Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#281 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 20 stycznia 2010 - 20:47

LadyNefretete, generalnie nie lubię takich pierścionków, ale... tak sobie myślę, że na imprezę do jakiejś super kiecki mogłabym któreś założyć ;-) bardzo oryginalne.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#282 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 08:29

Jak dla mnie to żaden pierścionek i elementem biżuterii bym go nie nazwała. Jestem ciekawa, jak się nosi coś takiego :lol: Przecież to pewnie sie na palcu nie trzyma dobrze.

#283 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 11:33

Mi z pierscionkow ktore wrzucilas podoba sie tylko 3 i tylko ten ewentualnie moglabym sie pokusic i zalozyc na palec. Reszta niestety odpada tez jakos do mnie nie przemawiaja nie moja bajka <bezradny></span>

201407101662.png


#284 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 14:43

ja wczoraj sobie kupiłam jeszcze 3 pary kolczyków :-D OStatnio mam fioła na punkcie takich plecionych z kolorową nitką :mrgreen:
wszystkie są dość duże, maja po 10 cm, ale ja uwielbiam takie wielgachne kolczyki :mrgreen:

Załączone miniatury

  • Zdjęcie552.jpg
  • Zdjęcie553.jpg
  • Zdjęcie555.jpg

"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#285 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 14:47

Widzialam ostatnio dziewczyne z takimi kolczykami. Ladne te kolczyki podobaja mi sie tylko wolalabym w innych kolorach np. jakas zielen z fioletem przeplatana. Trzeba miec tez buzie do takicvh kolczykow bo nie do kazdej twarzy beda te kolczyki pasowac. Sa na pewno inne od tych ktore znam. Trzecie kolczyki jakos do mnie nie przemowily <bezradny></span>

201407101662.png


#286 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 14:57

LadyNefretete, przepiękne!! :D
2 pierwsze pary kolczyków znam bo moja przyjaciółka ma takie tylko, że w kolorach o ile dobrze pamiętam fioletowo-żółtych bądź zielonych (nie pamiętam dobrze)
wyglądają przecudnie :)
ale te Twoje też mają ciekawą kolorystykę - choć nie tak wiosenną ;-) sam kształt tych kolczyków bardzo mi się podobają :D

natomiast ostatnie widzę pierwszy raz ale również przypadły mi do gustu ;-) nie są przesadzone w kwestii łańcuszków i maja ciekawe ich zakończenia - takie sopelki :D
zakupy udane :P

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#287 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 15:31

LadyNefretete ja jako że nie jestem zwolenniczką plecionych nitkowych i ogólnie takich to podobają mi sie 3, ładne, długie, efektowne :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#288 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 16:02

a ja jakoś nie jestem przekonana... musiałabym na uchu zobaczyć jak się prezentują żeby zdecydować czy mi się podobają czy nie :-D

#289 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 17:42

LadyNefretete, sama mam takie kolczyki plecione i jak się domyślasz te ze zdjęć nr 1 i 2 bardzo mi się podobają :mrgreen:
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#290 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 22 stycznia 2010 - 17:45

Te pierwsze podobają mi się najbardziej, lubię takie kolorki, drugie ze względu na kolorystykę właśnie mi się nie podobają a trzecie są ładne ale nie zauroczyły mnie aż tak. Co do samego wykonania tych 1 i 2 to super sprawa, sama musze się za takimi porozglądać, też lubię długie tak więc po zdaniu egzaminu chyba sobie zakupię :-D
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#291 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 08:35

Lady z tych Twoich kolczykow podobaja mi sie 2 pierwsze pary, cudenka ;-) Ja rzadko nosze kolczyki, ale jesli juz naloze, to tylko duze ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#292 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 19:34

te z nitki sa sliczne , sama sobie chyba na lato jakies kupie ;-)
ostatnie mi sie nie podobaja , lubie takie na kole ale te wydaja sie takie masywne.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#293 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 22:32

lubie takie na kole ale te wydaja sie takie masywne.

a wbrew pozorom są niesamowicie leciutkie i tak 'dzwonią' kiedy się poruszają :-D

dzieki za opinie, aż jestem wyjątkowo zdziwiona że coś co wrzucam się podoba :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#294 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 13:28

Spodobały mi się strasznie te koczyki w AVON i zamówił mi Misiek ;-)

#295 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 13:45

o jejć :D śliczne :)
takie delikatne mm normalnie super :)

fajny kształt i podoba mi się to pojedyncze oczko ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#296 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 15:54

totalnie nie w moim stylu <bezradny></span> wszelkie serduszka i świecidełka (nawet malutkie) do mnie nie przemawiają. I poza tym są małe, a ja fanką duzych kolczyków jestem jednak :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#297 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 16:10

ojej są śliczne :)
uwielbiam kolczyki :mrgreen:

#298 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 20:38

oj, zdecydowanie nie ... kojarzą mi się niezbyt dobrze ... mam jedną znajomą, typowa barbie ... uwielbia takie... a ja mam odruch wymiotny :mrgreen: sa słodko, zbyt sercowato, nie nie nie :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#299 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 21:09

nie lubie motywu serca w bizuterii ale te sa bardzo delikatne i urocze .

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#300 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 02 lutego 2010 - 21:20

fajne, delikatne :-) choc wolalabym dluzsze bo takich spod wlosow nie bedzie widac :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych