Biżuteria
#241
Napisano 30 sierpnia 2009 - 17:43
#242
Guest_niki_*
Napisano 12 września 2009 - 15:08
#243
Napisano 14 września 2009 - 15:55
#244
Napisano 23 września 2009 - 15:23
#245
Napisano 09 października 2009 - 00:08
#246
Napisano 09 października 2009 - 10:26
no własnie marzę o jakimś ładniutkim zegareczku srebrnym ale zawsze jakoś mi kasy szkodajakiś śliczny zegarek.
#247
Napisano 31 października 2009 - 15:21
#248
Napisano 02 listopada 2009 - 15:24
[ Komentarz dodany przez: Donn: 2009-11-02, 16:07 ]
link zamieniłam na zdjęcie
#249
Napisano 03 listopada 2009 - 08:59
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#250
Napisano 03 listopada 2009 - 10:24
monia branzoleta w zegarku jest fajna
#251
Napisano 03 listopada 2009 - 14:43
ja juz od dawna choruje na jakiś właśnie ozdobny zegarek a nie wiadomo czemu jakoś szkoda mi kasy
mloda ja mam to samo. Kupiloby sie jakis fajny zegarek ale brak funduszy znam ten bol
no niemonia branzoleta w zegarku jest fajna
#252
Napisano 22 grudnia 2009 - 14:08
#254
Napisano 22 grudnia 2009 - 14:20
#255
Napisano 22 grudnia 2009 - 15:47
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#256
Napisano 22 grudnia 2009 - 16:02
[ Dodano: 2009-12-22, 16:11 ]
A oto moje 'torebki'
dostałam dziś w paczce na wigilii klasowej,
w sam raz na jakieś lepsze okazje
na szczęscie nie są cięzkie
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#257
Napisano 22 grudnia 2009 - 16:21
super sa takie orginalne , choc wolałabym aby ten łancuszek był jasniejszymoje 'torebki'
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#258
Napisano 22 grudnia 2009 - 16:24
#259
Napisano 22 grudnia 2009 - 17:13
no właśnie było by lepiej, tak to za bardzo sie odróżnia od resztychoc wolałabym aby ten łancuszek był jasniejszy
chciałam zrobic fotę bardziej z bliska ale wychodziły rozmazane
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#260
Napisano 22 grudnia 2009 - 17:45
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















