Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#461 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 19:21

viola, a zwyczajnie kółeczka, jakoś w ogóle mnie nie przyciągają ;) to srebro? I jakie są duże? Bo na tym zdjęciu trudno stwierdzić cokolwiek <bezradny></span>

#462 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 04 czerwca 2010 - 19:54

No właśnie viola duże są czy małe?
Bo jak małe to takie sobie nie lubię małych kolczyków, a jak duże takie wielkie koła to naprawdę super eleganckie i te żłobienia sprawiają, że nie są takie zwyczajne ;-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#463 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 09:42

niezbyt mi się podobają ale ja nigdy nie przepadałam za takimi srebrnymi kołami <bezradny></span>
może gdyby były gładkie bardziej przypadłyby mi do gustu <bezradny></span>

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#464 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 12:39

I jakie są duże? Bo na tym zdjęciu trudno stwierdzić cokolwiek

Są średniej wielkości,większych w tym fasonie nie widziałam.

viola bardzo fajne

dziękuję,mnie także się mocno podobają.Mam już 3 pary kolczyków w kształcie koła.

#465 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 16:49

takie klasyczne , fajne bo do wielu ubran pasuja.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#466 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 12:52

Dziewczyny,kupiłam sobie wczoraj taki koralik i noszę go na rzemyku,na szyi.Fajnie się prezentuje.Zamierzam sobie dokupić jeszcze parę takich koralików i samej stworzyć bransoletkę lub naszyjnik.Co myślicie o tego typu biżuterii?

Ps.gama kolorystyczna jest bardzo duża.Ja kupiłam takie coś na stoisku ze srebrem,ale widzę,że ten co wstawiłam jest prawie identyczny.

#467 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 12:59

viola fajne sa takie koraliki ;-) widzialam takie w sklepach :-D rzeczywiscie gama kolorystyczna jest duuuza, ale twoje polaczenie kolorow bardzo mi sie podoba
:-) lubie fiolety i wszelkie jego odmiany.

201407101662.png


#468 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 13:18

Świetne kolorki.
Fajnie to wygląda.
Próbuj coś tworzyć :mrgreen:

#469 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 13:20

Próbuj coś tworzyć :mrgreen:

Może coś stworzę,ale skromnego,gdyż jeden taki koralik(srebrna obwódka) kosztuje 14 zł. :roll:

#470 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 13:29

viola no ładnie to wygląda, podobają mi się kolorki. Piszesz, że nosisz koralik na rzemyku- dla mnie jednak zdecydowanie ładniej wyglądałaby bransoletka cała z tych koralików. Ale fakt, faktem, trzeba się wykosztować, bo tanie nie są.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#471 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 13:46

Jakoś nie bardzo mi się widzi połączenie tego z rzemykiem ( :shock: ) może zrób zdjęcie i wrzuć ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#472 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 13:46

viola, faktycznie sporo by cie wyniosło gdybyś chciała zrobić coś konkretnego.
Ale pomysł dobry, skoro masz natchnienie to działaj, czasem sobie coś wymyślimy czego nie ma w sklepach, a można zrobić samemu ja są chęci i fundusz :-)
ładne koraliki bo nie takie jednolite :-D
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#473 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 14:24

Stokrotne dzięki za opinie.

Jakoś nie bardzo mi się widzi połączenie tego z rzemykiem

rzemyk mam nie za gruby,całość wygląda delikatnie. ;-)

#474 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 16:29

również ciężko mi sobie wyobrazić taki delikatny koralik w połączeniu z rzemykiem <bezradny></span>
a nie ładniej wyglądałby na srebrnym cienkim łańcuszku? <hmm></span>

ogólnie koraliczek bardzo ładny - ma śliczną kolorystykę, uwielbiam fiolety :D

fakt, że aby stworzyć z nich bransoletkę czy jakiś ładny naszyjnik trzeba by się ciut wykosztować ale przynajmniej byłaby niepowtarzalna :D
a może znajdziesz stoisko z tańszymi koraliczkami, po prostu nie koniecznie srebrnymi? :D

jak stworzysz jakieś dzieło to pochwal się nam tutaj :)
czekam z niecierpliwością :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#475 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 17:29

ja tez uwazam ze lancuszek byłby lepszy. podoba mi sie ten koralik , troszke kojarzy mi sie z mlecznotruskawkowymi cukierkami.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#476 Wiola

Wiola
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 lipca 2010 - 10:18

A czy generalnie korale są modne jeszcze? Pamiętam, że jakiś czas temu był na nie szał.Widziałam takie typowe soczyste czerwone korale na wystawie w Aparcie i tak się zastanawiam, bo kobiece to są na 100%.
Dołączona grafika

#477 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 21 lipca 2010 - 10:51

Wiola, podejrzewam, że samo to że były na wystawie w aparcie świadczy o tym iż są modne :P Ja sama korali na sobie nie znoszę ale na kimś mi się podobają :)

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#478 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 07 września 2010 - 16:34

pare moich.,

[ Dodano: 2010-09-07, 17:37 ]
i jeszcze

[ Dodano: 2010-09-07, 17:40 ]
Z kolczyków najbardziej lubie te u samej góry oraz te czerwone , 5 foto od dołu.
Mam jeszcze srebne koła.
Z branzoletek zaś najbardziej lubie takie z zawieszkami.

Załączone miniatury

  • 0810 331.jpg
  • 0810 330.jpg
  • 0810 328.jpg
  • 0810 327.jpg
  • 0810 326.jpg
  • 0810 325.jpg
  • 0810 324.jpg
  • 0810 323.jpg
  • 0810 322.jpg
  • 0810 321.jpg
  • 0810 336.jpg
  • 0810 335.jpg
  • 0810 334.jpg
  • 0810 333.jpg
  • 0810 332.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#479 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 07 września 2010 - 16:40

A więc tak:
Kółka z drewna fajne, plus za kolor- a poza tym ostatnio taka biżu przypadła mi do gustu. Te pod spodem kólka też fajne ze względu na to, że nie są malutkie. Ten taki wisior długi z wieloma duperelkami fajny, choć bardziej ten długi zwis podobałby się w kolczykach. Bransoletka też mi się podoba, ładne ma te kamyczki, kolor taż niczego sobie.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#480 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 września 2010 - 16:47

Lubię takie kolczyki jak te czerwone(?) kółka i te pod nimi - nie przesadzone, a widoczne na uchu. I ten wisior 2 zdjęcia niżej też w moim guście, zresztą, miałam podobny <jezorek11></span> . Reszta jest albo przesadzona (np. kolczyki na 7 zdjęciu były by świetne bez tych dzyndzoli na dole). Na tym ostatnim zdjęciu fajna zawieszka, delikatna, ale rzucająca się w oczy, natomiast łańcuszek jest... dziwny :lol: kolczyków nie widać (oczek), ale podejrzewam, że są jak ta zawieszka - więc na oficjalne wyjścia super. I te kolczyki opisane jako"jedne z moich ulubionych" też mi się widzą, nie tylko na eleganckie wyjście, ale i na codzień ;-)

A te opisane, że ich nie lubisz ... nie dziwię się <umieraam></span> takie łyse strasznie ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych