Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#241 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 17:43

nie lubię takich bajerów ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#242 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 12 września 2009 - 15:08

bransoletka mi się bardzo podoba, niestety zawieszka wcale, bo nie lubię nosić takich rzeczy, a tym bardziej serduszek

#243 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 14 września 2009 - 15:55

a mi się to serducho bardzo podoba ;-)

#244 Pi-neska

Pi-neska
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 23 września 2009 - 15:23

Ja raczej nie noszę biżuterii, jeśli już to wolę mieć jakiś śliczny zegarek. Zakochałam się na zabój w moim zegarku który kupiłam w internecie. Znalazłam tam też kilka inspiracji jeśli chodzi o prezenty dla najbliższych:) Zauważyłam, że często mają wyprzedaże, więc można kupić coś naprawdę ładnego po okazyjnej cenie.

#245 Czarna Kotka

Czarna Kotka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 09 października 2009 - 00:08

ale, co kto lubi. Ja wolę bardziej subtelną biżuterię. Dzisiaj kupiłam sobie po prostu piękny komplet na ślub. Cudo. Jak będę miała dostęp do aparatu, to pstryknę fotkę. Łańcuszek i kolczyki. Fajne też rzeczy są jak się samemu robi, Teraz nawet w empiku można wszystkie produkty kupic taniutko, na allegro kiedys kupialm, ale nieco przesadzilam z iloscia i do tej pory placza mi się po domu koraliki.;/

#246 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 09 października 2009 - 10:26

jakiś śliczny zegarek.

no własnie marzę o jakimś ładniutkim zegareczku srebrnym ale zawsze jakoś mi kasy szkoda :-|

#247 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 31 października 2009 - 15:21

Nienawidze zegarkow i pierscionkow.Za to kocham dlugie wiszace kolczyki.Wszelkie wisiorki maga byc,ale tez rzadko. ;-)

#248 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 15:24

Ja z bizuteri nosze najczesciej czarne klasyczne korale mam w domu 2 sznury nosze je niemal do kazdej kreacji. Z kazdym ciuchem komponuja sie idealnie. Do bardziej eleganckich strojow nosze komplet bizuteri ktory dostalam od mamy. Kolczyki i wisiorek z masy perlowej. Pierscionki nosze sporadycznie zegarki to samo. Chociaz teraz mam zamiar kupic sobie nowy zegarek z bangla i duza tarcza okroopnie mi sie takie zegarki podobaja. Cos w tym style

[ Komentarz dodany przez: Donn: 2009-11-02, 16:07 ]
link zamieniłam na zdjęcie

Załączone miniatury

  • fffffhed.jpg

201407101662.png


#249 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 03 listopada 2009 - 08:59

bardzo ładny zegarek ;)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#250 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 03 listopada 2009 - 10:24

ja juz od dawna choruje na jakiś właśnie ozdobny zegarek a nie wiadomo czemu jakoś szkoda mi kasy <bezradny></span>

monia branzoleta w zegarku jest fajna :-)

#251 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 03 listopada 2009 - 14:43

ja juz od dawna choruje na jakiś właśnie ozdobny zegarek a nie wiadomo czemu jakoś szkoda mi kasy


mloda ja mam to samo. Kupiloby sie jakis fajny zegarek ale brak funduszy znam ten bol <bezradny></span> ale na allegro widzialam bardzo fajny zegarek i nie drogi bo za jedyne 30zl ten akurat ktorego wkleilam zdjecie jest z charles delona a ich zegarki do tanich nie naleza :-/

monia branzoleta w zegarku jest fajna

no nie :!: tez mi sie ta branzoleta podoba chociaz podobno to sie nie nazywa branzloeta tylko bangle tak wyczytalam na necie.

201407101662.png


#252 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 14:08

Lubie dlugie wiszace kolczyki.Takie ktore latwo rzucaja sie w oczy.Na codzien nosze wkrety,zas jesli gdzies wychodze zakladam duze kolczyki.Oto kilka ,ktore wpadly mi w oko.

#253 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 14:13

monia66, uwielbiam takie zegarki, ten który wkleiłaś jest piękny, bardzo elegancki, chciałabym taki dostać :-)
viola, ja tez bardzo lubię duże, wiszące kolczyki, ale w troszkę innym typie niż te, które wkleiłaś, aczkolwiek ostatnie są b. ładne ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#254 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 14:20

viola, 1 i 2 kolczyki są bajeczne :) uwielbiam takie :)

#255 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 15:47

Viola pierwsze kolczyki gdyby miały normalne zapiecia byłyby idealne ;-), drigie moga byc , trzecie- odpada kolor , czwarte troszke tego za duzo , ale sa sliczne , takie do eleganckiej kreacji by pasowały.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#256 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 16:02

viola, pierwsze i drugie są piękne, długie, wpadają w oko ale z klasą :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2009-12-22, 16:11 ]
A oto moje 'torebki'
dostałam dziś w paczce na wigilii klasowej,
w sam raz na jakieś lepsze okazje :-P
na szczęscie nie są cięzkie :mrgreen:

Załączone miniatury

  • kolczyki.jpg
  • kolczyki2-vert.jpg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#257 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 16:21

moje 'torebki'

super sa takie orginalne , choc wolałabym aby ten łancuszek był jasniejszy ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#258 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 16:24

Majorka,niespotykane te kolczyki,ciekawe,ladnie sie blyszcza.Poprostu orginalne.Podobaja mi sie i dobrze,ze nie sa ciezkie.

#259 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 17:13

choc wolałabym aby ten łancuszek był jasniejszy

no właśnie było by lepiej, tak to za bardzo sie odróżnia od reszty <bezradny></span>

chciałam zrobic fotę bardziej z bliska ale wychodziły rozmazane :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#260 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 17:45

A mi sie nie podobaja, nie lubie kolczykow w ksztaltach np.torebek, butow, krzyzy itp
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych