Biżuteria
#381
Napisano 05 marca 2010 - 20:35
#382
Napisano 05 marca 2010 - 20:37
ja jedynie coś tego typu dopuszczam
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#383
Napisano 05 marca 2010 - 20:53
anka1705 takie bransoletki wydają mi się odrobinę tandetne. To co wrzucił A.C.Junior mi się nie podoba.
W najbliższym czasie zamierzam sobie sprawić taką kolekcję. Jeszcze zastanawiam się nad nieśmiertelnikiem
#384
Napisano 05 marca 2010 - 20:58
ja mam inne poczucie tandetyanka1705 takie bransoletki wydają mi się odrobinę tandetne
takie bransoletki świadczą o pomocy jakiejś fundacji np..
co do tego twojego wrzutu to ew ta piąta
[ Dodano: 2010-03-05, 21:00 ]
co do nieśmiertelników, one mi się podobają
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#386
Napisano 05 marca 2010 - 21:31
dużo moich kumpli takie nosikieł na rzemieniu
Alexx z twojej wrzuty u faceta to 3 by mi się widziało
#387
Napisano 05 marca 2010 - 21:33
A.C.Junior, bransoletka nr 2 jedynie.
1 absolutnie odpada.
Sa okco do nieśmiertelników, one mi się podobają
Zgadzan sie z JunioremNieciekawy napis.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#388
Napisano 05 marca 2010 - 22:02
takie bransoletki świadczą o pomocy jakiejś fundacji np..
A ja się takim czymś afiszować nie muszę
co do nieśmiertelników, one mi się podobają
Obrazek
Jak dla mnie nieśmiertelnik powinien spełniać swoją prawowitą funkcję. Jedynie najważniejsze informacje o mojej osobie powinny się na nim znaleźć, a nie żadne teksty czy obrazki.
Poza tym biżuteria powinna być dopasowana do stroju. Nie wyobrażam sobie nosić jakiejkolwiek bransoletki do np. garnituru. Korzystając z sytuacji: co sądzicie o koszulach z mankietami zapinanymi na spinki? Co sądzicie o spinkach ze zdjęć?
#389
Napisano 05 marca 2010 - 22:15
i nikt ci nie każe, ale powinieneś wiedzieć co znaczą te bransoletki, niektórzy noszą je dla szpanu, dla innych jest to sposób na zwrócenie uwagi na jakiś problem, np. w przypadku różowej bransoletkiA ja się takim czymś afiszować nie muszę
podstawowe kolory - te najczęsciej spotykane:
Różowa - walka z rakiem piersi
Biało - czarna - wykopmy rasizm ze stadionów
Żółta - solidaryzuję się z chorymi na raka
Biała - z biednymi tego świata
Niebieska - z ofiarami tsunami
Szara - z dziećmi ulicy
Błękitna - jestem z pokolenia JP2
spinki odrobinę kojarzą mi się ze staromodnością, ale co za tym idzie - z klasą. jako że jestem minimalistką jeżeli chodzi o biżuterię - właściwie do gustu przypadły mi tylko 3-cie, ale jak i każdy rodzaj biżuterii, dobiera się je do garniaka, żeby ładnie komponowały się z całością,
a jeszcze a propos nieśmiertelnika - nie lubię, kojarzą mi sięz osobami chorymi, umieszczającymi na nich informacje np. o cukrzycy czy innych nadciśnieniach ... dla mnie to nie jest element biżuterii, ale miejsce na informacje od nas. nie skreślam nieśmiertelników z jakimiś tam przysłowiami czy innymi cytatami, ale wtedy nie miałabym potrzeby wystawiania tego na widok publiczny. nieśmiertelnik jest dla mnie, ewentualnie żeby przekazać innym ważne informacje o mnie.
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#390
Napisano 06 marca 2010 - 09:17
uwielbiam jak facet ma koszulę na spinkico sądzicie o koszulach z mankietami zapinanymi na spinki
oprócz tych niebieskich (z racji na kolorCo sądzicie o spinkach ze zdjęć?
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#391
Napisano 06 marca 2010 - 10:02
a byłeś w wojsku że się tak zapytam?Poza tym, to chyba domena czarnych amerykanów, oraz żołnierzy....
Takie to na siłe.
mój chłopak ma nieśmiertelnik właśnie z wojska, dla niego to miła pamiątka i rzecz o dużej wartości sentymentalnej
dostałam od niego jedną blaszkę w dowód miłości i często ją noszę a on nosi drugą :->
#392
Napisano 06 marca 2010 - 10:51
#393
Napisano 06 marca 2010 - 12:02
zgadzam się, ale nie pokazywałam napisu tylko blaszkę samą w sobienieciekawy napis
Jeśli chodzi o spinki do mankietów, podobają mi się są bardzo eleganckie
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#394
Napisano 06 marca 2010 - 12:10
#395
Napisano 06 marca 2010 - 18:20
#397
Napisano 11 marca 2010 - 19:10
jest sliczny , taki nie przesadzony , jest uroczy , bardzo mi sie podoba , jaki ma kolor kamieniataki pierścioneczek
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#398
Napisano 11 marca 2010 - 19:13
#399
Napisano 11 marca 2010 - 19:15
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#400
Napisano 11 marca 2010 - 19:49
Oczko w środku jest fioletowe a bo bokach białejaki ma kolor kamienia
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













