Biżuteria
#143
Napisano 11 października 2008 - 18:23
Jakie lubie? Duze, najczesciej kółka, gwiazdy i inne tego typu.
Dlugich kolczykow nie lubię .
Zazwyczaj mam na sobie : kolczyki, obraczki dwie i łancuszek na szyi i ręce. Nie obwieszam sie jak choinka.
Moja bizuteria to tylko i wylacznie srebro , na podróbki jestem uczulona , a złota nie cierpie.
#144
Napisano 11 października 2008 - 18:28
Ja też je uwielbiam. Mam w domu dośc sporą kolekcję i co chwilę coś nowego przybywa...kocham kolczyki
A ostatnio kupiłam sobie śliczne serduszko na łańcuszku od Jennifer Lopez
#146
Napisano 17 października 2008 - 10:28
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#147
Napisano 17 października 2008 - 11:44
#148
Napisano 17 października 2008 - 12:08
#149
Napisano 17 października 2008 - 12:17
#150
Napisano 17 października 2008 - 12:30
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#152
Napisano 18 października 2008 - 11:28
#154
Napisano 18 października 2008 - 13:54
#155
Napisano 18 października 2008 - 15:02
If you don't know my name, you can call me baby
#156
Napisano 24 października 2008 - 23:29
#157
Napisano 30 października 2008 - 15:49
#158
Napisano 31 października 2008 - 11:03
#159
Napisano 31 października 2008 - 17:18
If you don't know my name, you can call me baby
#160
Napisano 31 października 2008 - 17:39
teraz często mozna spotkać sztuczną bizuterie bez tego dodatku. :->mam uczylenie na nikiel
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















