Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#441 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 09 kwietnia 2010 - 12:02

WweronikaA, mi się podobają najbardziej te czerwono-czarne cudne są ale i te 1 mi w oko wpadły, pozostałe też niczego sobie :mrgreen:
Też ostatnio kupiłam od koleżanki kilka kolczyków ręcznie robionych, nie ma to jak zdolne koleżanki :mrgreen:
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#442 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 13:52

Dziś na poprawę humoru,kupiłam sobie srebrną,gładką obrączkę na kciuka.Niestety poprzednią zgubiłam.Właśnie coś w tym stylu,uwaga chwalę się :-D.
Tylko moja jest ciut cieńsza.

#443 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 14:00

viola super!! uwielbiam obrączki :mrgreen: i w dodatku na kciuku!!! :mrgreen: :mrgreen:
szczęście ma smak truskawek :D :D

#444 omega

omega
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 22:38

A słyszałyście o nausznicach? co o nich sądzicie?
Ja chcę sobie wlasnie sprawić ale niegdzie nie moge znaleźć. Nie wiecie gdzie można je dostać?? :)
a do gwiazd za daleko stąd...

#445 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 06:30

A słyszałyście o nausznicach?

to taki jakby pierścionek na ucho połączony z łańcuszkiem? <hmm></span>
jeśli tak to widziałam kiedyś coś takiego i niestety mnie osobiście się to nie podoba <bezradny></span> kojarzy mi się, nie wiem dlaczego, ze stylem gotyckim - a to niestety zupełnie nie mój styl :)
ale jak wiadomo dobór biżuterii jest kwestią gustu :D

a może pokaż kilka zdjęć takich nausznic, które Ci się podobają :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#446 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 06:46

kojarzy mi się, nie wiem dlaczego, ze stylem gotyckim


mi też, z taką typową metalówą. Kompletnie nie moje klimaty. A ta biżuteria wydaje się byc taka niechlujna, nie wiem dlaczego <bezradny></span>
Ale chętnie zobaczę, czy jest to to, o czym myślę :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#447 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 07:51

viola fajna obraczka podoba mi sie , taka delikatna

201407101662.png


#448 xara

xara
  • Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 08:01

Nausznice

Dlaczego nie?Mnie sie to podoba.Niewszystkie sa takie w stylu rockowym.
Zyc szczesliwie ,kochac mocno i...umierac mlodo
Dołączona grafika

#449 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:00

ja znalazłam parę zdjęc ;-) i powiem tak: Te ze zwisający łańcuszkiem są bleee, i wogóle raczej niewygodne, miałam raz coś takiego, ale zginęło po niedługim czasie, bo ciągle przy czesaniu zahaczałam szczotką.. Ale już te na całe ucho (zwłaszcza coś jak ten na ostatnim obrazku) bardzo mi sie podobają... Nawet nie wiem czy się nie porozglądam za takim ;-) Z drugiej strony, ja przy mojej ilości kolczyków musiałabym jakąś roszadę zrobić... bo nie wszystkie by się dało wtedy nosić :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#450 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:00

Nausznice

Jakoś mi się taka biżuteria nie widzi.Za mało subtelna i kobieca.Chociaż nie którym może się podobać.

#451 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:14

LadyNefretete, to ostatnie coś jeszcze by uszło, ale generalnie mało kobiece i nie podoba mi się :-P

#452 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 09:31

LadyNefretete mnie tez nie bardzo sie podobają tego typu ozdobniki.Zależy co komu pasuje, to ostatnie ujdzie w tłumie... :lol:
Dołączona grafika

#453 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 17:45

to ostatnie coś jeszcze by uszło

zgadzam się, że to ostatnie wygląda najlepiej z zaprezentowanych bo nie ma tego okropnego łańcuszka :D i fajny motyw posiada - takich jakby skręconych łodyżek rośliny :D

okropne to z pajęczyną - zupełnie nie kobiece wg mnie <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#454 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 11:20

tak, tak nausznice to cos co Tygryski takie jak ja lubia najbardziej!!! TA OSTATNIA.... OCHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#455 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 17:26

nie podoba mi sie to , mało kobiece to jest , wole cos subtelniejszego.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#456 ESMERALDA

ESMERALDA
  • Użytkownik
  • 549 postów

Napisano 23 kwietnia 2010 - 17:38

Nausznice



Mi się podoba ten rodzaj biżuterii , szczególnie na ostatnim zdjęciu , fajny motyw , takie zawijaski :-D

#457 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 09:17

ojjj.... nie podoba mi się to w ogóle :roll:

tak tandetnie to wygląda...

#458 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 10:09

Ostatnie zdjęcie ciekawie wygląda, ale ja bym nie chciała takiego <bezradny></span> \
Nie podobuje mi sie :-P

#459 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 19:00

oj nie, nie podoba mi się to i nigdy nic takiego bym sobie nie sprawiła.

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#460 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 17:25

Moje nowe kolczyki,co o nich sądzicie?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych