Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#181 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 16 lutego 2009 - 20:14

Uwielbiam kolczyki <serduszka></span>
Najbardziej kocham dlugie, wiszace.
Mam do nich straszna slabosc :-)
Moglabym codziennie jakies kupowac :mrgreen:


Lancuszki tylko do bluzek z dekoltem.
Bransoletke mam tylko jedna.
Nie kupuje, bo mam bardzo szczuple nadgarstki i wszystkie sa za duze :lol:


Za pierscionkami tez nie przepadam. Nosze tylko zareczynowy <love></span>

#182 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 16 lutego 2009 - 20:17

Ja ostatnio uwielbiam nosic pierścionki..
Bez pierścionków ani rusz.

#183 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 17 lutego 2009 - 14:35

Ja ostatnio uwielbiam nosic pierścionki..
Bez pierścionków ani rusz.


Ja tak samo :mrgreen: a kolczyki nosze od czasu do czasu :-) (bo obojętnie z czego są zrobione to mnie uczulają) :roll: <bezradny></span>

Poza tym mam uczulenie na nikiel:(

ehhhh. ja tam samo :evil:
I jakies kolczyki, pierscionki, (nawet pasek od spodni) i juz mialam jakas wysypke ... :-x


Ja tak samo tylko pierścionki mnie nie uczulają (ale oczywiście srebrne albo złote)a tak to na wszystko mam uczulenie :zegarki( choć nosze :roll: niby jest antyalergiczny a pomimo to czasem mnie ręka swędzi 8-) ) kolczyki, klamry od pasków a nawet guziki od spodni :roll:
więc niestety ja zabardzo na biżuternie nie moge sobie pozwolić z powodu alergii :roll: <bezradny></span> :-(

#184 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 17 lutego 2009 - 22:47

Ja też bardzo lubię biżuterię, pod warunkiem, że jest dopasowana a nie bezsensownie naciapana.

#185 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 17 lutego 2009 - 23:22

A to moje kupione ostatnio kolczyki ;-) Tzn od Misia.

Załączone miniatury

  • IMG_4760.JPG


#186 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 17 lutego 2009 - 23:33

Mirabelka__22, ooo,jakie ładne,miałam kiedyś podobne :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#187 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 17 lutego 2009 - 23:38

Mirabelka__22, śliczne są <zakochany></span>
Jestem w Peru...

#188 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 00:40

Chcialam dlugie dla odmiany :-D

#189 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 07:18

Mirabelka__22, piękne !

#190 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 09:04

Mirabelka__22, bardzo ładne te kolczyki ;) Mimo że lubuję w świecidełkach :P

#191 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 11:47

ja uwielbiam kolczyki, długie wiszące, a ponadto zawsze nosze dwa pierścionki, miałabym trzeci od D. ale go zgubiłam w wakacje...zbyt luźny był to było na grilu...ciemno i w ogóle. no i lubię też korale i branzoletki, ale nie zawsze je noszę

<ookk>


#192 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 11:49

Ja obecnie chodzę w 3 pierścionkach,dwóch od D. i jednym od mamy.
Poprostu nie mogę się z nimi rozstac..Ściągam je tylko do kąpieli.


Roxi, szkoda tego pierścionka od D.

#193 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 13:41

Roxi, szkoda tego pierścionka od D.


bardzo szkoda, jedynym choć słabym pocieszeniem jest to że nie był to wcale pierścionek zaręczynowy, tylko tak na wakasjach mi go kupił, taki srebrny za 50 zł, jak kiedyś po promenadzie chodziliśmy. Wszędzie go szukałam na tym grillu, ale wsiąkł....a tak mi się podobał taki delikatny był...

<ookk>


#194 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 21:40

śliczne kolczyki

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#195 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 18 lutego 2009 - 21:41

Mirabelka__22, bardzo ładne

#196 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 19 lutego 2009 - 00:54

Dziękuję kobietki. Jak widac z Aparta, od razu przypadly nam do gustu :-D

#197 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 21 lutego 2009 - 10:33

Mirabelka__22, dostalam takie same na Gwiazdke <ookk></span> <ookk></span> :lol:

#198 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:38

Mirabelka__22, sliczne :mrgreen:
ja to uwielbiam wszystkie kolczyki

fiola mam normalnie :mrgreen:

#199 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 marca 2009 - 09:52

nooooooo... podobaja mi sie;) fajowskie

#200 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 25 marca 2009 - 12:17

Moje ostatnie zdobycze.. Tzn prezent od P z okazji mojego inża :lol:
Pierscioneczek i kolczyki.

Załączone miniatury

  • IMG_4872.JPG






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych