Biżuteria
#461
Napisano 04 czerwca 2010 - 19:21
#462
Napisano 04 czerwca 2010 - 19:54
Bo jak małe to takie sobie nie lubię małych kolczyków, a jak duże takie wielkie koła to naprawdę super eleganckie i te żłobienia sprawiają, że nie są takie zwyczajne
#463
Napisano 05 czerwca 2010 - 09:42
może gdyby były gładkie bardziej przypadłyby mi do gustu
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#464
Napisano 05 czerwca 2010 - 12:39
Są średniej wielkości,większych w tym fasonie nie widziałam.I jakie są duże? Bo na tym zdjęciu trudno stwierdzić cokolwiek
dziękuję,mnie także się mocno podobają.Mam już 3 pary kolczyków w kształcie koła.viola bardzo fajne
#465
Napisano 13 czerwca 2010 - 16:49
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#466
Napisano 17 czerwca 2010 - 12:52
Ps.gama kolorystyczna jest bardzo duża.Ja kupiłam takie coś na stoisku ze srebrem,ale widzę,że ten co wstawiłam jest prawie identyczny.
#468
Napisano 17 czerwca 2010 - 13:18
Fajnie to wygląda.
Próbuj coś tworzyć
#469
Napisano 17 czerwca 2010 - 13:20
Może coś stworzę,ale skromnego,gdyż jeden taki koralik(srebrna obwódka) kosztuje 14 zł.Próbuj coś tworzyć
#470
Napisano 17 czerwca 2010 - 13:29
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#471
Napisano 17 czerwca 2010 - 13:46
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#472
Napisano 17 czerwca 2010 - 13:46
Ale pomysł dobry, skoro masz natchnienie to działaj, czasem sobie coś wymyślimy czego nie ma w sklepach, a można zrobić samemu ja są chęci i fundusz
ładne koraliki bo nie takie jednolite
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#473
Napisano 17 czerwca 2010 - 14:24
rzemyk mam nie za gruby,całość wygląda delikatnie.Jakoś nie bardzo mi się widzi połączenie tego z rzemykiem
#474
Napisano 17 czerwca 2010 - 16:29
a nie ładniej wyglądałby na srebrnym cienkim łańcuszku?
ogólnie koraliczek bardzo ładny - ma śliczną kolorystykę, uwielbiam fiolety
fakt, że aby stworzyć z nich bransoletkę czy jakiś ładny naszyjnik trzeba by się ciut wykosztować ale przynajmniej byłaby niepowtarzalna
a może znajdziesz stoisko z tańszymi koraliczkami, po prostu nie koniecznie srebrnymi?
jak stworzysz jakieś dzieło to pochwal się nam tutaj
czekam z niecierpliwością
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#475
Napisano 18 czerwca 2010 - 17:29
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#476
Napisano 21 lipca 2010 - 10:18
#477
Napisano 21 lipca 2010 - 10:51
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#478
Napisano 07 września 2010 - 16:34
[ Dodano: 2010-09-07, 17:37 ]
i jeszcze
[ Dodano: 2010-09-07, 17:40 ]
Z kolczyków najbardziej lubie te u samej góry oraz te czerwone , 5 foto od dołu.
Mam jeszcze srebne koła.
Z branzoletek zaś najbardziej lubie takie z zawieszkami.
#479
Napisano 07 września 2010 - 16:40
Kółka z drewna fajne, plus za kolor- a poza tym ostatnio taka biżu przypadła mi do gustu. Te pod spodem kólka też fajne ze względu na to, że nie są malutkie. Ten taki wisior długi z wieloma duperelkami fajny, choć bardziej ten długi zwis podobałby się w kolczykach. Bransoletka też mi się podoba, ładne ma te kamyczki, kolor taż niczego sobie.
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#480
Napisano 07 września 2010 - 16:47
A te opisane, że ich nie lubisz ... nie dziwię się
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














