no to jeszcze bardziej jestem w nim zakochanaOczko w środku jest fioletowe a bo bokach białe
Biżuteria
#401
Napisano 11 marca 2010 - 20:30
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#402
Napisano 12 marca 2010 - 15:27
lubię kolor fioletowy - więc super
i tego typu oczka w biżuterii podobają mi się
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#404
Napisano 12 marca 2010 - 20:36
29 zł, nie wiem czy to drogo czy tanio, ale nie mogłam się pohamowaćmoge zapytac ile kosztował
#405
Napisano 12 marca 2010 - 20:42
mysle ze jest wart swojeje ceny29 zł, nie wiem czy to drogo czy tanio
ja nie przepadam za pierscionkami ale ten to bym nosiła
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#407
Napisano 22 marca 2010 - 17:02
#409
Napisano 22 marca 2010 - 17:30
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#410
Napisano 22 marca 2010 - 18:12
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#411
Napisano 22 marca 2010 - 18:45
#412
Napisano 22 marca 2010 - 18:49
Takie radosne na powitanie wiosny...
#413
Napisano 22 marca 2010 - 18:59
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#414
Napisano 22 marca 2010 - 19:52
#415
Napisano 22 marca 2010 - 20:23
te pierwsze mają śliczne srebrne listki
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#417
Napisano 23 marca 2010 - 09:30
śliczny, delikatny, lubię takie przywieszki dłuższe przy łańcuszkach
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#418
Napisano 23 marca 2010 - 09:31
#419
Napisano 23 marca 2010 - 09:34
ale oddzielnie nosić.Nigdy razem,bo moim zdaniem wygląda to obciachowo
viola a czemuż to niby miał być obciach? po to są kopleciki robione żeby je nosić razem...
ja bym powiedziała że właśnie noszenie kolczyków z jednego kompletu a np wisiorka z innego brzydko wygląda
#420
Napisano 23 marca 2010 - 09:39
Chodzi mi o to,że albo kolczyki,albo wisiorek.Jak danego dnia wkładam kolczyki to już bez żadnego wisiorka i odwrotnie.To miałam na myśli.Jakoś nie lubię noszenia takich kompletów(kiedyś to było modne ,jak pamiętam).Wolę to rozdzielić.No ,ale każdy ma swój gust,no nie?ja bym powiedziała że właśnie noszenie kolczyków z jednego kompletu a np wisiorka z innego brzydko wygląda
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















