci

u mnie pomalutku chyba tez :lol:
jak do niedawna nie myślałam o dziecku tak teraz myślę że za 2-3 latka bardzo bym chciała zostać mamą :mrgreen:
coś za dużo ostatnio dzieci mnie otacza, albo sie starzeje :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#56 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 21:56

u mnie pojawia się ten instynkt

u mnie chyba też ;-)
i to w niektórych momentach dość silny :P

gdybym miała partnera (z którym czułabym, że chcę spędzić resztę życia), miała odpowiednie warunki do tego (materialne i wszystkie inne) i wiedziała, że nie będzie to bardzo kolidować z moją szkołą i ogólnie zdobywaniem wykształcenia tooo - czasem myślę sobie, że zdecydowałabym się na dziecko nawet i już teraz :D
to chyba wynika z faktu, że zawsze byłam dzieckiem (osobą) myślącą dużo bardziej racjonalnie i dojrzale niż moi rówieśnicy... że tak powiem wyprzedzałam ich o dobre 3-4 lata :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#57 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 22:21

a ja was nie rozumiem :mrgreen: dzieci lubię, i chyba nawet z wzajemnością :mrgreen: ale żeby mieć swoje? już, teraz, zaraz? mowy nie ma :roll: :lol: mogę się dziećmi na koloniach czy innych obozach zajmować, ale mieć na co dzień? oj, to jeszcze nie mój świat ;-) i chyba nieprędko będzie ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#58 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 09:33

a ja was nie rozumiem :mrgreen:

ja też, ale Ciebie Cenionka rozumiem :mrgreen:

dzieci lubię, i chyba nawet z wzajemnością :mrgreen:

ja za dziećmi nie przepadam, z wzajemnościa of kors.. Nie rozczulają mnie, nie mam ochoty się z nimi bawić, choc opowieści Tigy o Wice są cudne i mnie rozśmieszają do łez..
Ja nie umiem do końca sprecyzować co to jest "instyknt macierzyński', jeśli to chęć posiadania dzieci, to takiego u mnie na razie wogóle nie ma. Mam mega fobię, przed posiadaniem dzieci, ale jest ona głównie związana z tym co widzę dookoła, z tym jak się zachowują ludzie, dzieci, i takie dzieci trochę starsze... Najbardziej w tym momencie ja się boję, że wychowywałabym dzieciaka w jakimś tam swoim systemie wartości, mniej lub bardziej słusznym, i nic by z tego nie wynikło.. Zwłaszcza jak patrzę na siostrę, którą rodzice wychowywali tak samo jak mnie, a jest taka "inna" :cry: I przez tą obawę nie dopuszczam do siebie myśli o posiadaniu dzieci, przez najbliższe kilka lat :->
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#59 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 10:06

ja za dziećmi nie przepadam, z wzajemnościa of kors.. Nie rozczulają mnie, nie mam ochoty się z nimi bawić,

mam takie same odczucia... <bezradny></span>

Mam mega fobię, przed posiadaniem dzieci,

u mnie może to nie fobia, ale zdecydowanie potrafię powiedzieć, że z pewnością, NIE CHCE mieć dzieci, może z czasem mój pogląd się zmieni, ale póki co, odpowiada mi moje obecne życie, i nie potrafię sobie wyobrazić, że miałabym je zmieniać i ustawiać "pod dziecko", tzn. że moje życie będzie podporządkowane obiadkom, pieluchom itd itd..
pewnie forumowe mamusie, pomyślą że to egoistyczne podejście, ale wole to niż zrobić sobie dziecko, i go nie kochać, czy nie chcieć się nim zajmować :oops:

#60 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2490 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 10:12

pewnie forumowe mamusie, pomyślą że to egoistyczne podejście, ale wole to niż zrobić sobie dziecko, i go nie kochać, czy nie chcieć się nim zajmować :oops:

młoda myślę, a w zasadzie jestem przekonana, że gdybyś je miała kochała byś je nad życie i z miłą chęcią się nim zajmowała i ustawiała wszystko pod nie. Kobiety (normalne) się naprawdę zmieniają o 180 stopni kiedy urodzą dziecko ( wiem na podstawie moich dobrych koleżanek)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas