Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#221 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 19 kwietnia 2009 - 19:14

Olciiia, tak
tak bez okazji czasem go nachodzi hah:)
Dziekuje ;-)

#222 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 23 kwietnia 2009 - 10:54

Łancuszek ladny, ale zawieszka mi sie nie podoba ;-)

#223 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 13:58

Łancuszek ladny, ale zawieszka mi sie nie podoba ;-)

też tak uważam ;-)

#224 MoRiA

MoRiA
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 19:53

Witam Was, szczególnie Panie.
Przydałaby się Wasza sugestia. Szukam czegoś ładnego dla mojej młodej małżonki.
Jak Wam się podoba takie cudeńko:
Na mój niewprawny gust - ładne. A na wasz?

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2009-08-17, 21:00 ]
po pierwsze - nie linkujemy, wklejamy zdjęcia

po drugie - zanim założysz nowy temat - sprawdź czy taki już nie istnieje ;-)

Załączone miniatury

  • bt12-25.jpg


#225 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 20:02

ładne to i ciekawe , tylko to zalezy jaki ma gust,jesli lubi rzeczy proste to moze jej nie przypasć do gustu.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#226 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 20:07

Mi sie nawet podoba :-D To jakies zloto i srebro?

#227 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 20:08

To bransoletka ? <co></span>

#228 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 20:43

chyba bransoletka:) mi sie bardzo podoba. Chciałabym taka dostać wiec powinna się ucieszyć chyba ze nie jest w jej guście:)

#229 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 20:48

nie lubię połączenia zoltego zlota z bialym/srebrem, ale tu nawet ładnie to ze sobą współgra :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#230 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 22:17

Ja nie lubie bransoletek i ich nie nosze, ale uwazam, ze ta jest bardzo ladna ;-)
Dołączona grafika

#231 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 17 sierpnia 2009 - 22:21

Mi się bardzo podoba, a kwiatki dodają jej uroku i ciekawego wyglądu :-)
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#232 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 11:39

Fajna jest... Sama chcialabym taka dostac :->
Dołączona grafika

#233 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 11:42

Za bransoletkami też nie przepadam, ale ta jest wyjątkowo ładna :) Nie za prosta, nie przesadzona ;)

#234 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 19:24

Ta bransoletka dla mnie taka, za bogata... wole bardziej skromne :-)

iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#235 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 13:36

zawieszka z delikatnym łańcuszkiem. normalnie, są na nim jakby kropeczki a jak zaświeci słoneczko (w tym przypadku lampa) to się pięknie świeci

Załączone miniatury

  • PIC_0055.JPG
  • PIC_0053.JPG

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#236 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 13:54

ładne;)

#237 mgiełka87

mgiełka87
  • Użytkownik
  • 425 postów

Napisano 23 sierpnia 2009 - 10:54

:shock: To drugie ujęcie mi się bardzo podoba :!: uwielbiam jak moja bizuteria sie tak slicznie swieci... mam na tym punkcie bzika ;-)
Dołączona grafika

#238 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 28 sierpnia 2009 - 19:20

nie podobaja mi sie takie duze zawieszki ale ta jest przesliczna , duza a zarazem delikatna i slicznie sie błyszczy :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#239 ivonka

ivonka
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 28 sierpnia 2009 - 21:04

ładne te serduszka ;-) gdzieś widziałam już je kiedyś u kogoś...bardzo ładnie wygląda na ludziu :-D

#240 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 11:57

śliczna przywieszka ;-)
też bym taką chciała :-P
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych